Kedvenc anime/manga bishounenjeink

Ami már végképp sehova se illik

Re: Top anime/manga bishounen

HozzászólásSzerző: GokYuuSa » 2011.10.13. 16:08

1. Chrno (Chrno Crusade)
2. Dante (Devil May Cry)
3. Kiba (Wolf's Rain)
4. Sesshoumaru (Inuyasha)
5. Kosuke (Spiral)
6. Abel (Thrinity Blood)
7. Itachi (Naruto)
8. Renji (Bleach)
9. Vincent (Final Fantasy 7)
10. Zero (Vampire Knight)
Itthon: Asagi [Souldoll Chu]
Tervben: Hirai [SOOM Dia boy]
Kép
GokYuuSa

HozzászólásSzerző: Veronika » 2011.10.14. 16:16

1.Snufkin(Moomin)
2.Urahara Kisuke

Snufkint még 3 éves koromban ismertem meg(most 21 vagyok).Az anime itthon Mumin néven ment,idősebbek talán esetleg emlékezhetnek rá,legjellemzőbb vonása az volt,hogy fehér "vizilovak" szerepeltek benne.Ők a muminok,pontosabban ők finn trollok.Snufkin egy csúcsos kalapos,zöld ruhás fiú,sárga sállal a nyakában,egy sátorban élt,és állandóan szájharmonikázott.Nagyon beleestem nyakig,ő volt az első szerelmem,és mindig izgatottan vártam a péntek délutánokat,mikor fölbukkant a tévében.Az eddigi első cosplayom Snufkin volt.Magyarországon Vándornak nevezték.

Uraharát Animax-nézés közben fedeztem föl,és szerelem lett első látásra.Bebizonyosodott,hogy gyengém a félhosszú,keszekusza haj,a kalap,a zöld ruha és a titokzatos stílus.Még azt is kiderítettem,hogy Kubo Tite Vándorról mintázta Kisukét,mert Vándort menőnek találta.Urahara valahogy a tökéletes szépfiút testesíti meg számomra:magas,izmos,férfias,szőke hajú,borostás,világos szemű,fehér bőrű,okos,humoros,ellenállhatatlan és csodálatos,és skandináv típusú,és én imádom a viking/kelta típusúakat.
És van kardja,meg szokott harcolni,akkor nagyon szexi.
Azt már mondani se kell,hogy ő és Renji nélkül nem Bleach a Bleach.

Órákig képes vagyok róluk fecsegni,így most befejezem,még mielőtt valaki megunná.
Veronika

HozzászólásSzerző: Miuko » 2011.11.14. 21:33

Nocsak egy számomra is érdekes téma *.* Én nagyon animés vagyok, alelnöke is vagyok a Tatabányai anime clubnak... és jó látni hogy másokat is érdekel a téma... Jó ha tudnájok, hogy támogatom a topikot... de ha nem bánjátok nem sorolnám fel az ide illő karaktereket, mert 2 oldal is kevés lenne :P De imádok mindenkit ^3^
Miuko

Előző

Vissza: OFF a négyzeten