Moniee mütyürkéi- két új Mosnter High repaint

szobrászat, írás, divattervezés, tanácsadás stb.

Re: Moniee mütyürkéi- Elf úriember

HozzászólásSzerző: moniee » 2011.10.24. 11:26

A Mondo magazinnak csináltam egy 3 részes cikksorozatot - a most októberi számmal fejeződött be -, ahol leírtam, hogy készülnek a szobraim. Ez lett belőle :)
Kép

Nem életem főműve, de ideteszem a többiek közé.
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

Re: Moniee mütyürkéi- Mondo magazin küldetés

HozzászólásSzerző: milky-sensei » 2011.10.24. 13:35

Egy tiszteletre méltó munkássággal bíró ember galéráját tekintheti itt mindenki. És méltán mondhatom, hogy nagyon is érdemes volt végig nézni mind a 21 oldalnyi topikot, és album munkát!

a személyes kedvencem
Kép

Nekem minden egyes munkádban látszik, hogy mennyire mesteriek a kezeid, mert csak abból születhetnek ilyen kvalitású formációk, és kivitelek.
Én jobban szeretek festékkel és agyaggal dolgozni, így az egyik nagy álmom, hogy kitanulom a fazekasságot.
Rengeteg munkát láttam, és volt részem abban a csodában is amikor saját szemből, és kézből tapasztaltam meg egy mester ember munkáját és tanítását. Eszméletlen élmény. És te is pont ezt teszed a fórumozókkal. Betekintést engedsz a munka folyamatba is, ami nagyon bensőséges folyamat, mert minden egyes anyagban amiben meglátod a kész alkotást, ahhoz személyes, szíves kapcsolat fűz. Ez pedig hölgyem, a te munkáiban is átszellemül, és ezt minden egyes néződ, vagy már mint jó magam is rajongóddá vált személy is így érezheti.

A rengeteg munka, és idő, no persze az elengedhetetlen szeretet mind a munkafolyamat, mind az leendő alkotás iránt az ami téged egy feledhetetlen mesterré avanzsál.

Köszönöm, hogy megtekinthettem az eddigi munkáidat, és remélem, hogy az ezután következőkkel is így lesz.

Tisztelettel, és minden alázattal elismerően. Milky ^///^
"Not the goal is important but the road that led you there." -life/Milky-sensei(c)
Itthon: Cannon Mutsuri(Crobidoll Nia fullset) Patan Himu (D.I.M. Yvaine buksi) Adeli
Tervben:Iplhouse Luna, Iplhouse Tania, Migidoll Shion
milky-sensei

HozzászólásSzerző: moniee » 2011.10.26. 22:42

Waow, izé...*meg van illetődve* :blush2:

Nagyon köszi, elgondolkodtató amit írtál, és tényleg nagyon-nagyon örülök hogy tetszik a munkám ^///^ Ezek a kis lények tényleg a teremtményeim, élőként is gondolok rájuk és sokat jelentenek nekem. A nagy álmom, hogy egyszer összehozok egy saját kiállítást :spark
Köszi még egyszer :)
Kép
moniee

HozzászólásSzerző: milky-sensei » 2011.10.26. 23:27

Továbbra is azt gondolom, hogy én tartozom köszönettel, mert megtekinthettem :spark :love: ^///^ ....

Igen, látszik, hogy mennyire szereted őket! Drukkolok hozzá! De amint látom már nagyon magas szinten is vagy ebben, hiszen az egyik alkotásodat, ha jól emlékszem akkor a hó tündért ki is tették egy kiállításon! És ez nagyon nagy eredmény!

bye, Milky ^///^

moniee írta:Waow, izé...*meg van illetődve* :blush2:

Nagyon köszi, elgondolkodtató amit írtál, és tényleg nagyon-nagyon örülök hogy tetszik a munkám ^///^ Ezek a kis lények tényleg a teremtményeim, élőként is gondolok rájuk és sokat jelentenek nekem. A nagy álmom, hogy egyszer összehozok egy saját kiállítást :spark
Köszi még egyszer :)
"Not the goal is important but the road that led you there." -life/Milky-sensei(c)
Itthon: Cannon Mutsuri(Crobidoll Nia fullset) Patan Himu (D.I.M. Yvaine buksi) Adeli
Tervben:Iplhouse Luna, Iplhouse Tania, Migidoll Shion
milky-sensei

HozzászólásSzerző: Asami » 2011.10.27. 12:45

A Mondo magazinos hölgyemény is nagyon jól sikerült! Milky szövegét nem tudom felülmúlni, de azért nagy gratula az új szoborhoz! ^3^
Nekem főleg a hasa és a combjai/lábai tetszenek. Meg a nyakvonala a kulcscsonttal. Igazán élethű részek lettek! ;) (a has "színezése/árnyékolása" külön tetszik!)
Itthon: Maya /Soom- Syen/ ... "Csibe" Aiwë /Soom-Yrie/ ... Nathan /Migidoll Ryu/... Nikolaj 1+1 /DS Saint/ ...Dorian/Migidoll V.Ell/ ... "Sasha" /Elfdoll Vivien/
Asami

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2011.10.27. 18:27

Szerintem is hihetetlenül jó lett ez a csajszi is ( ahogy minden munkád! :spark )

Ahogy így nézegettem, az egyetlen gondom eskü hogy csak a combjánál/lábánál van...de az is csak azért, mert láb perv vagyok. XDD
Szerintem mindenki odapetézett / fog petézni, Moniee! :lol:
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Miuko » 2011.11.09. 13:32

Hűha hát elismerésem, igazán művészi alkotások ^^
Gratulálok, remélem még láthatunk ilyen bravúros alkotásokat ^^
Miuko

HozzászólásSzerző: moniee » 2012.11.13. 16:41

Nyú megint jól elhanyagoltam ezt a témát, de nem igazán merem túlspammolni a fórumot a hülyeségeimmel...s.zóval most egybeömlesztek pár cuccot egyszerre. :D
Köszönöm szépen a kedves szavakat, mindig annyira jól esnek! Kedvet csinálnak és bátorítanak. :)

Elsőként egy jóó régi adag arc-kámeákból, anygyalka rendelésre készült Nishinek:
Kép

másik
Kép

Aztán nyáron végre rászántam magamnak és a Múltidéző Találkozók berkein belül meglátogattuk a Nemzeti Vágtát, ahol büszkén feszítettem a saját készítésű szoknyámban (ami egy fehér lepedőből és egy barna ágytakaróból vala XD)
Kép

Aaaztán szintén nyáron (tavasszal?) elkezdtem Monster high babákat átfesteni. Nagyon szeretem őket, mert ellentétben sok Barbieval, nekik nagyon szép alapszobruk van, amit vicces hogy a festéssel szerintem el is rejtenek. Szóval igaz, fura arányú, de szép babókat lehet kihozni belőlük :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Köszi ha megnéztétek :)
Kép
moniee

Re: Moniee mütyürkéi- monster high babák stb

HozzászólásSzerző: moniee » 2012.11.27. 15:57

Kettő új (na jó csak másfél az egyik rhuája már megvolt előbb) Monster high repaint.

Kép
Kép
moniee

Re: Moniee mütyürkéi- két új Mosnter High repaint

HozzászólásSzerző: Tifa » 2012.11.28. 23:08

:) Nagyon szépek! :) Ahhoz kétség sem fér, hogy rettentő ügyes vagy!
Tifa

ElőzőKövetkező

Vissza: Egyéb Kreatív Munkák