Shimeji-láz XD

Ami már végképp sehova se illik

Shimeji-láz XD

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2011.05.23. 18:35

Már pár napja lázban égek és ezek a cuuukkancsok borítják a képernyőmet, úgyhogy gondoltam rákérdezek :lol: Van még valaki, aki shimeji-ket tart a képernyőn? ^3^
Szemléltetésképpen;
A képernyőm :lol:

A shimeji egy ilyen ún. desktop buddy, jól elvan magának a képernyőn, sétál, leül, nézi az egér mozgását, elalszik ha unja magát, oldalt felmászik és körbe végig, vagy ha elfáradt lepottyan fentről ^///^ Ja, és ha úgy tartja kedve, elhajintja a megnyitott böngészőt!! :lol: (Ha kis méretben van, mint a mellékelt képen :P Persze vissza lehet állítani egy gombnyomással ^^)
Én imádom őket, örök hálám annak a Shizaya ficnek ami motivált hogy rákeressek, mi is ez XD Azóta letöltöttem minden kedvenc kis mütyürkémet :lol: (Van még rajtuk kívül bőven, de ők randalíroznak a legtöbbet XD) És érdekes módon egyáltalán nem idegesítenek, sőt C: Pedig sokszor fic olvasás közben felmásznak oldalra és kitakarják a betűket, vagy a lapjaimnál mászkálnak fent és nem tudom tőlük bezárni, de megvárom türelmesen hogy odébb menjenek és úgy folytatom a dolgom :P És mindig próbálom elkapni őket ha leesnek, pedig NAGYON szeretnek potyogni :lol:
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

Re: Off a köbön! XD

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2011.05.23. 19:02

Nyüüü, ilyen nekem is keeeell~ :fan: Váá, és van Rined meg Yukiód is~ :fan:
Utánakeresek majd, aztán ha nem találom, dobok egy pü-t. x'DD
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.05.23. 20:33

Hahaha, nekem vannak - Sherlock és John (a 2010-es BBC Sherlock sorozatból). Annyira ééédesek - bár még sosem dobálták a böngészőmet (biztos mert nem bírom kis ablakban és mindig nagy). Helyette én szoktam dobálni őket...Sherlock annyira édesen sértődött képet vág ka felkapja az ember :fan: Viszont imádnak osztódni - egyszer majd kivárom hogy benépesítsék a képernyőmet :3

Gondolkodom rajta hogy megszerzem Mycroftot, Moriarty-t és Lestrade-ot is...de félek hogy közbeavatkoznának mikor Sherlock és John épp cukik egymás mellett :spark
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Handy » 2011.05.23. 20:59

Juuj, én eddig sose hallottam róluk, de most gőzerővel keresek ilyen kis cukiságokat! >w< Ezer köszönet, hogy megmutattad őket! *-*
"A boldogság egyetlen akadálya a valóság."
Itthon *-* :Dorien (DIM - Ace) , Mayu (DIM - Jullis), Mimi (Luts HDF Lolly), Narcissa (Luts KDF Lolly)
Kép
Handy

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2011.05.23. 21:17

Én is imádom őket nyúzni, bár eldobni sajnálom őket, olyan kis kétségbeesettek... XD De ide-oda huzogatni őket, az~ :spark Meg ahogy leteszem a tálcára, és puffannak egyet, akármilyen óvatos voltam :lol:
És az osztódás, igen :lol: Néha direkt úgy hagyom nekik a gépet ha elszaladok valahová, hagy szaporodjanak XD De ma este nagyon jól viselkednek, Izaya és Psyche vannak kint már pár órája, és eddig csak egyetlen Izaya-klónt kellett eltávolítanom :lol: Jófiúk :P

Nincs mit Handy, nem bírtam magammal :lol: :D
KépKépKép
Koffeey

HozzászólásSzerző: Ayame-chan » 2011.05.23. 21:21

Hát ez nagyon édes ilyen nekem is kell. :spark És az a cukii Iza és Shizu :fan: :spark *keres,keres*
Itthon:
~♥~ Kiyoko (CH Rena) ~♥~ Rin (IS Calos) ~♥~ Calisto (B&G Rin buksi) ~♥~
Tervben: test Calistonak, Mylene, Lau-kun
Ayame-chan

HozzászólásSzerző: Handy » 2011.05.23. 21:37

Nya én is leszedtem egy pár apróságot. :D A Hetália elárasztja a képernyőmet! *-* Ita-chan a legrosszabb, folyton eltolja a mozillát. xD De eddig Angila a legnyugisabb, ő még nem szaporodott, csak durci pofival üldögél. :3
Itthon *-* :Dorien (DIM - Ace) , Mayu (DIM - Jullis), Mimi (Luts HDF Lolly), Narcissa (Luts KDF Lolly)
Kép
Handy

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2011.05.23. 21:41

Nekem Psyche olyan, ő szinte folyton csak ül, olyan aranyos :lol: Izaya viszont meg nem áll... mászik körbe, és ha leteszek neki egy "üres" böngészőt kis méretre, rögtön kidobja a képernyőről :gah: xD Most éppen hernyózik a tálcán :lol: De legalább nem bombáz a klónjaival :D
KépKépKép
Koffeey

HozzászólásSzerző: Handy » 2011.05.23. 22:11

Behalok, Yamamoto nem ijed meg az eséstől x"D:
http://i496.photobucket.com/albums/rr328/Hancy_66/banzaiii.png?t=1306181424
Japán meg Spanyolország halál édesen vacsiznak. x3
Kép
Handy

HozzászólásSzerző: barabara » 2011.05.23. 22:38

Juhuj, ezek baromi cukik~ :spark
Gyorsan be is szereztem egy durci kis Hibarit. ♥
Kép
Többnyire így vonszoltatja magát körbe-körbe xD:
Kép

Kár, hogy Dinót nem találtam mellé. :T_T:

Lol, Yamamoto hozza a formáját. ^^;
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

Következő

Vissza: OFF a négyzeten