Amaterasu is firkálgat néha ^^'

Rajzok BJD-kről és minden egyébről

Amaterasu is firkálgat néha ^^'

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.05.22. 19:22

Tulajdonképpen az Áfonya utcai firkák témába tartoznék, de azt írta oda barabara, hogy ott a saját fiainkról készült rajzok lesznek, úgyhogy nyitottam egy saját témát, mert nem bírtam magammal, és megpróbáltam lerajzolni Narint. ^^; Sajna, messze nem sikerült úgy, ahogy szerettem volna, ráadásul a szkenner is tök béna, és még halványabbnak tűnik a kép, mint amilyen, de meg akartam tartani az angyalfílinget, ezért nem akartam erősebb színekkel operálni. Ja, és mintha itt vidámabb lenne az arca, mint amilyennek kellene lennie, de hát így sikerült... ^^;
szerk.: Ráadásul most nézem, hogy a szkennertől teljesen lehervadt az arcpírja, pedig vót neki... :'( Na mindegy...
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Amaterasu 2010.07.12. 19:04-kor.
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

Re: Amaterasu is firkálgat néha ^^'

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.05.22. 19:31

Tök jó, amint mondtad, hogy Narin, rögtön "jééé, tényleg" villanykörte villant a fejemben. Szóval tényleg Narin :fan: Ami azt illeti nekem kicsit olyan mint a régi Narin, meg a Fallen Angel Narin keveréke XD
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: _Mizu_ » 2010.05.22. 19:36

Jeee, egyből felismertem!xD Nagyon ügyi vagy :D És a kép csodagyönyörűszép :fan: :fan:
Sztem jó lett a szeme, és a scanner nem rontotta el a képet :D Sztem príma ^///^
Itthon: (L) Edward Evans (L) / Leeke_ Edgar/
_Mizu_

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.05.22. 19:45

Óó, köszi szépen! ^///^
Jaa, igen, Smaug, elvileg a Fallen Angel Narin akart lenni, csak már gondolatban lerövidítettem. ^^;
Tök örülök, hogy hasonlít szerintetek. ^3^
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.07.11. 20:32

Már nagyon régóta készülök lerajzolni egyik kis kedvencemet, Susut, és ma végre volt rá időm. :love: Eredetileg egészalakos képet akartam, de aztán valahogy nem jött össze - egyrészt bénán rajzolok mozdulatokat, másrészt teljesen belefeledkeztem a pofijába, úgyhogy végül csak ilyen "lebegő fejecske" lett... ^^;
A színek megint csak nem ilyenek voltak, még némi fotosopp után se lett olyan, mint az eredetin, de hát ez van... >.> Meg hát persze az egész rajzon lenne mit javítani, de nekem csak ennyi tehetség jutott... ^^;
Kép
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.07.11. 20:46

Ez nagyon édes ^///^ És mennyire hasonlít :D Nagyon ügyesen rajzolsz :love:
Az első is annyira tetszik *,*
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Ayase » 2010.07.11. 22:37

:O Hogy én, hogy meglepődtem! ^///^ ^///^ ^///^ ^///^ *iderohan Susuval, hogy neki is megmutassa* Jaaaj az a kis kacsa szája! Hát ez kawaiii!! Most anya-lánya pirulást rendeztünk. :love: ^///^ Igazán tündéri!
~ Omi [C.D. Om] ♥ Yuuya [NinoDoll Woo.U] ♥ Susumu [DL Anona] ♥ Akio [MD Ryu] ♥ Shinya [SD SL Ize] ♥ Liam [Soom MA Sabik elf]
Ayase

HozzászólásSzerző: Nishi » 2010.07.12. 14:39

De ari lett. :fan: Nekem is tetszik! ^3^
Ji-woon (DIM) ° Élisande (DollAdore)° Virlomi (Flower Junior) ° Ender (Souldoll) ° Peregrine (Unoa)
Nishi

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.07.12. 19:09

Jaj, köszönöm, lányok, olyan aranyosak vagytok! ^///^ Tudom, hogy semmi művészi nincs a rajzaimban, mert mindig csak arra vagyok képes figyelni, hogy hasonlítson, és nem szorult belém semmi kreatív fantázia, úgyhogy nagyon jólesik, hogy még így is tetszik valakinek. ^^;
Ayase: élmény volt ezt a kiskölyköt rajzolni, annyira tünemény pofija van! :fan: *szerelmes és szeretné megszottyongatni*
Narin képét meg kicseréltem az első postban, mert ez most így valamivel közelebb áll az eredeti színeihez.
Kép
Amaterasu

Vissza: Rajzok