Egyéb babák (pullip, obitsu, momoko, barbie, porcelán stb.)

Ami már végképp sehova se illik

Re: Egyéb babák (pullip, obitsu, momoko, barbie, porcelán st

HozzászólásSzerző: Shinku » 2011.12.28. 19:57

Hoztam egy képet Zoilról, mert szegényt nagyon hanyagoltam mostanában. :/ De nemrég kapott új hajat, amit ma megvágtam a neki megfelelő hosszúságúra. ^^

Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: cinnacinna25 » 2012.03.04. 19:11

De cuki! En imadom a pullipokat, van is 3, meg egy Dal babam is van. Obitsu testen mindenki, persze. Meg egy kicsi nano haruka is van a csapatban, 23 centis obitsu testen. Miota bjd-zek kicsit a hatterbe szorultak de ahhoz kepest meg igy is surun atoltoztetem oket. Ja meg egy Huna Moof is van a hazban, hat imadom a kis gyilkos nezeset. :)

Eskimo
Kép

Mineko
Kép

Keiita
Kép

Sinnie
Kép

Miniver (huna moof)
Kép

Naida (nano haruka)
Kép
Itthon:
Morigan: Bobobie Sprite [color=#0040BF]Miya: Minifee Shushu
cinnacinna25

HozzászólásSzerző: Shinku » 2012.03.27. 19:55

De jó, hogy bemutattad a lányaidat! :spark Nagyon szépek! Naidának nagyon jó ez a festése!
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.05.14. 07:00

Hoztam egy gyönyörű képet:

http://smaug11.deviantart.com/#/d41g2r7

No, ki mondaná meg erről, hogy nem digitális festmény, hanem egy Tonner baba szépen újrafestve? :love:

Érdemes megnézni az egész galériáját a művészúrnak mert essszméletlen élethű újrafestései vannak (Arwen és Aragorn FTW! Bár a Twilight babák is zseniálisak, fényévekkel megelőzik bármelyik eddig kiadott Twilight témájú BJD-t!)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: lilien » 2012.05.14. 09:35

Juj igen, én is ismerem a munkáit! Tényleg fantasztikusak! *^* Leesett az állam, mikor láttam, hogy a szürke babákból mit tud kihozni, nagyon durva a pasi! :D
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Shinku » 2012.05.14. 14:03

Fú, tényleg eszméletlen, olyan mintha egy élő ember lenne. :O :spark
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Nyul » 2012.11.20. 11:19

moniee írta:Nnnnnnnnna gyerekek eez nagyon durva:
http://www.nekomagic.com/?p=9990

Én ma találtam meg a neten ezt, és jól gondoltam, linkelte már valaki.
Hát én besírok a gyönyörűségtől! T________T

Rólam azt kell tudni, hogy jósokpárévvel ezelőtt azért vettem modell fabábut, hogy majd arról milyen jól fogok rajzolni, pölö majd összekucorogtatom meg ilyenek. Aztán jött a felismerés... bár nem volt olyan drága, hogy gyufát igyak miatta, meg dísznek még mindig elmegy, de szemből, állva még tán én is eltalálom az arányokat, a bonyolultabb testhelyzetekkek van baj. Szóval mondhatjuk, hogy ez a fentebbi gyönyörűség álmaim modellje! (Persze lehet csak a lustaság beszél belőlem, és jobban tenném, ha leülnék a művészeti anatómiakönyv elé, meg végiggyakorolnám a deviantart stockphoto-részlegét. >.> )
Megszűnt a cég :'(
Nyul

HozzászólásSzerző: Tifa » 2012.11.20. 20:04

Őt már én is láttam korábban. Meg kell hagyni, szerintem pózolásban verhetetlen, totál mindent meg bír valószínűleg csinálni, amit egy ember is. - bár nem tudom olyanokra is képes lenne-e, mint a "gumiemberek", mert szinte hihetetlen, hogy egy-egy cirkuszi előadó mit képes csinálni a testével -
Szépségben viszont a sok darabka, amivel pózolásra lehet bírni, elég randán mutat. Bár a szépség meg relatív. :)
Tifa

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.03.16. 15:39

Bár akkor szerettem volna feltenni amikor már a saját, fekete haja is itthon van, mivel az még várat magára úgy döntöttem felteszem a srácot és kész. :lol:

Ez itt Sherrinford, az első (és utolsó, mert szerencsére nem érzem hogy többet is szeretnék ) Taeyangom. Már hosszú évek óta szerettem volna egy Taeyangot akit átalakíthatok, ellenben eleinte nem tudtam, melyiküket vegyem... aztán meg azt eldönteni, hogy tényleg vegyek e... így Sherrinford modellje körül is majdnem két évet táncoltam, mire elegem lett és csak megvettem. LOL
(Eredetileg egy Taeyang Shade volt ((mily meglepő, tudom xD) de átfestettem, kapott új szem-chippeket és (ha végre megjön majd a haj) át is parókázom. Ez még az eredeti hajunk. ^3^

Őszintén mondom, nem hittem volna hogy ennyire imádni fogom ezt a srácot... és mégis. Teljesen odavagyok érte. :spark <3

Kép
It should have been elementary... by Shiroi♦Works, on Flickr

Kép

--

Azon viszont máig alig tudom túltenni magam, hogy összesen került ez az egész pasas annyiba, mint egy közép kategóriás BJD ruha szett... miközben gyönyörűen megvarrt és sok darabos, mellényes szettje van! Béléses kabáttal... well.
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

A little blue fox

HozzászólásSzerző: kibo » 2015.05.28. 16:55

Sziasztok!
Ugyan nem bjd, de remelem azert tetszeni fog. (ha nem idevalo akkor torolheto)
Mostansag blythe babakkal foglalkozom s nem reg a szarv es a maszk keszitesbe is belevagtam :)

Kép

Koszonet, hogy beneztel :)
** Alma **
kibo

ElőzőKövetkező

Vissza: OFF a négyzeten