Shimeji-láz XD

Ami már végképp sehova se illik

Re: Shimeji-láz XD

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2011.05.26. 21:10

Igen, néha mintha keresnék egymás társaságát, de biztos csak véletlen :P Pl nekem gyakran leülnek egy kupacba ^^ De amin röhögni szoktam, hogy néha mintha visszaadnák a karakter tulajdonságait :lol: Pl múltkor Shizuo meg Psyche ültek ketten, Izaya odament, leült melléjük, erre Shizuo felállt és elment :lol:
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Asami » 2011.05.26. 21:10

China-chan tüsszentett vagy valami olyasmi és már ketten vannak xD az egyik ücsörög, a másik meg vörös fejjel küszködik és mászik a képernyőm tetején xD
Itthon: Maya /Soom- Syen/ ... "Csibe" Aiwë /Soom-Yrie/ ... Nathan /Migidoll Ryu/... Nikolaj 1+1 /DS Saint/ ...Dorian/Migidoll V.Ell/ ... "Sasha" /Elfdoll Vivien/
Asami

HozzászólásSzerző: Chid » 2011.05.26. 21:18

Életembe nem hallottam róluk, de van új a nap alatt..AZTAAAA :love: ..ezek tündérik...anno nekem békám volt ilyen a képernyőn meg bárány de..ezek írtó cukik :fan:
Itthon: Alisha (Luts KDF ANI),
Edward (By me ^^)
Zep (Felix Dolls Brownie Zeppelin)
Chid

HozzászólásSzerző: bellablack » 2011.05.31. 17:35

Sziasztok ^///^

Nektek szoktak néha random eltűnni? @_@ Van egy Rinem egy Yukiom és egy Battlerem (Umineko).
A tálcám mondjuk nem lent van, ahol úgy általában szokott lenni, hanem bal oldalt :lol: De nincs is vele semmi baj, Rin szépen erőlködik, hogy felmásszon rajta :lol: viszont néha mintha "eltűnnének" mögötte... ^^; Egy kicsit nem néztem oda, mire visszanézek, hopp nem, hogy osztódnak, hanem fogynak XD

Ti találkoztatok már "páros" shimejikkel? Úgy értem, akik egymás kezét fogják, együtt vannak, valami ilyesmi ^^; lehet, hogy rosszul fogalmaztam...
bellablack

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2011.05.31. 17:42

Nekem a bal felső sarokban szoktak eltűnni, aztán egyszer csak előbukkan egy buksi :lol: Vagy rámegyek olyankor hogy kövessék az egeremet, és levetik magukat, akárhol legyenek is XD

És igen, tesómnak van, azt hiszem kettő ilyen 'páros' is :D Meg én is láttam már Shizuo-t, aki Tom-mal együtt van, és sétánál követi, mászásnál meg viszi a hátán ^///^ Ja, meg Hibari is mászásnál cipelteti magát egy kötélen :lol:
KépKépKép
Koffeey

HozzászólásSzerző: Yuuki » 2011.05.31. 17:57

bellablack írta:Ti találkoztatok már "páros" shimejikkel? Úgy értem, akik egymás kezét fogják, együtt vannak, valami ilyesmi ^^; lehet, hogy rosszul fogalmaztam...

Zoro és Sanji vannak párban, nemrég találtam képeket róluk, de a letöltést nem tudtam kikockázni (japán oldal, és kb dominónak jelzi a gépem az írásjeleket)
Don't turn your back, don't look away, and don't blink!
Good luck!

Stardust - Hoshikuzu; Kalózok Fogságában
Yuuki

HozzászólásSzerző: bellablack » 2011.05.31. 18:41

Szóval vannak párosok de jó :spark :spark

Majd, ha lesz egy kis időm nekiállok keresgélni ^///^

Koffeey:muszáj köszönetet mondanom, hogy írtál a kis kawaii "mászkálókról" itt olvastam először róluk és rögtön beléjük zúgtam :love: Olyan tüncik ahogy itt mászkálnak. Akkor próbálgatok majd párocskákat keresni ^///^

Yuuki: nem ismertem, akiket írtál ^^; , de utánuk néztem ^///^ A japán oldalak/letöltések néha nálam is megmakacsolják magukat... ^^;
bellablack

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2012.01.07. 11:04

Azóta sok "új példányt" szereztem be, hogy a jelenlegi fanságomat kielégítse :lol: :lol: Aka UtaPri :spark

Kép

Kép

Kép

Olyan édi hogy Tokiya (kék xD) miiindig ott van Otoya (vöri) sarkában ^///^

A másik pedig Sengoku :D :D

Kép

Masamune itt valami furcsa párzási táncot járhat éppen... Yuki~ nem érti, nagyon nem XD :urjoke Egyébként vicces volt, Masamune végigtáncolta a tálcámat, Yukimura pedig próbált menekülni, de akárhányszor arrébb ment, Masa követte ezzel a furcsa kánkánnal xD De mindkét irányba, tehát tényleg utána ment x'D
KépKépKép
Koffeey

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2012.01.07. 14:21

Jaj, de cukik. x'D Hú, azt a kánkánozós Masamune-samát megnézném. :lol: Amúgy én is pont most nézem a Sengoku Basarát (már vagy fél éve x'D - a karakterek meg a fíling tök jók, de baromi nehezen bírom követni, hogy ki ki meg miért, még magyarul is, pedig FFnF igazán kitett magáért, ami a fordítást illeti xD). Masamune-samával kapcsolatban mondjuk kezdem megérteni Rin-Shiba megszállottságát. >:D Yukimura meg basszus, annyira poén a folyamatos oyakatasamázásával. x'DD
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.01.08. 03:10

jaj de édesek ezek XD
Egyszer nekem is lakott egy bari a képernyőmön, folyton megmászott minden ablakot és mikor véletlenül lesett és nem tudtam elkapni olyat nyekkent szegény a tálcán XD
Annyira sajnáltam hogy folyton leesik mindenhonnan hogy egy idő után inkább elhanyagoltam a létezését, mert már nem tudtam neten ügyködni, helyette potyogó barikra vadásztam.. :'D

Lehet én is beszerzek egy ilyen kis izékét mégegyszer :'D
Az lenne a fun ha én magam csinálhatnám meg a babás karaktereim, és ő szépen el randalíroznának magukban a képernyőn :D
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

ElőzőKövetkező

Vissza: OFF a négyzeten