Your Avatar ^^

Ami már végképp sehova se illik

Re: Your Avatar ^^

HozzászólásSzerző: kibo » 2011.08.31. 15:19

jaj Aoi nagyon hússantás <3 a gazette az egyik kedvenc jrock bandámm *___* azaz egy olyan együttes amiben mindenkit szereteeek <33
** Alma **
kibo

HozzászólásSzerző: GokYuuSa » 2011.08.31. 15:21

kibo írta:jaj Aoi nagyon hússantás <3 a gazette az egyik kedvenc jrock bandámm *___* azaz egy olyan együttes amiben mindenkit szereteeek <33

Nekem pedig A! kedvencemXD És ez a lökött ember a képen a példaképem^^
Szerk: látom nálad a Diru is fut :)
Itthon: Asagi [Souldoll Chu]
Tervben: Hirai [SOOM Dia boy]
Kép
GokYuuSa

HozzászólásSzerző: kibo » 2011.08.31. 15:26

a lökött az nem kifejezés backstage-ben olyanokat csinál/csinálnak :'D volt amikor ruki háta mögött táncolt egy arany kimonoban ha jól emlékszem X'DD meg a mostani NLSB backstageben jaj de nagyon drágák voltak <3

ahh igeen volt szerencsém eljutni a most nem régiben tartott budapesti koncertre és most újból beleszerelmesedtem kyo-ba *___* a diru meg a gazette a két banda ami állandó amióta jrockot hallgatok <3
** Alma **
kibo

HozzászólásSzerző: lilien » 2011.08.31. 21:50

Jé szerintem ide még nem is írtam, vagy lehet az előző avatar/aláírással igen, de...

én is begazettesedtem, de nagyon. xD

Avataromon Ruki, lent meg a A Hymn of the Crucifixion phamplet képeiből egy összevagdalt dolog~~~

de értelmes vagyok így 12 óra meló után hmmm

(Dirun én is voltam! 8DDDD és uwaaa de ezt majd valamikor a jzene részben u_u)
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

HozzászólásSzerző: Michiyo » 2011.09.07. 18:41

Én is cseréltem időközben képecskét, a mostanin egy Amerikáról és Angliáról készült bájos fanart egy részlete látható, amit Niconekoness alkotott meg. ^3^ Annyira kis cuki, teljesen beleszerettem. :spark
Kép

A teljes kép megtekinthető itt: http://jucuky.deviantart.com/favourites/#/d3ato70
Kép
Itthon: Akira (CH LJ Mars), Hikari (Dikadoll Maria), Chenz (DollLeaves Sleeping Jax), Kousuke (Resinsoul Song)
Deviantart
Egy perc
Michiyo

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2011.09.10. 11:14

:lol:
Mostani aláírásaim mind Supernatural beli két kedvenc szereplőmre koncentrál - koncentrált -és fog koncentrálni. XD Amíg lejjebb nem hagy éppen tetőző imádatom irántuk ( és a páros iránt). :lol: Ahogy egyébként az idézetek is alatta... amik vagy tényleg a sorozatban hangzottak el, vagy erősen rájuk illő dalokban. XD
Szeretem Cas újszülött borjú jellemét és viselkedését (mégha ennek vége is TT_____TT) , néha nyersséggel társulva, és ehhez Dean karakterét.
Kép

És persze azt, hogy nagyon... hemm... szóval mély köteléket osztó páros...akiknél erőlködni sem kell hogy úgy fogjam fel amit látok mert... mert ezt már nem lehet máshogy látni. XD ((Kivéve PMF-nek 'passionate male friendship' :lol: )

Bár érdekes, hogy ezesetben a sorozat szeretete csak félig játszik (és annak megint fele hogy ezek a karakterek is benne vannak)... a másik fél pedig hogy magukat a színészeket is hihetetlenül bírom, ezért aztán a sorozatot is lelkesebben nézem. XD
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2011.10.13. 18:14

Az új alim egy kis csipet Uta☆Pri ^///^

Kép

Amennyire meresztettem a szemem első látásra, annyira hozzám nőtt ez az anime a végére :lol: Jó, jó, nyálas volt meg... minden xD De imádom a fiúkat :love:
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2011.10.14. 20:06

Szent ég Koffeey! Én pedig 100% abban a hitben éltem hogy az ott a képen egy Togainu no Chi fanart!! XD
LOL ( de annyira hasonlít...mindenki ((aki rajta van)) ?! XD Csak azt hittem Rin már a felnőtt képével van ott)
Itt sem mind látszanak, de...
Kép
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2011.10.14. 20:51

Háhh, most hogy mondod... hát tényleg :lol: Eddig fel se tűnt mennyire hasonlítanak egymásra :geek: XD Talán mert olyan rég néztem már a Togainu-t >_<
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2011.10.14. 21:12

Én igazából pont azért néztem meg az UtaPurit, mert olyan Nitroplusos volt a fiúk karakterdizájnja. :blush2: Más kérdés, hogy az anime szinte értékelhetetlenül sz@r, de valamiért mégis végignéztem. :lol: Azért Satsuki dala jó volt. :cool:
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

ElőzőKövetkező

Vissza: OFF a négyzeten