Zazzle és egyebek

Ami már végképp sehova se illik

Re: Zazzle és egyebek

HozzászólásSzerző: cinnacinna25 » 2010.07.06. 10:41

Hát gyerekek kardomba dőlök asszem. Megérkezett a cipő, csodaszép meg minden csak éppen elnéztem a mérettáblázatot és így 40-es cipő jött a 38-as lábamra. Kicsit kivagyok, ne gondoljátok.
Itthon:
Morigan: Bobobie Sprite [color=#0040BF]Miya: Minifee Shushu
cinnacinna25

HozzászólásSzerző: Kala » 2010.07.06. 11:01

Uff Cinnám ez a méreg nem a cián.. Most mi lesz? Próbálsz Nekik írni? Hátha cserélnek? Ezt pedig esetleg eladod?
Lucius,Gilbert,Norio,Esca,Verran,Nube,Taen,Iku,Cho,Sophia
Kala

HozzászólásSzerző: cinnacinna25 » 2010.07.06. 11:14

Nemtom, ahogy felébredek az első sokkból majd kiderül. Most még egyenlőre nem tudok gondolkodni. Lehet nekiadom egyik barátnőmnek, vagy megpróbálom eladni de kinek kéne, ezek az én babáim, nekem jelent vmit másnak nem nagyon. :'( :'( :'(
Itthon:
cinnacinna25

HozzászólásSzerző: tunderlany » 2010.07.06. 22:09

óh, cinna... a fene vigye el. úgy látszik, ez egy ilyen nap... :(
én épp a nem megfelelő parókaszínnel küzdök, illetve viaskodok az eladóval.
Itthon: Sathin (BBB Ophelia) & Piano (CH Angi Ai Hani) & Cashmere buksija (Angelheim Zena)
tunderlany

HozzászólásSzerző: cinnacinna25 » 2010.07.07. 14:11

tunderlany írta:óh, cinna... a fene vigye el. úgy látszik, ez egy ilyen nap... :(
én épp a nem megfelelő parókaszínnel küzdök, illetve viaskodok az eladóval.

jajj babám, láttam a topikban, drukkolok hogy kicseréljék! Engem most vígasztal egy safrindollos tökéletes szem, ami tegnap jött szóval kicsit pozitívba lendült a mérleg. ezeknek meg írtam hogy rossz a mérettáblázat, és most mi legyen, várom a válaszukat egyenlőre. Mondjuk vissza tuti nem veszik. :'(
Itthon:
cinnacinna25

HozzászólásSzerző: moniee » 2010.07.07. 14:18

Najó, de ha te jól írtad be hogy ekkorát kérek akkor ők cseszték el...ennyire ők se hülyék hogy az ő figyelmetlenségük miatt sem cserélik be a terméküket. Szóval szerintem illenék szépen kiküldeni a jót :)
És ha nem nagy kérés...mutass már egy pár képet légysziiii olyan kíváncsi vagyok rá!! :fan:
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: cinnacinna25 » 2010.07.07. 15:44

moniee írta:Najó, de ha te jól írtad be hogy ekkorát kérek akkor ők cseszték el...ennyire ők se hülyék hogy az ő figyelmetlenségük miatt sem cserélik be a terméküket. Szóval szerintem illenék szépen kiküldeni a jót :)
És ha nem nagy kérés...mutass már egy pár képet légysziiii olyan kíváncsi vagyok rá!! :fan:

Még én sem láttam mert anyuékhoz ment a csomag Kecskemétre. De anyu felvette és mivel egyforma a lábunk és szerinte vagy 2-3 cm-rel nagyobb nem lehet jó rám sem. 2 számmal nagyobb kb. Hát igen, szar a mérettáblázatuk mert a 25 cm-es lábra írják a 7,5ös US méretet (és az angol 6,5-öst ami szintén nem 40-es ha jól tudom) , és a többi amerikai cipőm is 7,5-ös, ezért írtam be azt. (most is egy olyan van rajtam egyébként) De a cipő meg közben 28 centi hosszú, ami tuti nem felel meg a mérettáblázatnak. Szóval tényleg ők cseszték el, ki kéne cserélni a mérettáblázatot. Most várom a válaszukat, ha nem lesz kedvező eredmény akkor megy a cipő eladásra. :'(
Itthon:
cinnacinna25

HozzászólásSzerző: so-fiii » 2010.07.07. 18:04

az angol 6.5-ös az emberi mértékkel számolva 40es...tuti mert nekem akkora a lábam. és ez pont a 7.5-ös amerikai méretnek felel meg(ami centibe meg 25.5-ez a belső mérete a cipőnek)
most néztem meg egy cipősdobozon szóval sajna jónak tűnik az ő táblázatuk :'(
so-fiii

HozzászólásSzerző: cinnacinna25 » 2010.07.08. 16:16

so-fiii írta:az angol 6.5-ös az emberi mértékkel számolva 40es...tuti mert nekem akkora a lábam. és ez pont a 7.5-ös amerikai méretnek felel meg(ami centibe meg 25.5-ez a belső mérete a cipőnek)
most néztem meg egy cipősdobozon szóval sajna jónak tűnik az ő táblázatuk :'(

Hehe akkor szolj ha erdekel egy 40es bjd-s cipo.:D Mondjuk nem a sracaid vannak rajta ez az egy baja van. Nemtom, majd ha a kezembe kapom kiderul a dolog,de akkor nem ertem miert US 7,5os a tobbi amcsi cipom.Meg szerencse h a legjobb baratnomnek is ekkora a laba szoval szerintem nekiadom es betudom tanulopenznek.
Itthon:
cinnacinna25

HozzászólásSzerző: so-fiii » 2010.07.08. 17:34

cinnacinna25 írta:Hehe akkor szolj ha erdekel egy 40es bjd-s cipo.:D Mondjuk nem a sracaid vannak rajta ez az egy baja van. Nemtom, majd ha a kezembe kapom kiderul a dolog,de akkor nem ertem miert US 7,5os a tobbi amcsi cipom.Meg szerencse h a legjobb baratnomnek is ekkora a laba szoval szerintem nekiadom es betudom tanulopenznek.

azért mert az amerikaiknak rendkívül zseniális módon kétféle cipő méretezése van. a női méretezés az pontosan ahogy te mondtad az normálisan mérve 38as, viszont van egy férfi méretezés is, ami szerintem az unisex cipőkre is érvényes, és az meg akkora amit én mondtam...
na mindegy, remélem hogy jó lesz a barátnődnek, ha nem akkor meg muti ;)
so-fiii

ElőzőKövetkező

Vissza: OFF a négyzeten