ez + az - Tifa

szobrászat, írás, divattervezés, tanácsadás stb.

ez + az - Tifa

HozzászólásSzerző: Tifa » 2012.12.23. 13:17

No, nyitok itt én is magamnak egy topikot, mert néha szoktam ezt-azt alkotni. (Legfőképpen cosplay, azaz varrni, plusz rajzolok, festek, meg néha egyéb más kreatív cuccokat próbálok kivitelezni, ami épp eszembe jut és van hozzá kedvem és megvannak itthon a technikai feltételei.)

Elsőként egy szobor kezdeményt osztok meg, amit most fogok készíteni ajándékba. Még soha nem csináltam hasonlót, kíváncsi leszek, mennyire bírkózom meg vele.

Szóval egy fimoból készülő Final Fantasy Chocobo lesz az áldozat. - lényegében egy nagyra nőtt csirkére kell gondolni, de Google csomó képet kidob, ha rákerestek -

Eddig ennyire haladtam vele:

Kép

Kép

Kép

Drótból csináltam neki vázat, azt lefedtem alufóliával, végül a lábán a körmei is kialakítottam. Ja és volt egy gombóc fimo-m elő, amiből teljesen mást akartam csinálni, az pont jó lett a hasa kitöltésére. :)

Nyugodtan lehet majd véleményt írni, ahogy készül! :) Igazából nem néztem utána, hogy az ooak-ok hogy készülnek, annyi, hogy Moniee-nál láttam készülési képeket, úgy csinálom, ahogy én jónak gondolom, valami majd kisül belőle. XD
Tifa

Re: ez + az - Tifa

HozzászólásSzerző: Tifa » 2013.05.30. 12:03

Az előző projektet azóta nem folytattam. - de majd ha nagyon lesz rá időm és kedvem, végre megcsinálom -

Mostanában elég sokat varrok, ami ide az egyéb témába vág, az amit legutóbb készítettem, egy kabala féle. :)
A Chan Wu Szövetség emblémájának egy részét készítettem el. - A kínai harcművészeteket összefogó szövetség, shaolin kung fu és wu shu, tai chi, egyebek -
Június 1-én lesz Budaörsön a X. Magyar Bajnokság, a Szövetség meghívott 2 jeggyel. :) Nagyon örültem neki, plusz le van beszélve, hogy találkozhatom Shi Xing Hong 32. generációs shaolin harcos szerzetessel, aki itt él már sok éve Budapesten. Szóval nagyooooon várom a szombatot! :) Ezt a kabalát neki készítettem.

Egy készülési fotó:

Kép

A kész kabala:

Kép
Tifa

Vissza: Egyéb Kreatív Munkák