Moniee mütyürkéi- két új Mosnter High repaint

szobrászat, írás, divattervezés, tanácsadás stb.

Moniee mütyürkéi- két új Mosnter High repaint

HozzászólásSzerző: moniee » 2009.11.20. 17:22

Hát szóval... ^^;

Mivel a rajzolás és a GIB-ek mellett még van egy nagyon fontos hobbim amit igazán szeretek, gondoltam megosztom veletek ^///^
Mivel nem akarom a témáimmal szétbombázni a "Minden mást" így ide sűrítem az összes teremtményemet.
Az első postba az elkészült lényeket szeretném majdan feltenni, majd a téma többi részébe az épp készülő darabokat frissítgetem majd ^3^

Remélem tetszeni fognak. ^///^
A hozzászólást 10 alkalommal szerkesztették, utoljára moniee 2011.02.19. 21:46-kor.
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

Re: Moniee mütyürkéi

HozzászólásSzerző: moniee » 2009.11.20. 17:22

A Lahiir project

Nuhátakkor....ilyen csiricsáré szalagcím után bele is vágnék :P

DoA-n írtam még egyszer egy lánynak hogy nem -e cserélné el velem az eladó babáját, ha cserébe megcsinálom a saját karakterét art dollként, (ennek is kéne valami épkézláb fordítás...művészbaba?? Nyááá) legyen az egy átlagember, sellő, tündér harcos vagy egy kentaur.
Azt hiszem ennek az utolsó szónak köszönhetem hogy beindult ez az egész xD Ugyanis legnagyobb döbbenetemre rögtön rácsapott a kentaur témára. Kaptam egy rajzot, jellemzést, és akkor ELKEZDŐDÖTT. *drámai zene* Életem első art doll commission-je! :fan: :fan: :fan:

Szóval Lahiir egy kentaur. Hím kentaur, hosszú törzzsel, szálkás, nem túl határozott izomzattal, napbarnított bőrrel, zöld szemmel és mohazöld hosszú hajjal amit befonva hord. A hátán és a karjain világoszöld kacskaringók tekeregnek.
Lóteste egy Gypsy Vanneréhez hasonlít, (fogalmam sincs a magyar nevéről...) szóval egy stramm hegyi ló-féleség a drága, full feketében.
Gyengéd, szelíd jellemű de nagyon erős Földisten. Egyéb "kiegészítője" nincs mint egy ezüst fejdísz, ami egy minimalista hajpánt-koronához hasonlít...(na ezt megaszontam úgy érzem)

És akkor a csaj így kérte:
http://i371.photobucket.com/albums/oo15 ... resize.png

Mivel én a realisztikusabb vonalat preferálom egy szobornál, kicsit átalakítottam gyorsan hogy majd így fog kb kinézni mert akartam hogy a csaj (továbbiakban Ziel) rábólintson.

Kép

Kép

Meg tisztáztam a többi kinézetét is az úrnak.
Kép

Kép

Ééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééés akkor hamarosan eljött a START!

Most mondja valaki hogy nem jóképű xDDD
Kép

Kép

Kész a fej! ^^
Kép Kép

És a test is kezd alakulni
Kép

Nnnna és ezek után jönnének a kész testről a képek...amik hááála egy kedves embernek megevődtek méghozzá egy fincsi vírus által amivel az oldalamat is megfertőzte szóval törölhettem le mindent. >.> Seriously, hacker-san, get a life.

Szóval itt egy borzalmasan megvilágított semmit sem mutató kép, izé talán ki lehet bogarászni x'''D
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára moniee 2009.11.20. 18:32-kor.
Kép
moniee

HozzászólásSzerző: moniee » 2009.11.20. 18:25

És ezután jött a VÉG.
Nemsokára egy kicsi és halvány hajszálrepedés bukkant fel egy egészen addig békésnek tűnő napon. És a kis és halvány repedésből lassan, de biztosan egy NAGY BÜDÖS REPEDÉS keletkezett D:
Kép
Kép
Kép

Hetekig olyan dühös voltam hogy ha csak elmentem a test mellett csak morogtam mint a bolhás kutya...meg hát annyira sajnáltam :( Ez volt az első férfi felsőtest amit szobrásztam és elég csúnyusz véget ért. -_-"""

De mindegy is...azt hiszem másfél hónap erőgyűjtés után eldöntöttem hogy újra nekikezdek :D

Ezúttal egy bazivastag drótból csináltunk apuval vázat, erre direkt babakészítésre gyártott fimoból megcsináltam az alap testet, ezért rózsaszín.

Kép

Kép

Aztán az egészet bevontam egy barna réteggel (ez ugyan az az agyag mint amiből a fej is készült. Perfect match ...lol és így készül a moniee doll hibryd xDDDDD )
Kép

Kép

És aztán mehetett bele a sütőbe! Vicces lehettem, anyu mondta hogy TV-zek...ültem a sütő ajtaja előtt és elmélyülten szendvicset majszoltam xD De mégsem hagyhattam magára! ;_; x)

És ím készen lett a második test...ami remélhetőleg az idők végezetéig ilyen marad. ^^

Kép

Most itt tartok ^^ állványra lesz még szögelve és akkor nekiesek a lótestnek is...na az még egy szép kis meccs lesz de nagyon sok referenciát bújok...de azért a lószakértőktől majd várom a fejbevágást ha valamit nagyon elszúrok xD

