hikigane Concept Artjai - Madarai

Rajzok BJD-kről és minden egyébről

hikigane Concept Artjai - Madarai

HozzászólásSzerző: hikigane » 2011.03.11. 22:25

Sziasztok ^^

Gondoltam megmutatom nektek, mivel "foglalkozom",mi az, ami igazán érdekel: ez a CONCEPT ART ^3^ ^3^ .(karakter és lénytervezés)
6 éves korom óta játszok számítógépes játékokkal :L és a mai napig megszállottam püfölöm a gépet.
Még kis koromban terveztem meg az első játékomat, amit "majd egyszer mindenképp elkészítek":D. Azóta rajzolgatok mindenféle terveket és a "játékaim" száma egyre nőtt.^^
(volt már olyan, hogy felkértek játékok, filmek koncept artisztjának, de nem tudtam elfogadni sajnos mert pont akkor érettségiztem :( :( )
Remélem egyszer teljesül az álmom és elérem a célom.

íme néhány munkám:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Ezek voltak tehát :) remélem tetszenek.
A másik hobbim madarak festése. Ha érdekel,arról is mutathatok képeket^^

hikigane
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára hikigane 2011.03.15. 16:11-kor.
Kép
hikigane

Re: hikigane Concept Artjai

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2011.03.11. 22:34

Hát egészen elképesztően zseniális, mi mindenhez értesz... :O Fantasztikus alkotások, hajrá minden tervedhez! :spark
Komolyan, ebben a fórumban talán az a legszebb, hogy borzasztóan tehetséges művészek kerülnek az emberhez "elérhető" közelségbe. Tök fura érzés, hogy ha egy szép rajzra vagy festményre vagy szoborra vagy akár még ezerféle más dologra lenne szükségem, csak egy pü-t kell küldenem valamelyik géniusznak itt a fórumon. :spark Egészen hihetetlen és egyben fantasztikus dolog ez! ^^

És igen, mutass még képeket! :spark
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Kleio » 2011.03.11. 23:12

Ezek nem semmi alkotások. Szinte az összes „lényt” simán el tudom képzelni egy jó kis fantasy gameben. A csavaros szarvú, nagy fogú, pirosos színű szörny ellen szívesen kiállnék egy végső harcban. :D
Az uccsó kettő nekem a legesleg. Nagyon tetszenek. :)
Kleio

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2011.03.11. 23:39

Tényleg zseniálisak!!! :O :O
Le a kalappal! Szerintem is tökéletes az összes... ráadásnak pedig nagyon tetszik ahogy színezel és a vonalakkal bánsz!
Osztoznék a 'többet!!' felszólításon! :spark
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: sirin » 2011.03.12. 08:50

Jéééézusom O___O Te nem vagy normális! Hogy lehet ilyen szépen és állatul rajzolni?! :O
*megy elbújik a sarokba >.> :D :D *
*nemtom ismered-e a http://solarah.silentvertigo.hu/ -t, őnekik egy időben segítettem be.. nem sokat, nővérem jobban, de ők a karnak -eredetileg, de már nem a jogok miatt- a M.A.G.U.S. szerepjáték alapjá fantasy online game-et csinálni. Nemtom most hogy állnak, nagyon rég nem beszéltem velük, vagy 2éve, de ha még mennek, akkor baromira beleillenél a conceptes team-be :spark *

Állaaaat!!!! :L
Itthon: Ambrose (DoD Luke) | Eris (Soom Breccia)
http://cascadia.gportal.hu/
Kép
sirin

HozzászólásSzerző: Asami » 2011.03.12. 12:51

Nekem annyira nem ízlésem az ilyen típusú rajz (gondolom mert nem játszom ilyenekkel ^^) , viszont nagyon jól csinálod! ;)
Szépek a színek, érdekesek a karakterek, szóval hajrá! Szurkolok az álmodhoz! ^3^
Itthon: Maya /Soom- Syen/ ... "Csibe" Aiwë /Soom-Yrie/ ... Nathan /Migidoll Ryu/... Nikolaj 1+1 /DS Saint/ ...Dorian/Migidoll V.Ell/ ... "Sasha" /Elfdoll Vivien/
Asami

HozzászólásSzerző: Handy » 2011.03.12. 13:27

Olyan ügyes vagy, eszméletlen, milyen aprólékosak és kidolgozottak a rajzaid! *most irigykedik, mert ő totál béna, de szeret rajzolni :T_T: *
"A boldogság egyetlen akadálya a valóság."
Itthon *-* :Dorien (DIM - Ace) , Mayu (DIM - Jullis), Mimi (Luts HDF Lolly), Narcissa (Luts KDF Lolly)
Kép
Handy

Re: hikigane Concept Artjai - Madarai

HozzászólásSzerző: hikigane » 2011.03.15. 16:08

Sziasztok ^3^
Összeszedtem pár madaras képet. A szörnyek és démonok mellett ez a másik mániám^^.
Mióta vagyok, mindig is lenyűgöztek a madarak. :)
Többnyire akvarellek.

Kép
Ez a sok vázlat még a gimnáziumban csináltam. Ahol ültem, az ablak mellett pont jól ráláttam egy balkáni gerle fészkére --> így született a mini olajfestmény is^^

Kép
kis tengelice

Kép
ezt az őszapót a rajztanáromnak készítettem érettségire

Kép
egy kis képeslap, melyet az egyik tanítóm kapott karácsonyra

Kép
fakó keselyűk

Kép
a nap, mikor a vetési varjak bevonultak Miskolcra

Kép
rigófészek

Kép
a veréb kertje

Kép
A sas lelkű gébics ( van egy rejtvény itt :P keressétek meg a sast)

Kép
halott kis veréb....

Kép
és egy daru-démon :D

Ennyit találtam még egyenlőre :)
Kép
hikigane

HozzászólásSzerző: Mithril » 2011.03.15. 16:17

Hű... :O Ez elképesztő. Gyönyörűen rajzolsz! Alig találtam szavakat, miután megnéztem ezeket a képeket. :blush2: (Bár gondolom, ezt már sok embertől hallottad :) ) Bárcsak feleennyire tudnék rajzolni *sóhaj*
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

HozzászólásSzerző: Asami » 2011.03.15. 16:18

Aztahűűű! :O Hát nem is tudom melyik tetszik a legjobban... talán a fakó keselyűs meg a varjak bevonulása. :spark Nagyon jó mind! Igazán tehetséges vagy :spark (sast viszont nem látok... a fejtartására gondolsz? Meg a csőrére? Nézésére?)
Itthon: Maya /Soom- Syen/ ... "Csibe" Aiwë /Soom-Yrie/ ... Nathan /Migidoll Ryu/... Nikolaj 1+1 /DS Saint/ ...Dorian/Migidoll V.Ell/ ... "Sasha" /Elfdoll Vivien/
Asami

Következő

Vissza: Rajzok