Ázsiai Movie-k

Ami már végképp sehova se illik

Ázsiai Movie-k

HozzászólásSzerző: Hachiko » 2010.05.03. 17:46

Hát úgy godolom ennek kéne egy új téma,mert a kis ázsiai barátaink nagyon sokat filmeznek.Most nemcsak a japán filmekre gondolok,hanem a kinai,koreai,taiwani meg kitudja hány ország embereinek filmjeire. ^3^
Arra gondoltam,ide bármi jöhet ami ázsiai filmekkel kapcsolatos:betétdalok,rendezők és sok-ok spoiler is ^^;
Nem tudom menyien ismeritek az "Ezüstsólyom" nevezetű kinai filmeskét,mely mindössze 95 perces és egy Jingle Ma nevű hölgy rendezte és irta is Susan Chang nevű barátnőjével. A film sokáig futott a mozikban és nagy számú DVD-ket is eladtak.Na egy kis kedvsináló: ^^; Egy nő...Egy szépség,aki mindig a semmiből látszik előtűnni...akinek a szenvedélye a harc...és az igazság.Arcát és kilétét ezüst maszk takarja,testét szikrázó high-tech páncél burkolja.A harcos,akinek láttán az alvilág szive megremeg.a neve:Ezüstsólyom.-ugye milyen izgalmas? ^^; -Senki sem tudja,de a páncélban Polaris Citi egyik legsikeresebbés perzselő nőiségű üzletasszonya,LuluWong rejtőzik.Ézekkel azelőtt egy kislányt,aki Lulu Wong lett,a Shaolin Kolostorban nevelnek.egy kisfiúvolt társa a felkészülésben.A városban Rich man,a hajdanvolt kisfiú már nem ismer felaz okos és elbűzölő Lulu Wongban egykori szerelmét.Polaris City leggazdagabbés leggonoszabb ura,Aexandre Wolfe rich man-t bizza meg,hogy tegye el az útból Ezüstsólymot.Rich Man pedig nem tudja,hogy áldozatának valódi személyisége milyen közel is áll hozzá.De mindketőjük feladata az igazi ellenség elpusztitása...és kezdetét veszi a hajsza életre-halálra...
Spoilernek ennyi elég is.Szerintem nagyon jó film.Tavalyelőtt kaptam magyarból szinkronnal.Mitmondjak...elég jó a szinkron,hát nem angollal hanem magyarral néztem,e akkor is elnyerte tetszésem. ^^;

Na dágáim...én elkedtem...ah szinphád ah tiethek!!! ^///^
...Kérlek, mondd, hogy ez csak egy rémes álom!
Megtört hangommal újra és újra kiáltottam...
Hachiko

Re: Ázsiai Movie-k

HozzászólásSzerző: Yuzuki » 2010.05.04. 18:33

Hűűha elsőő vagyok asszem :lol: Hát én ázsiai horror fan vagyok >:D pl. a Kör ("Ringu") gondolom az amerikai változatot sokan láttátok : D és ott van a Két nővér...hát ez olyan phszihikális..de nagyon szeretem (aki ismeri a Hívatlan vendéget: nah ennek a sztorija kb ugyan az..csak itt a hangsúly inkább a lelkis dolgokon vannak) ...jah meg még megnézek nem sokára egy olyan filmet..h Húsdaráló..ehhez vki aztírta hogy a Fűrészes Jigsaw(vagy hogyan írják ^^; ) elbújhat a főhősnő mögött egy sarki hentes boltban :O És talán nem annyira film..vagy nem tudom hova sorolni..de a Final Fantasy Advent Children az egy jó CGI-s film :D vagyis én szeretem :P (*Cloud fan* :fan: )

(Jah és kicsit offos...de vki nem tudja meg mondani hogy hol lehet megnézni a Doll Master című BJD-s filmet?oO)
~Hamarosan : DZ Hid (Ł) [Hid vagy Sid?oO]
~Egyszer majd...: D.I.M. Happy Jullis ^-^
Yuzuki

HozzászólásSzerző: Hachiko » 2010.05.04. 19:14

Yuzuki!!!Fúúú én issokat kerestem,de legjobb minőségben az iidrama.com-on volt.És rászörcsoltam. ^^; A két nővérrőlmég nem hallottam,de most készülök egy kis Whispering Corridors,Hometown Legends mag Azumia.Mindről csak jót hallottam és mind horror >:D Mostanság rázoktam a horrorokra.De egyszerre nem merem megnézni ^^; csak várok úgy pár Eic Fail-es percet,WC-szünet stb. xD Final Fantasy is jöhet.Én is szeretem.-mellékesen- :D
Hachiko

