Sorozatok, filmek és egyebek XD

Ami már végképp sehova se illik

Sorozatok, filmek és egyebek XD

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.10.12. 21:37

Gondoltam nem szaporítom tovább az egyébként is tekintélyes off-topic témát még ezekkel is, különösen hogy ahogy magamat ismerem random időközönként heves fangirl rohamok fognak rám jönni ^3^ [nem meglepő valakitől aki a babáit is tévésorozatokról mintázza ^^; ]

Biztos mindenkinek vannak kedvenc tévésorozatai, és mindig van valami új a mozikban amit egyszerűen meg kell nézni - itt meg cseveghetünk róluk! Mivel az animéknek már van saját csevegőjük, ezért gondoltam jól jönne egy a nyugvó nap tájékának filmjeihez is ^///^

És hogy mi váltotta ki belőlem ezt a kényszert így hirtelen?

Az egyik új kedvencemet (jobban mondva egy régi kedvenc új feldolgozása) épp most kezdte el játszani az AXN! Szóval aki ismeri és szereti a BBC 2010-es Sherlock sorozatát, annak heads up! - keddenként 22:00-tól megy az AXN-en - tegnap volt az első rész (amiről persze lemaradtam, anyu ma említette, hogy milyen új Sherlock Holmes-t látott és némi nyomozás után kiderítettem, hogy AZ a Sherlock az! :spark :love: )

Aki meg nem ismeri, az nézze meg >:D (PS: anyu beszámolója alapján a szinkront megint nem sikerült eltalálni. De az AXN-en lehet eredeti nyelven is nézni az adást, ha valaki kíváncsi Benedict Cumberbatch simogató hangjára :fan: )

Alig várom hogy jövő kedd legyen!!!!! :spark
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: Sorozatok, filmek és egyebek XD

HozzászólásSzerző: libachan » 2011.11.18. 02:26

Oh, huhúúú, szeretem az ilyet xD FANGASM ♥♥♥ :spark

Smaug Nővérem is oda van Sherlock-ért, bár ő a régit nézi xD Én sokat nem tudok róla, mert én csak a Robert Downey-s filmet láttam, meg a régi sorozatból pár részletet :blush2:

Most énis xD!!!
Kedvenc sorozataim főleg Krimik, (bűnüldözés, hülyülés, lövöldözés, romantika sok LÁV :lol: ) lásd Bones, Criminal Minds, Castle, CSI stb stb... Manapság nagyon rászoktam az amerikai tv sorozatokra, más nem is nagyon kelti fel a figyelmem xD
Mivel nagy fanja vagyok Bonesnak, már angolul nézem egy ideje mert nagyon bosszantó, hogy ilyen lassan haladnak a fordítással a kedves magyarok (és! ráadásnak agysejtgyilkos valóvilágot adnak helyette...) :urjoke
!!!Holnap leszedem a 7szezon 3. részét, mert az amcsik ma adják ki éjszaka OMG :spark !!! Alig bírok magammal :spark :love: :XX:

És FILM. Thor. Kész. 2011 legjobb filmje. Sőt...szerintem az elmúlt 10 év legjobbra sikeredett filmje *jóvannatúlzokxD*
Ritkán történik úgy, h egy filmet többször, tényleg többször megnézek. De ez annyira nagyon szuper jóra sikeredett, h lassan kívülről fújom a full filmet XD Persze ezt is angolul :cool:

És jövőre jön ki az Avengers. Már most látszik rajta h 2012 legjobb filmje lesz xD

Amit még várok, mint film, az Snow White and the Huntsman (2012) és a War Horse (2011 dec 25 xD) (ezt csak egy színész miatt szeretném megnézni xD )

***Cartoon: South Park, mint mindig, és olyan rég láttam már Teen Titanst hogy azt is újranézem most LOL xD
Kép
libachan

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2011.11.18. 10:14

Liba
És FILM. Thor. Kész. 2011 legjobb filmje.

