Takarítottam... ^^'

Rajzok BJD-kről és minden egyébről

Re: Takarítottam... ^^'

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.06.23. 15:51

Ezt nem tudom hova tenni (úgyhogy jobb híján ide teszem), de meg akartam mutatni nektek, mert annyira cuki. ^3^
Egy barátnőm (itt is regisztrálva van Scarlett néven, de még nem vettem rá, hogy megszólaljon) rajzolta rólam (amikor még nem is látta Benit /meg még nem is érkezett meg akkor/, úgyhogy ő csak ilyen stilizált, mi meg egy másik évfolyamtársammal ilyen kis chibik vagyunk. ^3^ (Imádom a stílusát, meg a chibijeit, és ezt is kb. fél pillanat alatt varázsolta oda a füzetbe. :fan: És még a kuroshitsujis táskámat se hagyta le. :fan: )
Kép
Ja, és a kép tetején levő rajznak is jelentősége van, ők a japánkönyvünk szereplői, akikkel elkezdtünk slashelni (no comment... ^^; ), abból az indokból, hogy ha Mary összejöhet Takeshivel (mint ahogy a könyv szerint teszi), akkor John is összejöhet Yamashita-senseijel, mert mindig együtt szerepelnek. :lol:
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Cossette55 » 2010.06.23. 16:17

ez de jóóó >< x) :lol: tényleg tök jó a stílusa, a japán tankönyv szereplők, meg mindig jó alanyok.. mindenre >:D Nagyon tuti :cool: :lol:
˛/majd..\¸[Crobi-Jerome b] Lucian
“Azt mondják, a földi boldogsághoz a következők kellenek: legyen kit szeretnünk, legyen mit csinálnunk és legyen miben reménykednünk.”
Cossette55

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.06.23. 18:37

Ugye? >:D Majd átadom Scarlettnek a dicséretet. :D
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Jigoku-chan » 2010.12.15. 12:19

Még hogy nem rajzolsz szépen?!XD Ha ilyen Napóleonok lennének a mi törikönyvünkben, tuti mindenki szeretné tanulni :D *utálja Napóleónt, de nagyon tetszik neki, ezentúl szeretni fogja*
És Scarlett rajza is de szuper!:D
Itthon: Nina, Igor~
Jigoku-chan

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.12.15. 20:52

Jajajj, de drága vagy, köszönöm! :blush2: Remélem, egyszer lesz majd még időm rá, hogy rajzolgassak, mert lenne hová fejlődni... :gah:
Scarlettnek meg szerintem lassan létre fogok hozni egy külön témát, már tele vagyok a japán töri órán rajzolgatott cuccaival, és egyszerűen halálosan jók. :lol: Majd kikérem az engedélyét. :cool:
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Scarlett » 2010.12.18. 17:45

jaaj, köszönöm mindkettőtöknek, Jigoku-chan és Cossette :love: de ezek csak ilyen kis béna, referencia nélküli chibik... lehet majd nyitok egy topicot, ha végre lesznek normális, színes rajzaim, de ezek a japán töris gagyiságok jobb, ha kettőnk között maradnak, Amaterasu ^^; (legfeljebb a dobozos jöhet XD)
szóval majd felrakom, ha készül új, úgyis már ezer éve lógok neked egy Benőke & Haru képpel... talán majd ha lementek a decemberi vizsgák, nekifogok :D már nagyon hiányzik a rajzolás :C
"A megfelelő Szatír az, akit megtalálnak."
Scarlett

HozzászólásSzerző: barabara » 2010.12.21. 00:13

Scarlett: AZ a dobozos kép, ugye? :spark Azt azóta is folyton nézegetem... *beszkennelte ^^*
Imádom rajta Sebit, annyira eltaláltad a karakterét. :lol: :love: Nagyon-nagyon köszi, h rárajzoltad a srácokat is~ :blush2:
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

HozzászólásSzerző: Scarlett » 2010.12.22. 22:17

igen, az a kép XD jaj, nagyon örülök, hogy tetszik :D (off: ma nagyim egyik sorozatában mondta az egyik szereplő, hogy ,,Ismered a bátyámat? Igazi lóőrült..." nagyon röhögtem XD)
csak azt sajnálom, hogy Kai lemaradt a képről :( majd a következőre már feltétlen rárajzolom őt is!
"A megfelelő Szatír az, akit megtalálnak."
Scarlett

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.12.22. 22:44

Na, akkor a dobozosat még fel kéne rakni. :cool: Én szívem szerint a karakterterveidet is felraknám. Azért Yama-jijii óráin is tudtál alkotni. x"D
Lool, ez a "lóőrült báty".......... x"DDD *fetreng* "Kíváncsi vagy, hány lóerő van bennem?" x"DDD *tovább fetreng*
Kép
Amaterasu

Előző

Vissza: Rajzok