HozzászólásSzerző: Yuzuki » 2010.05.05. 10:33

Ó köszike a segítséget (és neked is Aremolana ) ^-^
Ázsiai horror fan 4 eva' >:D
Amugy elfelejtettem előzőben megkérdezni hogy a Miyazaki filmek ide nagyon offosak lennének?oO Mert pl. Vándorló Palota,Chihiro Szellemországban Totoro stb. olyan kis aranyos animés mooviek ^3^
Jah éss eszembe jutott egy már nosztalgikus film : háát a régi jó öreg Disznóót köhm Death Note :fan:
Yuzuki

HozzászólásSzerző: Hachiko » 2010.05.05. 14:52

*bajng*Mi-Miyazaki????VICCELSZ CSÁJÉ???? :love: Imádnivalóak!!!A Vándorló Palota nagyon megérintett.Elöször úgy 4 éve láttam és még az M1-en adták egy kései időpontban.De végignéztem.A szerelem Soffy és Hól között... ^3^ Chihiro szellemországba...azt is szeretem.Cukker a történet.No deén is kérdek tőled:A Macskák királysága is Miyazaki-film?xD EpicFaile perceket élek át és nem jut eszembe egyáltalán.
Desznót isjöhet,persze. ^^; Imádnivaló Kenichi Matsuyama L szerepében és a mosolya *olvadozik* Na jó...Fugiwara is jó,de Kenichi még jobb. ^^;
Hachiko

HozzászólásSzerző: Aearunim » 2010.05.05. 15:07

Én nagy Studio Ghibli rajongó vagyok, gyűjtöm őket eredetiben.:) A szentjánosbogarak sírját viszont soha többé nem nézem meg az biztos. :D Attól 3 napig K.O. voltam lelkileg... Oo
A Miyazaki filmeket különösen imádom. :fan:
Ázsiai horrort viszont már évek óta nem láttam, és nem is fogok. xD
Itthon: ♥Yuri♥ (Iplehouse Asa SID)
Aearunim

HozzászólásSzerző: Mirtusz » 2010.05.05. 17:28

Igen, a Macskák Királysága Ghibli.
Miyazaki imádnivaló filmeket készít. A Szentjánosbogarak sírja után sírdogáltam is. :(
A First Squad elég elvont volt, de szeretem. (ez már nem Ghibli, ezt a Studio 4 készítette).
Kép
Don't forget who's always our guide
It is the child in us.
Mirtusz

HozzászólásSzerző: Yuzuki » 2010.05.05. 17:59

*röhögő görcsöt kap a " csajéétól" * x"D

O igen Vándorló Palota és benne a csodás Howl mester :love: Oh és Kenichi Matsuyama egyik kedvenc japán szereplőm :L A Nana live action-ban ő játszotta Shint ^3^ (ha ez mond vmit vkinek ^^; )
:O A Szentjánosbogarak sírja ennyire szomorú lenne?oO pedig mostanában szerettem volna megnézni mondván hogy *alapmű*.De akkor meggondolom h megnézem-e ^^;
Ó és találtam megint egy japán változatos horror filmet : One Missed Call azaz Nem fogadott hívás...ilyen nyomozós "telefonbamegmondodmagadnakhogyanhalszmeg" filmecske. Sztem nem lehet rossz a japánt még nem láttam de az amerikai nekem tetszett :P
Yuzuki

HozzászólásSzerző: Mirtusz » 2010.05.05. 18:08

Yuzuki írta: :O A Szentjánosbogarak sírja ennyire szomorú lenne?oO

A II. világháború nem volt egy szívderítő esemény.
De ha jól tudom a film alapjául szolgáló könyv kötelező olvasmány a japán diákok számára.
Kép
Don't forget who's always our guide
It is the child in us.
Mirtusz

HozzászólásSzerző: Hachiko » 2010.05.05. 18:13

Na most miért?Győzikét nem néztél még? ^^; Erről jut eszembe:Sailor Moon Live actiont hol a jó büdös mechanikai munkában lehet megnézni?Kerestem mint állat de nem találtam meg sehun. >.> Pedig kéneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! >:D *gonosz tervek*
Hachiko

Következő

Vissza: OFF a négyzeten