Nekem csak a Grafit jutott

Rajzok BJD-kről és minden egyébről

Nekem csak a Grafit jutott

HozzászólásSzerző: Annanymus » 2010.10.14. 16:13

Hú, olyan rég voltam már erre ( mert elromlott a gépem :T_T: ), hogy kezdett lelkiismeret furdalásom lenni, ezért most valahogy rámtört a vágy, hogy rajzokat mutogassak XD
Bár konkrétan nincsenek túl jól sikerült babás rajzaim, de kezdetnek tessetek megelégedni ennyivel: http://aventisz.deviantart.com/#/d30ok42
Előre is bocsi, hogy linkelek, de nem szeretek photobucketba rajzokat pakolászni :XX: ( meg így növelem a nézettséget >:D )
Ó, és tudom, hogy nem lett pont olyan a kis buksija, de ez volt a legjobb megoldás, szerintem ^^; É-és tudom, hogy nagyon szégyen az egész kép felbontásilag, meg színileg, meg minden ilyesmi, de nem fért be a szkennerbe, kénytelen voltam fényképezni ^^; Ömm, ömm, és remélem tetszik ^3^

Ha tetszett, és lesznek még babás rajzaim, rám számíthattok ;)
¸,ø¤º°`°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸
Kép
Annanymus

Re: Nekem csak a Grafit jutott

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.10.14. 19:21

Szerintem nagyon szép :spark A lábaiba beleszerelmesedtem, olyan kecses és gyönyörű *A* Nagyon ügyes vagy, a többi rajzod is meseszép :love: :spark
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Asami » 2010.10.26. 20:36

Ohoho igen, nekem is tetszik! :spark
Itthon: Maya /Soom- Syen/ ... "Csibe" Aiwë /Soom-Yrie/ ... Nathan /Migidoll Ryu/... Nikolaj 1+1 /DS Saint/ ...Dorian/Migidoll V.Ell/ ... "Sasha" /Elfdoll Vivien/
Asami

HozzászólásSzerző: Annanymus » 2010.11.03. 17:36

Köszi :D Örülök, hogy tetszik!
¸,ø¤º°`°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸
Kép
Annanymus

Vissza: Rajzok