AMV- az anime music videókról

Ami már végképp sehova se illik

Re: AMV- az anime music videókról

HozzászólásSzerző: Mirtusz » 2010.05.04. 20:11

Axis Powers Hetalia - Summer boy (annyi NémetországXOlaszország van benne, amennyi az animében is X3)
Ez mindig feldob. xD

Ergo proxy - Gravity of Love remix
Ezt a remixet rühellem, de maga a sima dal benne van az első ötben. Az animét szintén és imádom ahogy meg van csinálva ez az AMV.

Yu Yu Hakusho - Endangered Species Galleon Remix
Ebből a dalból is jobban szeretem az eredeti verziót, de ez tök jól kifejezi azt, hogy én a YYH-hoz mindig is a Deep Forestet, mint zenét társítottam. (meg ne kérdezd miért....) Szerintem egész jó AMV. Legalábbis listás. xD
Kép
Don't forget who's always our guide
It is the child in us.
Mirtusz

HozzászólásSzerző: Hachiko » 2010.05.13. 18:49

Ma picit és találtam pár remek AMV-t.Igaából,nem is kerestem...
[NANA amv]My life would suck without you/Mert szeretem a NANA-t és mert remek videó. ^3^
Slayers opening full version GIVE A REASON AMV-Mert Slayers op.nagyo jó.A cim ne zavarjon meg,csak a zene az.
És az amelyiknek a végén komolyan sirtam: Chrono Crusade [A.M.V]All The Things She SaidMert nagyon szeretem,a vége romantikus és szomorú és mindig sirok ha látok egy ilyen videót.szép a rádolgozás,a zene passzol,nekem nagyon bejön.Egy biztos,erre az animére,mindig emlékezni fogok ^///^
...Kérlek, mondd, hogy ez csak egy rémes álom!
Megtört hangommal újra és újra kiáltottam...
Hachiko

HozzászólásSzerző: Hachiko » 2010.05.14. 14:17

Na akkor egy kedvenc Hetalia Hungary-s videó...
http://www.youtube.com/watch?v=WJIkpWdWzfk ez nagyon kedvenc... ^3^ és aranyos...és illik a zene ^3^ Tökéletes....
...Kérlek, mondd, hogy ez csak egy rémes álom!
Megtört hangommal újra és újra kiáltottam...
Hachiko

HozzászólásSzerző: Azumi » 2010.05.15. 20:42

A Hetaliat csípem :fan:
Az én kedvencem abból az animéből van, amiben megtanultam, hogy nem szabad szenvedélyesen belefeledkezni dolgokba, mert a sorozatos szerencsétlenségek az elmében kihathatnak a világra, és azokra az emberekre, akik szeretnek minket. (<-ez olyan.. művészi! ^3^ )
Le Portrait de Petite Cossette - Bring me to Life
Aki megnézi, annak jó szórakozást hozzá ^///^ (csak ne lenne ott az a fránya felirat...)
Kép
ハーメルン ~ HAMELN ~
@ egyenlőre aktív pénzgyűjtő életmód. : D
Azumi

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.05.22. 01:06

Ezt a videót még a karácsonyi conon láttam, és azóta keresem, de nemrég kiderítettem, hogy mi a címe, és megtaláltam. :D
Fogalmam sincs, hogyan készíthették, de szerintem valami zseniális: fekete-fehér sziluettek mennek át egymásba folyamatosan, és borzasztóan érdekes az egész. ;)
http://www.youtube.com/watch?v=Sib2L6A6xgw

szerk.: megint én - egy gyönyörűszép Hetalia slideshow a You Raise Me Up zenéjére. (Ha már úgyis a Romeo x Julietnél tartottunk. :D )
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.05.27. 15:07

Most futottam bele egy tök érdekes KHR amv-be :P Belllölölöphegor (lölölö nélkül) amv, és annyira betegesen izé hogy nagggyon tetszik :lol:
Prince the Ripper; Her Voice Resides
A színvilág is... tiszta beteg xD De Belphegoros :D Meg a zene se épp az esetem alapjáraton... de Belhez illik X'D Szóval... :lol:
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.05.29. 11:32

Júj, Koffeey, ez az amv tök jóó! Most már nyáron tényleg el kéne kezdenem a KHR-t, barabara is biztos örülne. ^3^
Én meg egy szintén őrült Durarara "amv"-t hoztam, igazából nem is teljesen amv, de nemtom, mi a műfaja az ilyen elborultságnak... :lol: Mindenesetre imádom, szerintem nem lehet megunni. :D
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: barabara » 2010.05.29. 11:50

Koffeey: "Blood! Shihihihihihi!" :lol: Bell és Bullet for my Valentine is láv. :fan: Érdekesek az amv színei. :)

Akkor már teszek is ide valamit... Egy kis jófajta rózsaszín (zene és anime is), mert néha az is kell. ^///^
Special A - Love story

Meg egy Kaiba amv. :love:
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.05.29. 12:01

Ó, mekkora már ez a Kaiba amv!! Még nem is mutattad. :P Annyira kedvem támadt újranézni!
Most megint kell valamit tennem, hogy ne legyek tök off ^^; : amv-szerűség az Utenából és a Hé, haver, hol a kocsimból összerakva. :D
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Mirtusz » 2010.05.29. 12:24

Unatkoztam, bár ez is csak sildeshow, mert még nem vagyok tizennégy és már nincs energiám másik livejournal-felhasználót csináljak, hogy letölthessem a Hetalia RAW-okat:
OroszországxKína (Hetalia) - http://www.youtube.com/watch?v=GOaztnNTgkw - Ne engedj el!
(a szövegre figyeljetek, imádom! ezért is raktam rá)

Nem ide tartozik, de végül is ez is music video: elborultság Boccserkával és egy harmadik barátnőmmel :P Justin Bieber- Baby paródia --- http://www.youtube.com/watch?v=COf-uK91X7k
Kép
Don't forget who's always our guide
It is the child in us.
Mirtusz

ElőzőKövetkező

Vissza: OFF a négyzeten