Harry Potter társalgó ^^

Ami már végképp sehova se illik

Re: Harry Potter társalgó ^^

HozzászólásSzerző: Ayame-chan » 2011.02.22. 22:30

Uff...kérdés, a közeljövőben melyik színésznek lesz várható a szülinapja? *felkészül az ünneplésre* :D
Itthon:
~♥~ Kiyoko (CH Rena) ~♥~ Rin (IS Calos) ~♥~ Calisto (B&G Rin buksi) ~♥~
Tervben: test Calistonak, Mylene, Lau-kun
Ayame-chan

HozzászólásSzerző: Smiley » 2011.02.23. 15:54

Na én elkezdtem kigyűjteni a szülcsinapcsisokat :D
Akiknek mostanában lesz:
•Február 25. - James & Oliver Phelps [Fred & George Weasley]
•Február 27. - Timothy Spall [Féregfark/Peter Pettigrew/Beadle Bamford altisz ×D]
•Március 21. - Gary Oldman [Tappmancs/Sirius Black]
•Március 28. - Mike Newell [Harry Potter és a Tűz Serlege rendezője :P ]

Majd még jövök szülinapokkal, ha közelednek, bár én valszeg kevés emberkéére fogok így emlékezni ^^; ~ csaaak azéra, aki naagyonmegérdemli ^3^ de télleg... a kedvenceimére ×'D maximum
Kép
May I suggest that you consider moving to a hotel closer to the sea? Or preferably in it. Kép
Smiley

HozzászólásSzerző: Ayame-chan » 2011.02.25. 14:39

Na, hogy ne csak Alan Rickmant ünnepeljük,köszöntsük a kedvenc ikerpárunkat akik ma ünneplik 25-ik szülinapjukat. :D
Boldog szülinapot James & Oliver Phelps-nek! *Ayame nagyon szeresse őket*
Kép
(olyan jól áll nekik a hosszú haj) :love: :fan:
Itthon:
~♥~ Kiyoko (CH Rena) ~♥~ Rin (IS Calos) ~♥~ Calisto (B&G Rin buksi) ~♥~
Tervben: test Calistonak, Mylene, Lau-kun
Ayame-chan

HozzászólásSzerző: Smiley » 2011.02.25. 14:45

Igeen-igeen a boldog szülinapot nekiik! ^///^ (Smiley is a hosszú hajat támogatja :fan: )
Kép
Kép
May I suggest that you consider moving to a hotel closer to the sea? Or preferably in it. Kép
Smiley

HozzászólásSzerző: Smiley » 2011.07.15. 20:27

Most jövünk a moziból, és...
Hihetetlen, hogy vége, nincs tovább :( fel sem fogtam igazán, hogy soha többé nem tudunk majd izgulni azért, hogy vajon milyen lesz a következő film :'(
Különben egész jó volt, egész könyvhű, és bár befejező-drámai rész, bővelkedik a komikus helyzetekben is. A triót alakító tiniszínészek hozták a semmilyen formájukat, és számomra sokszor furcsán vette ki magát, hogy a megformált karaktereik "tudták a forgatókönyvet", és túlságosan jól képben voltak. De! Smiley mégis sírógörcsöt kapott, mikor a Herceg meséjére, és annak előzményére került a sor. Kivételesen azt mondom, hogy a jelenet a filmben majdhogynem jobbra sikerült, mint a könyvben. Sosem láttam szomorúnak Perselus Pitont (kivéve... talán az In Noctem-ben, de az olyan kis semmi volt), SPOILER! és mikor nem támadott vissza, csak szimplán kivédte McGalagony támadását, már akkor sejthették az avatatlan szemek is, hogy ez a pasas nem feltétlenül... gonosz SPOILER! :T_T: /bővebb részletezésbe nem akarnék bonyolódni, nem spoilerezem ki az egész filmet, elég annyi, hogy... :spark :T_T: / most viszont... igen, énis megkönnyeztem, gyönyörűséges jelenetsorozatokat nézhettem végig, amelyekért én instant Oscar-díjra jelölöm Alan Rickmant, Smiley kedvence kategóriában ♥ :fan:
Smiley kiselőadásos beszámoló vége :D
Kép
Smiley

Előző

Vissza: OFF a négyzeten