THOR! :L :spark

Azt azért hozzátenném, hogy nekem nincsenek illúzióim ezzel a filmmel kapcsolatban. XD Igen, imádom, és libával szétvetett minket a fanság - és baromi jó érzés hogy végre valaminél ez van. Ugyanakkor nálam a film az a kiindítója, és egy része volt csak ennek az egésznek. Én főleg a karakterekért vagyok oda. (akik képregényben is virítanak, meg ficekben is - bár comic Loki az... elég ewwww. Amíg nem lesz újra pici. LOL ) :lol: És felőlem aztán az év leg szarabb filmjében is lehetnének.
A Thor egy tök jól sikerült popcorn mozi, és bár a CG meg a díszletek (sőt, a jelmezek) is hagynak maguk után (néha nem is kicsi) kívánnivalót, már én is ezredszer nézem meg mert. omg. A színészek azért alakítanak, ahogy kell. És pont úgy találták el őket, ahogy kell. És azok az érzelmek. És azok a hangok, meg üvöltözések (csak angolul jön ki mindez). (Az egész kb. Shakespeare-i konfliktusokból áll) Mmmm *^*
Na és persze, fajtánkból adódóan egyáltalán nem kis részt nyom a lattba ez a két fazon és a kapcsolatuk sem. LOL
Kép
menyecske nézés much Az azért vicces, hogy a filmnek 11-12 kivágott jelenete van, és ezekben szerepel kb. az összes bromance jelenet is. Az összes sweet Loki részt kivágták végül. LOL

