Első Help-kérés!!!!

szobrászat, írás, divattervezés, tanácsadás stb.

Első Help-kérés!!!!

HozzászólásSzerző: Hachiko » 2010.03.12. 20:20

Örvendek,hogy én irhatok ide először,nem csoda,mert nekem nagyon sok segitség kéne.Namármost...első nagy dolog amihez segitség kéne,az...
1)...a rajzaim.Nos,mivel a scannem bedöglött és hiába püfölöm nem akart beindulni,ha mégis felfal pár lrajzot,és várok a következőre amire csak a szülinapomra számithatok(107 nap múlva.) tehát valami baj van velük.Nem tudom mi.Halványlila gőzöm nincs.Azt tudom,hogy nem szabad szinezzek,mert azzal csak elrontom.Hát az árnyékolás is egy baj,meg az,hogy ha nem látom magam előtt a képek akkor általában nagyon eltolom,mint a kutya az orrával az üres tálját ha éhes.Tippeket szeretnék hallani,hogy javitgassam a rajzaim,mert nézem Mirtusz műveit és ...*lefejeli a tasztatúrát* irgy vagyoooooook!!! >.>

2)Saját parcsi csinálás avagy a saját hajad felhaználása parcsinak.xD Őrölt ötlet,mégis megfordult a fejemben. ^^; A lényeg,hogy úgyis növesztenem kell a hajam a jövöi YoshiCon-ra a Hetalia-cosplayhez,és arra gondoltam:Te Hachi...mi lenne ha a levágott hajad a Con után megcsinálnád Annának parcsinak? :D Jó ötletnek tűnik,tekintve hogy a Hungary-cosplayhez hosszú haj kellés aztán a következő napra meg Sasuke-stylú haj.Még messze van,de rendes hajból lehetne parcsit csinálni,Ha igen hogyan gogjak majd hozzá?O.o

3)Ez már nemtudom hogy jutott eszembe,de ha már ugyis Help kell nekem akkor ezt is belefoglalom.Jelenleg őrülten ázsiai-vigjáték-függő lettem de olyan múvíkat néznék meg,aminek értelme is van.Találtam és párat és igazán sestellem ezt a dolgot,de a filmekhez nincs izlésem T.T Gondolom Ti bisztos ismertek egy-két olyan ázsiai-filmet ami emlitésre méltó és nem Japán,mert persze a Dél-Koreai emberkék se lazsálnak. ^^;

Előre köszönöm a Help-nyújtásokat :D :D :D Ja ésha gondoljátok,akkor ide lehetne mostmár panaszokat irni,mert van olyan hogy Tanácsadás úgyhogy haszáljuk ki!xD
...Kérlek, mondd, hogy ez csak egy rémes álom!
Megtört hangommal újra és újra kiáltottam...
Hachiko

Re: Első Help-kérés!!!!

HozzászólásSzerző: Amy » 2010.03.12. 22:42

Haj készítéshez van segítség itt a fórumon is :
viewtopic.php?f=33&t=949
viewtopic.php?f=33&t=100
NiuKy módszerével, szerintem elkészíthető valódi hajból is.

Ázsiai filmek közül a kedvenceim Kim Ki-Duk művei; Nem vidám filmek, kissé művészi stílusúak; Valamint Kwak Jae-yong
filmjei közül láttam és tetszett a My Sassy Girl, a Windstruck és a Cyborg She. Ezekben remekül keveredik a vidámság a komoly érzelmekkel.
Amy

Re: Első Help-kérés!!!!

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.03.13. 12:16

1)
A gond az, hogy ha nem mutatsz nekünk képet, akkor nem tudjuk hogy mi a baj vele és így tanácsot sem lehet adni. Annyi minden el lehet rontva egy képen, hogy fel sem lehet sorolni - mert mindenkinél más...

Úgyhogy addig csak annyit mondok - gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás és nézzél sok referenciát amíg biztosan nem tudod hogy mit hogyan kell.

2)
Légyszi, ha babás kérdésed van, azt a babás részekben tedd fel. Ez a kérdés a "Varrás, parókák és ékszerek" részlegbe tartozik, ahol már valamennyi választ is találhatsz rá. A Művészsarok -> Tanácsadás az egyéb, nem babás, de alkotó jellegű dolgokkal foglalkozik (mint a festés, rajzolás, írás, szobrászkodás stb.)

3)
Ilyen kérdés meg pláne nem tartozik a művészsarokba. Nyithatsz neki témát az off-topicban, hogy mindenki listázhassa a kedvenc/ajánlott ázsiai komédiáit ;) Egyébként az én barátaim mindig elismeréssel szóltak a "Shaolin Soccer" című filmről. Állítólag nagyon vicces, de nincs róla saját tapasztalatom, mert egyszer szilveszterkor akarták megnézetni velem, de szerintem elaludtam, mert semmire nem emlékszem belőle. ^^;
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Vissza: Egyéb Kreatív Munkák