Anime Csevegő!

Ami már végképp sehova se illik

Re: Hát akkor...

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2011.11.07. 13:34

Bocsi hogy még mindig... XD De ezt a vidit muszáj :lol: :lol:
Bo-bo-bo-bo boku wa Banii janai~ :lol: :lol:
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2011.11.07. 21:49

Jajj, ezt a videót már ismertem, de ha nem néztem meg huszonötször, akkor egyszer se. :lol: Valami hilarious. x'D
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2012.01.07. 14:51

Most UtaPri (még mindig) és Sengoku Basara (új fellángolás) tűzben égek, de nagyon magas fokon, így amikor ezt a videót megláttam, kész voltam :lol: :lol: :lol:
Kép

Meg akkor már ezt is iderakom... remélem jó helyen van itt XXX'D
http://www.youtube.com/watch?v=9c2mbldBKws
KépKépKép
Koffeey

HozzászólásSzerző: karasu » 2012.01.16. 11:31

A Sengoku Basara nekem is felkeltette az érdeklődésemet a Brave 10 miatt, ami egész ígéretesnek ígérkezik főleg, hogy úgy néz ki nem csak eyecandy lesz, de izgalmas is és megint csak köszi Ama! :spark
Az egyetlen dolog amin minden egyes alkalommal mosolyoghatnékom támad az, amikor elhangzik az egyik főszereplő srác, Saizou neve. Pont mint a másik nagy kedvencemben, a Peace Maker Kurogane sorozatban az agresszív törpemalacé. :lol: (Ahh, Hijikata-sama abban nagyon :love:)
Viszont asszem ebben az újban jelenleg Rokuro és Sanada Yukimura párosa a kedvencem. Olyan aranyosak. :D
SPOILER a második részből: 1, 2 ...legalább annyira gyanúsak, mint Kotetsu és Barnaby vagy a Peace Makerben elejtett utalások... elszalad tőlük a fantázia. :lol:
Remélem végig jó lesz és nem fullad ki a felénél, mint az mostanában elég gyakran megesik...:s
Kép
Lilica ♥ Luka ♥ Jack "Frost" Hunter ♥ Dyfan ♥ Jean-Claude ♥
Nathaniel Graison ♥ Hollyn Plantae ♥ Mika ♥ Ritsu ♥ Jin ♥ Karasu
karasu

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2012.01.16. 12:07

Jajj, tényleg, a malacot Saizou-nak hívták a Peacemakerben?! x'D Saizou amúgy is olyan kis... tsundere. >:D Olyan kis cukidurcin mondta az első részben a bemutatkozásnál, hogy ő kérem szépen egy szamuráj. :lol:
Ohohóó, az az összekötözött jelenet tényleg nagyon bájos volt. >:D
Nem tudom, mikor lesz belőle magyar felirat, mert a Hadena-féle verzió most elég jó, és ma neki is akartam állni, csak éppen voltak olyan kedvesek, és beleégették a videóba, úgyhogy azt még ki kellene halászni belőle valahogy. :urjoke
Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből a soriból. Isanami mondjuk nem hiányozna belőle, ha nem szerepelne, de majd csak kibírjuk. x'D
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: karasu » 2012.01.16. 13:22

Saizou :lol: megint mosolygok, egyébként nagyon csípem a tsundere fejét. Aj, Rokurot a szexi hakamájában bármeddig el tudnám nézni és bármikor is jön a kövi, annak örülünk, addig meg majd angolul körülbelülre, mint a Tiger and Bunny-t. :D

Isanami karaktere abszolút sablon, annyira, hogy már megszoktam... :urjoke Afféle 12 egy tucat, de volt már rosszabb is, akitől a falra másztam pl: Blood-c Saya a szerencsétlenkedésével, FMP Tessa az álszent rámenősségével, Nodame... no comment, a Bokura ga Ita-ból a túlzottan mimózalelkű Nanami... hozzájuk képest Isanamit egész jól tűröm...eddig, noha az ideális az volna, ha nem volna. :D

szerk:
Ájvé, most olvastam, hogy már csak két nap a S.O.P.A. szavazásig! :O
Ujjakat keresztbe, nehogy el fogadják. Nincs rá szó mennyire megvetem... >.<*

szerk 2:
Haha, győzelem. Visszavonták! Amerika mégsem akart öngól rúgni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára karasu 2012.01.19. 00:04-kor.
Kép
Lilica ♥ Luka ♥ Jack "Frost" Hunter ♥ Dyfan ♥ Jean-Claude ♥
Nathaniel Graison ♥ Hollyn Plantae ♥ Mika ♥ Ritsu ♥ Jin ♥ Karasu
karasu

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2012.01.17. 19:34

Isanamival én is úgy vagyok, hogy okés... elviselem, de nem hiányozna, ha nem lenne ott... XD Egyébként nagggyon Index-re emlékeztet, a To Aru Majutsu no Index-ből xD Főleg a bélpoklosságával...

Sai-chan (én azon röhögtem, hogy "Kinyírlak, r*banc!!"x''D) viszont nagyon jóóóó~!!XD Meg mindenki más szimpatikus, annak ellenére hogy Sengoku után furcsa más alakban viszontlátni a karaktereket ^^; Yukimurát mondjuk bírom, Sasuke az akiiii... a Sengokuban jobban bejött, legalábbis külalakra, a személyiségét itt is bírom xD
KépKépKép
Koffeey

HozzászólásSzerző: Ayame-chan » 2012.01.17. 20:16

Én is nézem, és hát igen, Isanami tényleg nem hiányozna. XD Nagyon tetszenek a karakterek, meg a seiyuu gárda is tök jó. Rokurou mint Kamiya Hiroshi yíí :spark Már várom nagyon a folytatást, kíváncsi vagyok mi lesz belőle.
Itthon:
~♥~ Kiyoko (CH Rena) ~♥~ Rin (IS Calos) ~♥~ Calisto (B&G Rin buksi) ~♥~
Tervben: test Calistonak, Mylene, Lau-kun
Ayame-chan

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2012.01.17. 20:23

Ha minden igaz, ma kiadjuk a 2. részt (legalábbis Andusia azt ígérte xD).

Jaja, egyébként télleg tök érdekes Yukimura a Sengoku után. Kicsit... felnőtt. x'D Minden értelemben. x'D

És igen, sok-sok fincsi seiyuu~ *-*

Egyébként a mangája besorolásában szerepel az ecchi is, ezen azért meglepődtem. o.O
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Kala » 2012.02.12. 18:33

Mondjátok, hogy nem én vagyok egyedül, aki ai No Kusabira fankodik az első 2012-es OVA kijövetele óta?
Tottális szerelem. :love: :love: :love:
Lucius,Gilbert,Norio,Esca,Verran,Nube,Taen,Iku,Cho,Sophia
Kala

ElőzőKövetkező

Vissza: OFF a négyzeten