Köszönöm szépen hogy megnéztétek. <3
Kép
moniee

HozzászólásSzerző: tunderlany » 2009.11.20. 18:43

hát huhh. nagyon örülök, hogy feltettél több képet is, nagyon tetszik a srác. olyan, mintha kicsit előre dőlne, ahogy a lapockái kiállnak, kicsit mintha épp támadni akarna. de nagyon elegáns is, a legtöbb fantasy dologban az nem tetszik, hogy mind olyan erős. durva testet akarnak adni a férfinak. nem mintha ő nőies lenne, de van benne egy kicsi. :)
én is szeretnék majd belevágni egyszer a babakészítésbe, az egyik barátnőm rajzai nagyon megragadták a fantáziám, de vannak homályos részek bennem, hogy mégis hogy kezdjek majd hozzá, úgyhogy ha nem zavar, akkor majd lehet kérdezgetnék egy-két dolgot. :)

és még egyszer gratula, csak így tovább. :)
Itthon: Sathin (BBB Ophelia) & Piano (CH Angi Ai Hani) & Cashmere buksija (Angelheim Zena)
tunderlany

HozzászólásSzerző: Reisuto » 2009.11.20. 18:43

moniee.

tisztában vagy vele édes egy leányom, hogy ennyire sokoldalúan tehetségesnek lenni már súrolja az illendőség határait?

Nagyon szeretem az arcán azt a kifejezést, szelíd, álmodó, a távolba révedő; ez a Csillagfürkésző arca. Mégis, valami őserő, a földelem sugározik az egész lényéből. A teste fantasztikus - egy indián vadásznak lehetett ilyen felsőteste, karcsú, hajlékony és mégis edztett.

Különleges, egyedi és nagyon szép fiú. Van kisugárzása, személyisége, ereje. Nem lehet csak úgy ránézni hogy "aha, paci" és menni tovább. Valahogy elgondolkoztat.

Dolgozz, moniee! *cosplaykellék fenyítőpálca sarokból elő, díjnyertes sztármosoly* Ezt a fiút én látni akarom. :D A gazdája szerintem megtanul helyből három duplaszaltót dobni.
Reisuto

HozzászólásSzerző: Szikra » 2009.11.20. 20:36

Olllllyaan szééép... :love: és nagyon érdekes nézni, hogy készül, hogy dolgozol. Olyan szép a tartása, a kezei, mind-mind lágyak és szemlélődőek, szinte látszik, hogy az erdejében bóklászna...

Khm... Őszintén, szerintem a törött férfitestre is lenne tulajdonos jelentkező/vevő XD

Úgy szeretem a sütikét... izé... nézegetni... XD
A lepke akkor sem siet, ha üldözik.
Szikra

HozzászólásSzerző: libachan » 2009.11.21. 01:30

fu~ ha bedobnád az ablakomon, az biztos hogy nem adnám/dobnám vissza :lol:
ezzel annyit szerettem volna mondani hogy csak így tovább, nagyon jól néz ki ^///^
Kép
libachan

HozzászólásSzerző: moniee » 2009.11.21. 02:18

Rrrrrrrrrrrrrrr....köszöönöm szépen!!!! X333333333

Tündér~ Hát igazából a tartása elég gerincferdüléses így, de a lóteste miatt így képzeltem, hiszen éppen lép, és kicsit feszíti a hasizmait meg egyensúlyoz, ezért ez a fura hatás ^^; de a lapockáit alapjáratúra szántam, nem hittem hogy ettől még jobban 'előrehajol" hatása van...
A testalkatról annyit hogy mindig is odáig voltam a nyüzüge fiúkért X3
És természetesen amiben csak tudok szívesen segítek
^///^ Köszönöm ^^

Reisuto
Anyu ne haraguuuuudj x'''DDD
Én pedig imádom ahogy érzed, megragadod és szavakból újra kirakod amit az ember mutat neked~ *ölel*
Hát ember legyen a talpán aki nem hallgat a fenyítőpálcára xD igyekezni fogok és nagyon köszönöm <3

Szikra igen nagyon erdőlelkű a szentem. ^^ El se hittem hogy kivirágzott mikor kivittem a kertbe fotózni még nyáron- csak úgy ragyogott ^^ Sajnos ez már nem igazán fordul elő a közeljövőben...:( Szándékaim szerint ráadásul hamarosan megy a gazdájához szóval sajnos aligha lesz alkalmam szép nyári napsütésben fotózni... :'( :'( :'(
Hát a törött test valószínűleg a döglött akták közé megy a többi eltört szobrom közé :'( úgy sajnálom őket...
Köszönöm neked ^w^

Libachan háhát nagyon köszi xD De ha még egyszer dobálás vagy repedés egy mondatban fog szerepelni Lahiirral akkor én leszek az aki ablakokon ugrál kifele! X'''''''''''''''D
Kép
moniee

HozzászólásSzerző: Ayase » 2009.11.21. 02:20

Moniee hát én komolyan csak ámulok! :O WOW!

Remélem mostantól ha nem is lépésről-lépésre, de minden nagyobb megállónál kapunk pár fotót arról, hány százalékos is a félpacibishi! ^///^ *purrpurr*
~ Omi [C.D. Om] ♥ Yuuya [NinoDoll Woo.U] ♥ Susumu [DL Anona] ♥ Akio [MD Ryu] ♥ Shinya [SD SL Ize] ♥ Liam [Soom MA Sabik elf]
Ayase

HozzászólásSzerző: Nona » 2009.11.21. 10:10

:love: Ezért a középkorban simán megégettek volna boszorkányság vádjával,ugye tudod? xD Nem is tudok mást hozzűfűzni,hihetelen.
Nona

Következő

Vissza: Egyéb Kreatív Munkák