Szóval minden hibáját látva is... mostani kedvencem szintén a THOR!
Kép

Detto belehalok a ténybe hogy az Avengers csak májusban jön ki...de addig is, itt lesznek nekünk a ficek. XD

~~~~

Hmm, sorozatok. Még mindig a szokásos! XD

QaF, Supernatural, Raising Hope és hamarosan Doctor Who - amiket mostanában nézek/ fogok nézni.
Így belegondolva... elég válogatós vagyok, sorozatok terén. XDD
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.11.19. 23:09

Fuh, a Thor az a film amit már mióta meg akarok nézni, de nem merek....pedig minden második zseniális Sherlock fanartos csinál Thor fanartot is, szóval a nyomóerő megvan (ugyanez a Supernaturalhoz is, amit még mindig nem tudtam elkezdeni)

A Sherlock magyar szinkronja egyébként pont olyan szar volt, mint amire számítottam. A legcsúcsabb az volt, amikor egy egész jelenetnyi múlt idejű párbeszédet JÖVŐ IDŐBEN fordított az állat fordító. És így kb. az egyik legmeghatározóbb jelenete az első résznek kirepült az ablakon. Arról nem is beszélve, hogy az első részben még megértettem valahol hogy Sherlock és John magázódik, de a másik kettőben?! Bakker, melyik huszonéves fiatal pasas magázza a saját lakótársát KÉT HÓNAP EGYÜTTÉLÉS UTÁN?!?!?!?!?!?! Plusz ennyi meleg innuendo mellett....("letépted a ruhámat a sötétben egy medence mellett, az emberek erről beszélnének". MAGÁZVA BAKKER? MAGÁZVA!!!!)

Szóval komolyan gondolkodom, hogy írok az AXN-nek, hogy ha a következő évadot fordítják, akkor én ingyen és bérmentve vállalom, hogy átolvasom és leellenőrzöm az egészet, mert ekkora fiaskót.... :bleh: HA már a szinkronhangoknak muszáj fahangon beszélni, legalább amit mondanak legyen korrekt....

Ah, és az új pet kedvencem, amire most bukkantam rá (végülis csak 3 év lemaradás után), az a Star Trek XI (2009-es film). Annyira szórakoztató, és izgalmas és mégis mókás és tele van zseniális alakításokkal (Chris Pine-nál jobb Jim Kirk-öt nem is találhattak volna, de az új Uhura is essszméletlen, nagyszerűen felér az eredeti karakterhez, aki a 60-as években megmutatta hogy egy hangyányi miniszoknya sem feltétlenül csak szexobjektumot takarhat, hanem egy intelligens és karrierista nőt is). Arról nem is szólva hogy a Gyűrűk Ura óta nem ragadott meg ennyire filmzene.... :spark

Most már csak gyorsan legyen 2012, mert akkorra ígérik a folytatást. (meg a Hobbitot, meg a Sherlock második évadját, illetve a Robert Downey Jr. film második részét - ami mondjuk annyira nem Sherlock Holmes, de jó kis steampunk érzésű film). Bakker a War Horse-ot pedig meg kéne nézni, mert Benedict Cumberbatch....de utálom a lovas filmeket. Nem tudok azonosulni a lovak idealizálásával. A ló egy félelmetes állat. o.o
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Smaug 2011.11.20. 14:12-kor.
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: libachan » 2011.11.20. 14:08

Smaug írta:Most már csak gyorsan legyen 2012, mert akkorra ígérik a folytatást. (meg a Hobbitot, meg a Sherlock második évadját, illetve a Robert Downey Jr. film második részét - ami mondjuk annyira nem Sherlock Holmes, de jó kis steampunk érzésű film).

Jajj Hobbit!!! Arra kíváncsi vagyok én is, meg Robert Downeys filmre is! Tényleg nem Sherlock, bár a feeling és a zene az első részben annyira jól össze lett passzintva...!!! :love:

Oh és én neked szurkolok az AXN-el kapcsolatban xD Csapj szét közöttük :lol:

Smaug írta:Bakker a War Horse-ot pedig meg kéne nézni, mert Benedict Comberbatch....de utálom a lovas filmeket. Nem tudok azonosulni a lovak idealizálásával. A ló egy félelmetes állat. o.o

Valaki végre egyetért velem....sztem is félelmetes egy állat a ló. :XX: De nekem is meg kell nézni! Tom Hiddleston miatt legalább... :spark
Kép
libachan

HozzászólásSzerző: Lywie » 2011.11.27. 20:33

Uhhuhn, valaki nézi esetleg a Walking Dead-et? : 3 Aki nem ismeri, annak csak ajánlani tudom, jó kis zombis témájú sorozat. Én meg Daryl fan lettem, ahogy felbukkant kábé, annyira cuki a srác. <3 /Ő látható az aláírásomban. :D /
Sebestyén, Khaled, Boróka, Desmond, Dory
Kép
Lywie

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2011.11.27. 22:30

wowowo - Zombis sorozat??
Ezt látnom kell! Köszi a tippet Lywie! :spark
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Lywie » 2011.11.27. 22:50

Nyöhöhhö, nincsmit. ; )
Sebestyén, Khaled, Boróka, Desmond, Dory
Kép
Lywie

HozzászólásSzerző: kibo » 2011.12.06. 14:19

Ez semelyik témához sem kapcsolódik de ezt ki kell írnom, mert ahh ... még mindig hatás szünet van ŐxŐ'
(ha valaki nem ismer annak tudni kell, hogy én eddig csak az első rész felét láttam és annyira nem vonzott a dolog ...)
Szóval nem rég arra jutottam, hogy megnézem a twilight hajnalhasadás nevű filmet ~
Rettentően érdekelt az a tény, hogy hogyan vezetik fel a vámpír és ember által "alkotott" életet. Nos a filmet elég rossz minőségben de magyar feliratozással meg is találtam és végig is néztem az eleje tipikusan az első részre utalt (legalábbis amennyit én láttam belőle), szerelem, boldogság meg hasonlók ... ám de fél időnél teljes sokkban néztem egészen a végégi. Na de nem akarok annyit elárulni mivel valakik nem igazán szeretik a spoilerkedést, ezért bocsánat :blush2:
Szóval még mindig hatás szünet van nálam a film után így fél órával is nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz de komolyan pedig akik ismernek tudják, nem igazán szeretem ezt a filmet :$

na csak ennyi .... bocsáááánat :'D
** Alma **
kibo

HozzászólásSzerző: Asami » 2011.12.06. 14:39

Én is elég kaka minőségben láttam a Twilight első részét, hang-kép csúszással, talán felirattal, és még a felvétel is szmötyis volt xD Szóval az első nem tett rám nagy benyomást...
Aztán nagy csoportosan néztük meg a másodikat a barátnőimmel. Hát nagyon jó volt úgy! A moziban a sok fan között sikítozás, meg minden ment! xD Mókás így moziba járni xD Maga az érzés miatt...
Nekem mi volt a sokk? Spoiler Amikor eszméletlenül szexis Jacob megjelent rövid hajjal, és egy szál alsógatyában, napbarnítottan, izmokkal mindenütt, és úgy rohangált a filmben! :L :love: Nem tetszett előtte, és ha jobban belegondolok, valamiért nem is az a figura, akiért odalennék (kisfiús, kicsit nyálas, és nyilván nagyon meg van elégedve magával stbstb...) De akkor, ott, és ÍGY... hát hörrrr xD A film után elég sokáig csicseregtünk róla. xD
Itthon: Maya /Soom- Syen/ ... "Csibe" Aiwë /Soom-Yrie/ ... Nathan /Migidoll Ryu/... Nikolaj 1+1 /DS Saint/ ...Dorian/Migidoll V.Ell/ ... "Sasha" /Elfdoll Vivien/
Asami

Következő

Vissza: OFF a négyzeten