Your Avatar ^^

Ami már végképp sehova se illik

Re: Your Avatar ^^

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2012.12.24. 00:20

És amiben szerintem a legjobb, az a Nessa no Rakuen VN Karim nevű karaktere. :L AA-n volt egyszer egy aláírásképem róla, ez volt az. :perv: Melegen ajánlom. >:D
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Nyul » 2012.12.24. 20:42

Tök jól rajzolsz, Tifa! :)
Megszűnt a cég :'(
Nyul

HozzászólásSzerző: Tifa » 2013.01.04. 21:25

Kösziii! :) Általában szoktam olyan avatart csinálni, amit magam rajzolok, azokat szeretem használni.
Tifa

HozzászólásSzerző: Michiyo » 2013.02.14. 16:05

Kicsit változtattam , ezúttal az avámon Hanase Kaoru van a Tamako Market című sorozatból és nem csak azért mert egyébként nagyon bírom a fejét, hanem mert ez a csinos hölgy Ono Daisuke (Sebastian - Kuroshitsuji, Shizu - chan - Durara) hangján beszél és ez nekem valami morbid módon nagyon bejön. :'D (Egyébként nem tudom, ki volt az az elvetemült, aki kitalálta, hogy az egyik - szerintem - legférfiasabb hangú seiyuut bízzák meg ezzel a feladattal, merthogy még FukuJun simán kézenfekvő hasonló szerepre, addig ez azért nem volt annyira :XD: )

Kép
Kép
Itthon: Akira (CH LJ Mars), Hikari (Dikadoll Maria), Chenz (DollLeaves Sleeping Jax), Kousuke (Resinsoul Song)
Deviantart
Egy perc
Michiyo

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2013.02.14. 18:10

Te jóságos ég, akkor ezt most meg kell néznem... :'D Pedig megfogadtam, hogy nem nézek több K-ON karadizájnú sorozatot, mert eddig csak a Tari Tari volt kellemes csalódás közülük. ^^;
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Michiyo » 2013.02.14. 19:26

Nem akarlak nagy reményekbe ringatni, maga a sorozat olyan tizenkettő egy tucat, aranyos slice of life meg moe, nekem tetszik, de eddig csak amolyan könnyed kikapcsolódásnak jó. Igazából, ha nem bóklászok a tumblr-ön, akkor valószínűleg, leírás és képek alapján simán kimarad az életemből a cucc, így azonban belevágtam és mit mondjak, OnoD zseniális ebben a szerepben (és a madár, Dera, ó te jó ég, szóval igazából szerintem nagy arc, de azon se lepődök meg, aki szerint hosszú távon nem igazán elviselhető) :'D Meg bírom az állandóan civódó két mochi papát, akik közül az egyiknek Fujiwara Keiji, a másiknak Fumihiko Tachiki (Madao) :perv:
Kép
Itthon: Akira (CH LJ Mars), Hikari (Dikadoll Maria), Chenz (DollLeaves Sleeping Jax), Kousuke (Resinsoul Song)
Deviantart
Egy perc
Michiyo

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2013.02.14. 19:54

Hümm-hümm, ezt még át kell gondolnom. :gondol: De Ono Daisukével ez tényleg fun lehet. :'D
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.03.16. 14:57

Azt hiszem nekem a tavasszal együtt megjött a kedvem a cuki, gyerek és virágos dolgokra is... szóval...

Avámon Mew az új hajában és cuccaiban ( <3 ) az aláírásom pedig... nem magyarázom. DE felvállalom! :'D
Manapság erősen elkapott a nosztalgia és a régi, harmonikus érzelmek (gondtalanabb gyerekkor? ) hangulatát őrző mesék újra szeretete. Különösen Nils esetében... Cuki kölyök és állatok és legfőképpen madarak?? = Love
Így idősebb fejjel már dupla élvezet nekem, mert már a rajzokat és minden mást is élvezhetek vagy értékelhetek benne amit eddig nem vettem észre, a sima sztorin kívül.
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Nyul » 2013.03.16. 18:01

Ne is mondd, ha én találnék letöltést magyar vagy japán nyelvű letöltést a teljes Alfréd a kacsa sorozathoz, hogy örülnék! :'( (Valami finnt meg hollandot(dánt?) találtam csak, meg tán német is van, de ezek egyikét sem érteném...)

Ontopic: Taichi! *__*
Megszűnt a cég :'(
Nyul

HozzászólásSzerző: Michiyo » 2013.05.08. 21:54

Megint itt vagyok, lőjetek le, ha soknak találtatnék (nekem nem szabadna tumblr közelébe kerülnöm, valóságos kincsesbánya az a hely)

Az ezt megelőző avám Hirakawa Daisuke volt, ez a teljes verzió a gifből.

Kép

A mostanin a tavalyi év - számomra - legnagyobb felfedezése Ohsaka Ryota, aki mondhatjuk a Tsuritama főszerepével, Yukival debütált és már akkor levett a lábamról, de azóta egyre több oldalát és hangját mutatja meg,szóval egyre biztosabban kúszik felfelé kedvenceim listáján.

Kép

És végül de nem utolsó sorban a jelenlegi kedvencem az aláírásom. Nyáron indul egy anime Makai - Ouji címmel, és tartottak egy seiyuu/cast interjút, ott készült pillanatképekből állt össze. Eguchi Takuya, Terashima Takuma és Kakihara Tetsuya ökörködését örökíti meg. (Mellettük főszerepet kapott még az animében Fukuyama Jun és Matsuoka Yoshitsugu is.)

Kép
Kép
Deviantart
Egy perc
Michiyo

ElőzőKövetkező

Vissza: OFF a négyzeten