Ami már végképp sehova se illik

HozzászólásSzerző: Nishi » 2009.10.23. 13:40

Nem tudom, Avatar érdemel-e új témát, ha nem akkor helyezzétek át, de biztos megérdemel pár szót><

Például hogy jövőre lesz a mozikban film (nem animáció><) és a bemutatója alapján még valami fergeteges is kikerülhet belőle O_O

:fan: :love: :L :fan:

(Ezekből már rájöhettetek, hogy magam is megkedveltem a kis Aangot>< X3
Ji-woon (DIM) ° Élisande (DollAdore)° Virlomi (Flower Junior) ° Ender (Souldoll) ° Peregrine (Unoa)
Nishi

Re: Avatar

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.10.23. 16:34

Nyááá, linkelj be egy bemutatót, lusta vagyok megkeresni, de nagyon kíváncsivá tettél. Öcsém nagy rajongó és én is nézegettem egy ideig :D
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Nishi » 2009.10.23. 17:44

http://www.thelastairbendermovie.com/

Tessék, itt megnézhetitek bemutatót X3 :fan:

Bár én úgy láttam meg bemutatót, hogy ma voltam moziba nézni a Rémségek cirkuszát, és előtte a bemutatók között ott volt... *_* és, és, ahogy megmozdult, máris tudtam, hogy ő az>< vicces voltXD deh, deh,...ááá, annyira nagy volt,>< Igy visszanézve itt honalpon talán akadozás miatt nem annyira élvezhető =/ Viszont egész jól megcsinálták eddig :fan:

Szerk.: nagy képernyőben viszont nagyon nagy lesssz :L :fan:

És, ha jól látom 2010 nyarán lesz X3
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nishi 2009.10.23. 17:52-kor.
Ji-woon (DIM) ° Élisande (DollAdore)° Virlomi (Flower Junior) ° Ender (Souldoll) ° Peregrine (Unoa)
Nishi

HozzászólásSzerző: so-fiii » 2009.10.23. 17:51

neee a Rémségek cirkusza az az a Rémségek cirkusza?!?!?(mármint ami megvan könyvben)
adják moziban? nemár :)

bocsi nem akarom szétoffolni a témát már így az elején ^///^

jah és asszem nekünk megvan az összes Avatar rész dvd-n mert öcséim is nagy rajongók
és a trailert is megnéztük már, nagyon izginek ígérkezik :D
so-fiii

HozzászólásSzerző: Nishi » 2009.10.23. 17:54

Közben véletlenül img-ként raktam be a linket>< bocsi érte, és igen Darren Shan Rémségek Cirkuszja>< és egész jól megcsinálták:D Szerda óta vetítik off vége><
Én most kezdtem el csak nézni Avatart de valami nagyon megfogott benne><
Nishi

HozzászólásSzerző: Aremolana » 2009.10.23. 18:03

Lol, én is tegnap voltam moziba Kecskeméten, mi is a Rémségek cirkuszát néztük, és nállunk is leadták az avatar előzetest XD nagyon várom már én is a filmet, nagyon kíváncsi vagyok rá hogy mi lesz benne a meséből meg mi nem. nem tudjátok véletlenül hány részesre tervezik? mert egy rész az kicsit kevés lenne szerintem :S
Itthon: Jake, Eszter, Valancy, Sungmin,Valentine, Hien, Scarlet
Aremolana

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.10.23. 18:05

Valahol azt olvastam, hogy 3 filmet terveznek a 3 "könyvből". De egyébként nem négy évados a sorozat?
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Nishi » 2009.10.23. 18:20

Hogy hány évados, ahhoz én nem tudok hozzászólni, mert még csak most kezdtem, meg minden, de ha náluk nyáron lesz, akkor vajon hozzánk mikor ér el?:S
Nishi

HozzászólásSzerző: moniee » 2009.10.23. 22:10

Az évadokat könyvekben számolják, az első könyv a vízé, második a földé, harmadik a tűzé (de ez nem lényeg :D ) szóval 3 évados. És érdemes megnézni, mert hihetetlen eredeti és igazán szeretnivalóak a karakterek valamint nem sima jó-rossz harc hanem vannak jó kis átfedések ^w^

Amit még Isobel linkelt be ilyen fanmade trailerek a rajzfilmből azok marhajó kedvcsinálók o_o
csak már nem találom a linket brühühü...
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.10.23. 22:21

Jaaaa, levegő könyve nincsen? Awwww...

Nishi, ne aggódj, manapság már elég gyorsan beérnek hozzánk is a filmek. Én a Sherlock Holmes miatt aggódtam, és kiderült hogy nálunk is ugyanúgy 2009 telére jön, mint odakinn. Szóval szerintem az Avatar is itt lesz nyárra ;)
Kép
Smaug

Következő

Vissza: OFF a négyzeten