Manga sarok

Ami már végképp sehova se illik

Re: A mangákról se feledkezzünk meg...

HozzászólásSzerző: Mona » 2010.03.01. 13:36

A miskolciaknak és környékieknek ajánlom figyelmébe az Arany Corvin üzletház oldalában, kis pirosas falú boltocska. Angol és német mangákat is árul, pl. onnan van a Vampire Knightom angolul, meg egy Misa figurát is vettem ott^^ Egyre kisebb sajnos a felhozatal, de hát sok kicsi sokra megy, ha többen járnak oda, hátha észhez kap az eladó :D Magyar mangából az összes eddigi megjelentet árulja szinte! JOHEELY :D
"If home is where the heart is then we're all just fucked."
Gyűjtésben: LUTS op Shiwoo (L)
Mona

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.03.01. 15:34

Óóó ez hol van? :P (Mármint az Arany Corvin) Mert a tájékozódási képességem a nullával vetekszik, pedig sokszor járok Miskolcon ^^; (De csak a Plázás könyvesboltban mangáztam eddig >.>)
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Chie » 2010.03.06. 11:36

Az Arany Corvin egy sárga épület a Centrum közelében. Azon belül nemtudom, hogy hol van a Valhalla, még nem voltam ott. Képillusztrációk:
Így néz ki
És itt vanXD
*Miskolci*
Chie

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.03.06. 12:11

Hú, köszi az illusztrációkat XD Így már azt hiszem tudom merre kell majd mennem... a Pláza fent van, a jobb felső saroknál az út arrafelé vezet? ^^; (Csak onnan tudok tájékozódni, ott áll meg a busz XD)
Lehet hogy vasárnap megpróbálom megkeresni... úgy olvasnék már valami mangát, az itthoniakat már kiolvastam sokszor XD
Nem olvastam vissza végig... dee az Alive/Élni mangát olvasta már valaki? Nekem annyira tetszett, olyan hangulatos :)
KépKépKép
Koffeey

HozzászólásSzerző: Chie » 2010.03.06. 16:36

Térkép
Ha arra az útra gondoltál, amit "Búzatér"-rel jelöltem, akkor arrafelé is el lehet jutni a plázához. De itt van a Google térképen, amin szerintem jobban el tudsz igazodni , mintha én magyaráznám *nem tud magyarázni >.<" ezért tömi tele a hozzászólást képekkelXD*
Az Alive-ot én is olvastam, nagyon tetszik a hangulata, és a kissé kuszának tűnő, de igazából tök részletes rajzolása. A vége nagyon megfogott *w* (nem lövöm leXD)
Chie

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.03.06. 17:00

Igenigen, arra gondoltam :) Már értem, köszi szépen a térképet :P
*OFF~ Ha hazaér a gyerekem összecsaphatnánk egy minitalit :lol: :lol: ~OFF vége*
A végén meglepődtem, de nagyon tetszett hogy így csinálták meg ^^ Azóta szeretem az ilyen hangulatú mangákat :D Csak nem nagyon sikerült még beleakadnom jókba... a Rémmetró az ami még tetszett, de az nem egészen ugyanaz a kategória :P
KépKépKép
Koffeey

HozzászólásSzerző: Chie » 2010.03.07. 00:05

Nyaa, örülök hogy segíthettem. :D Off on A minitalit támogatom. Valaki még Miskolc környékéről? :D Almáról tudom, hogy ő is miskolci. Off off
Hazai kiadású mangákat már nem nagyon olvasok. A kedvencem közölük a Death Note, Gravitation és a Grimm mesék is nagyon édes (ezek közül csak a Grimm-mesék van meg ^^"). És nagy kedvencem még a Tarot Café annyira gyönyörű a rajzolása, imádom a manhwák rajzstílusát, talán még jobban, mint a japán társaikét. Mostanában a kedvenc mangám a Gantz :love: :fan: De egy ideje nem olvasom, mert egyszer a lefordított fejezetek végére értem, és azóta várom, hogy sok összegyűljön, mert ha elkezdem, akkor nem tudom abbahagyni :lol:
Chie

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.05.05. 09:59

Hű, hát a magyar kiadású mangák közül én is a Gravit olvasom, a Nanát (mert valami zseniális a fordítása meg az adaptációja - ebből tanulok szlengül :lol: ), a Lovely Complexet, meg barabarától kaptam én is kölcsön a Grimm-meséket meg A vízisten menyasszonyát is (na ezt is ajánlom mindenkinek, mert olyan dögletes bishik vannak benne, hogy hejj... :fan: ).
De ha nekem azt mondjátok, hogy manga, akkor az első, aki eszembe jut, az Yuki Kaori. :love: A Ludwig Kakumei, a Count Cain / God Child meg az Angel Sanctuary is... hát... tuti, hogy a legnagyobb mangaélményeim. A nő szerintem zseniális és egyben őrült, amilyen beteges jellemeket meg történeteket bír kitalálni. Nagy fájdalmam, hogy a mangáiból nem csinálnak animéket, pedig... :'(
Yaoi mangából pedig nagy-nagy kedvenc a Junjou Romantica, a Haru wo Daiteita, meg az Ai to Yokubou wa Gakuen de. ^///^
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Miyoko » 2010.05.05. 21:20

Én a Tarot Cafét is nagyon szeretem. ^///^
Belus... meg majd' minden pasi úgy néz ki benne, mint Gackt! :lol:
"Csak a lehetetlen képes a lehetetlenre."
Itthon: Damien |Luts KDF Bory|, Momo |Dika Masu - buksi|
Majd egyszer: Oberon |Luts SDF Abadon| Tooru |Musedoll Re-che|,
Miyoko

HozzászólásSzerző: Azumi » 2010.05.13. 17:13

A Lovely Complexet én is imádom :fan: Asszem, most jött ki magyarul, de már régóta olvasom angol nyelven... de a kedvenc mangám nem ez, hanem a Sound Horizon összes mangája. {itt egy kép kettőről, de ezeknek vannak második vagy harmadik részei}
A két jobb alsó manga. Az első a Roman, 2 kötetes, a második az ARK, 4 kötetes, sajnos csak japánul jelent meg, de kalózfordításban sikerült elolvasnom ^^; Van még több manga, azokat nem olvastam, csak a sztoriját, meg a zenéket hallagttam amik hozzájuk vannak (a SH egy zenekar... ^^; ). Szeretem még a Sailor Moont, a Papillon Rose mangát és a Valkyrie Profilet :fan:
Kép
ハーメルン ~ HAMELN ~
@ egyenlőre aktív pénzgyűjtő életmód. : D
Azumi

ElőzőKövetkező

Vissza: OFF a négyzeten