Ami már végképp sehova se illik

Re: Avatar

HozzászólásSzerző: Nishi » 2009.10.23. 22:42

Hm, arra gondoltam, hogy akik itt szeretik az Avatart, együtt Pesten megnézhetnénk (föleg milyen lenne már 3D-ben*-*) és még talán babák is jöhetnének:D :love:
Ji-woon (DIM) ° Élisande (DollAdore)° Virlomi (Flower Junior) ° Ender (Souldoll) ° Peregrine (Unoa)
Nishi

HozzászólásSzerző: moniee » 2009.10.23. 22:47

Hmmmmmm hát én nem szoktam moziba járni de azt hiszem ez kivételt képez ^-^

ÉS EGYÚTTAL EGY AVATAR BJD COSPLAYT KÉRVÉNYEZEK :D
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: Nishi » 2009.10.23. 22:57

ÁÁá, ez valami ISTENI ÖTLET!!! Ez nagyon jó lenne,!! Mármint cosplayelni :D Hűűűű, remélhetőleg addigra meg lesz a babám, és akkor már filózhatok is, hogy kinek öltözzön X333 Össze kell akkor szereplőkről állítani listátX3 Ez valami frenetikus öltet! Remélem mások is benne vannak, mert ez kihagyhatatlan:D (jó nagy feltűnés leszünk a The Last Airbender movie-n Avataros babákkal:D)
Ji-woon (DIM) ° Élisande (DollAdore)° Virlomi (Flower Junior) ° Ender (Souldoll) ° Peregrine (Unoa)
Nishi

HozzászólásSzerző: Isobel » 2009.10.23. 23:51

Babacosplayhez Azula vagy Ty Lee stipistop, még nemtom eldönteni mék :lol:

Ha vmékőtök elkezdi nézni, majd folyamatos helyzetjelentést kérünk ám :D

Én kicsit félek amúgy Avatar filmtől, mert nagyon megváltoztatták a szereplőket és Shyamalan alapból ijesztő dolgokat tud csinálni filmkészítési szempontból, de ki tudja... :D Elvonatkoztatni nem lesz nehéz, aztán max végig anyázom és röhögöm, ha nem tetszik, az is szórakoztató tud lenni :D

Belinkelem kedvenc trailerem újra, azon ne múljék :D http://www.youtube.com/watch?v=6d3AAclL3xk
Itthon: V (Peak's Woods Wake-up Cue), Helena (Peak's Woods Segi fej)
Isobel

HozzászólásSzerző: Nishi » 2009.10.28. 17:04

Hű Isobel, ez a trailer tényleg nagyon jó O_O
Remélem nem lesz sok változtatás a filmben, azt én sem nagyon szeretem><
Én eddig tíz részt láttam első évadból>< Az tetszett, amikor a warriors of Kyoshiban körberajongták Aangot a kis csajszik:D Minden nap egy-két részt nézek Avatarból, úgyhogy sztem jó tempóban haladok:D
Nishi

HozzászólásSzerző: Nishi » 2009.11.18. 16:53

Valakinek megvan az összes évad DVD-n angolul? Mert ha igen, akkor megtenné nekem, hogy kiírja DVD-re és akkor viszek annyi lemezt amennyire megírta és cserélünk:D

szerk: mármint babakarin cserélünkXD
Nishi

HozzászólásSzerző: Aremolana » 2009.11.19. 17:04

Nekem lehet megvan a második és harmadik évad, az első valahol elveszett a térben :S majd megnézem és ha megvan kiírom neked, egy évad egy dvd-re ráfér úgytudom :)
Itthon: Jake, Eszter, Valancy, Sungmin,Valentine, Hien, Scarlet
Aremolana

HozzászólásSzerző: Nishi » 2009.11.19. 17:16

Whoa nagyon köszi*-* akkor hozok két DVD-t talira, első évadot majd megpróbálom összevadászni netről >< Kösziiiiiiiiiii :fan:
Nishi

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.01.30. 01:09

A trailer alapján biztos olyan jóóóóó (lesz? XD Nem tudom megy-e már, tudtommal még nem o.o De lehet csak el vagyok maradva ^^; ) :love: A 'mesét' nagyon imádtam, nem is tudom hányszor néztem meg neten :D Az angol szinkron annyira jó (: Zuko hangjába szerelmes vagyok :P
A filmre kíváncsi leszek. Megérdemelne a sorozat egy irtó jó filmet az biztos :D Mondjuk a szereplőgárda annyira nagyon nem jött be első látásra... de majd csak megbarátkozok velük ^///^
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Nishi » 2010.01.30. 12:54

Zuko hangját én is imádom :love: A mozi meg valamikor nyáron lesz, és már most belepusztulok a várakozásba XD nézz fel film rendezőjének honlapjára amugy, nagyon jó kis design-ja van :D És én pont most fejeztem be animéből uccsó évadot :lol: Eszméletlen, főleg az utolsó évad o.o :fan:
Nishi

ElőzőKövetkező

Vissza: OFF a négyzeten