Zene/Themes/Jpop

Ami már végképp sehova se illik

Re: Zene/Themes/Jpop

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2011.06.11. 20:26

Amúgy valami olyasmiről szól, hogy hogyan üt le mindenkit, aki idegesíti. xD
Pl. van az a rész, hogy még alszik, és a madárka is elkezd csiripelni, meg az ébresztőóra is megszólal, mire jól leüti, aztán ártatlan hangon mondja, hogy: "de hát olyan hangos volt". :lol: És akkor jön a refrén, hogy jobb kézzel-bal kézzel "pokapoka" ütöget mindenkit. x'D
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2011.06.11. 22:28

Áááh, köszi!! :lol: Pont valamilyen körülbelüli fordítást akartam keresni, de nem találtam XD
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: GokYuuSa » 2011.08.31. 13:21

Sziasztok! Csak gondoltam szólok, hogy jön a Kanonxkanon! http://www.kanonkanon.net/info/index.html
Ugyan pop, de a gitáros az AnCafe ex gitárosa Kanon, szal aki szerette az most láthatja :spark
Vagy aki szereti kanon Wakeshimát!
Itthon: Asagi [Souldoll Chu]
Tervben: Hirai [SOOM Dia boy]
Kép
GokYuuSa

HozzászólásSzerző: lilien » 2011.08.31. 21:55

Miii, jönnek ide? : O Már éppen azon gondolkodtam, hogy az ősz milyen üres nálunk jzene téren, erre. XD November még messze van, bár nem igazán mozgat meg, amit mostanában Kanon csinál, Kanon Wakeshima régebbi számait viszont szerettem.... -.- na majd meglátom még~

Dirun ki volt még? El sem hiszem, hogy végül eljutottam (előtte nap vettem jegyet végül), de valami frenetikus volt. :D Kb levitte a hajam az az energia, amit produkáltak a színpadról a közönség felé. A Hageisha-t hallani élőben pedig felért egy örök élménnyel. ♥

Gazette háza táján nézelődött mostanában valaki? Ma jelent meg az új single (Remember the Urge), tegnap már fent volt a neten és. : OOOO Szerelmes vagyok, nagyon. xD
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Arisa » 2011.09.01. 16:27

Gazette háza táján nézelődött mostanában valaki? Ma jelent meg az új single (Remember the Urge), tegnap már fent volt a neten és. : OOOO Szerelmes vagyok, nagyon. xD

wáá ez az újszám brutál <3 dea klipp sztoriát nem értem... *szőke*
valaki elmagyarázná ? ^///^
Gyűjtögetünk rá: Kurokawa Kaoru (Luts Kid Delf Ani Boy)

Inuyama-san tartalma: $ 50 (oh jeh >____>)

majd ha leérettségiztem és lesz pénzem: Hideaki Ren (Immortality of Soul M)
Arisa

HozzászólásSzerző: lilien » 2011.09.01. 19:05

Én még várok hozzá egy normális fordításra, aztán megpróbálom én is értelmezni... x'D Sajnos annyit nem értek a japán dalszövegből, hogy le tudjam szűrni a dolgokat félreértés nélkül...

Itt amúgy van making of is a pvhez: http://www.youtube.com/watch?v=tCJdREGYH9U
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
lilien
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Arisa » 2011.09.01. 19:12

jajjde mitakar a papbácsi a kisfiúval? o.o XD
Gyűjtögetünk rá: Kurokawa Kaoru (Luts Kid Delf Ani Boy)

Inuyama-san tartalma: $ 50 (oh jeh >____>)

majd ha leérettségiztem és lesz pénzem: Hideaki Ren (Immortality of Soul M)
Arisa

HozzászólásSzerző: lilien » 2011.09.01. 19:34

Szerintem büntetést kap a srác. o_o Mármint nemtom, én azt szűrtem le a pv + a making segítségével, hogy szerelmesek lettek azzal a kislánnyal? Vagy valami ilyesmi, és ezért megbüntette őket az a pap. o_O" De ez csak sötétben tapogatózás egyelőre. xD
lilien
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: GokYuuSa » 2011.09.02. 19:42

Én-én volta, Dirun! Istenvolt! :spark

Gazette új single nekem bejön :D annyira vártam, hogya abban a pillanatban is frissítgettem a twittert mikor meglejent, azt már néztem is a PVt :) nagyon jó :spark

Am szerintem is valami büntetés lehet
Itthon: Asagi [Souldoll Chu]
Tervben: Hirai [SOOM Dia boy]
Kép
GokYuuSa

HozzászólásSzerző: Michiyo » 2012.12.21. 23:59

Csak mert itt még nem fangirlködtem ki magam. :XD:
Toriumi Kousuke (Morinaga: Koisuru Boukun, Gil: Pandora Hearts, Szayel Aporro Grantz: Bleach, Aijima Cecil : Uta no Prince - sama, ) és Suwabe Junichi (Grimmjow: Bleach, Undertaker: Kuroshijutshi, Aomine Daiki : Kuroko no Basuke, Jingūji Ren: Uta no Prince -sama) alapítottak egy közös zenekart és készítettek egy - az én szememnek - baromi érdekes klipet. :nosebleed: (És hát mit mondjak, Suwabe - sant simán vágtam, de ToriKout elsősorban a hangjáról lehet felismerni. :lol: )

FERO☆MEN

Egyébként érdemes a többi közös dalukat is meghallgatni, szerintem nagyon jól működnek együtt, engem legalábbis megvettek kilóra.

Van még egy másik klipjük is,de azt sehol sem találom, legalábbis egyelőre, mert fel nem adtam, ha az internet mélyéről is kell előbányásznom, megteszem. >:D
Kép
Itthon: Akira (CH LJ Mars), Hikari (Dikadoll Maria), Chenz (DollLeaves Sleeping Jax), Kousuke (Resinsoul Song)
Deviantart
Egy perc
Michiyo

ElőzőKövetkező

Vissza: OFF a négyzeten