Sorozatok, filmek és egyebek XD

Ami már végképp sehova se illik

Re: Sorozatok, filmek és egyebek XD

HozzászólásSzerző: Tifa » 2013.04.24. 20:00

Smaug: :) Felőlem rendben van. Viheted a Kapitányt, ha enyém lesz Spock. XD

Nekem konkrétan nagyon tetszett Quinto a szerepben. Nem ismertem a film előtt őt, és eléggé féltem attól, hogy vajon mennyire fog tetszeni nekem egy totál új gárdával a film. – eléggé ragaszkodni szoktam az eredeti szereplőkhöz általában. A Star Wars esetében az új részek nem is érdekeltek, mert annyira kedvelem a régi szereplőket és a három régi filmet. –
Aztán persze elsőre meggyőzött, sőt azt hiszem jobb választás nem is lehetett volna Spock szerepére.
A Spock-Uhura szállal nekem sem volt gondom. :)

A dokit is bírom. XD Sőt igazából, Chekovot, Sulut és Scotty-t is. :)
Tifa

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.04.29. 22:13

LOL, Shiroi, akkor visszaszívtam XD Kíváncsi leszek Benedictre is mint főgonoszra!

És szuper hírt tudtam meg a hétvégén - mégsem Júniusban lesz idehaza a Premier, hanem Májusban! SQUEEEEEEEEE!!!! :spark

----

Eh, és egyébként abszolút átérzem a "Kirk nem az esetem" oldalt is...mert igazából az enyém sem! Én nem is értem magam O_o

De csak úgy demonstrálásképpen, azok a filmszereplők akik eddig megfogtak:

Kép

Elég egyértelműen a cuki, okos, nem túl sportos, sidekick típusú karakterek jönnek be (nagy hangsúllyal a sötét hajra és a szemüvegre). És akkor jön ez a típusos szépfiú fazonú alfahím a szöszke fejével:

Kép

Én sem tudom mit eszek rajta...

Illetve de, tudom.

A szuperkék szemeit :perv:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Tifa » 2013.04.30. 07:56

Felső sor tarol, az első emberke kivételével. - őt nem ismerem - :) <3

A nem tipikus szépfiú, sötét haj, szemüveg kombó nálam is nyerő. XD - életben főként, de színészeknél is -

Mi ha minden igaz május 18 vagy 19-én megyünk moziba megnézni a filmet.
Tifa

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.04.30. 16:03

Zach Braff -ot én is nagyon szeretem, pedig nálam meg ő az aki (elvileg??) nem lenne a tűpjeim között! :'D

Btw. Szerintem időről időre mindenkit betalál egy olyan szeretett színész vagy karakter akit elvileg észre sem kellett volna vennie. (nekem pl. Benediiict... x"DD) LOL

Visszatérve a Star Trek-re... rám (minden előző és nyugodtabb gondolatom ellenére) ma reggel egyszer csak mégis nagyon erősen rám jött hogy de mégiscsak látni akarom és premieren és irgum-burgum... úgyhogy mi itt Május 8-án éjfélkor megyünk rá... *squee* :perv: <3
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.05.05. 09:59

Úúúúgy irigyellek Shiroi!

aztán majd számolj be, hogy hogy tetszett (csak spoiler nélkül pls XD) :spark
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.05.08. 14:41

Mmma lessszzzz... >_________<

Smaug- Naná hogy!

Én ezt már nem bírom idegekkel... most kellett ez a kép?

Kép

Paramount...

Kép
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Tifa » 2013.05.08. 17:36

Jó mozizást!!!! :) Aztán majd mesélj! XD Spock-ról nyugodtan spoilerezhetsz. XD
MI épp ma döntöttük el, hogy 19-én nézzük meg csapatostul.
Tifa

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.05.09. 06:09

Ééés megvolt! <3 :party:

Tifa~ Köszi szépen... az volt. :csill: <3

Hogyan is foglalhatnám össze... um.

Kép

Aztán

Kép

és

Kép

miközben, alatt és a végéig:

Kép

Komolyabbra fordítva a szót;
Engem nagyon meglepett. Jó értelemben.
Őszinte leszek... azért nem vártam látványosan ezt a filmet mert az első résznek nemigazán sikerült megfognia. Valahogy nem hagyott nyomot bennem (túl Amerikai volt, túl pózer és topmodell és smink és ... gehh >> ) a sorozatot pedig nem néztem, nem voltam fan és így a folytatástól sem vártam többet vagy nagy ámulásokat. Még őszintébben, számomra az Into Darkness egyetlen egy húzó erénye Benedict volt (és egy kicsit Spock is xD ) -- ezek viszont elég erősek. LOL ... Nomeg, a premier ténye és hogy az első naagy HD Benedict élményem...ráadásul a saját termőföldén belül és hogy azért ez egy olyan film amit mindenképpen érdemes moziban látni (stb stb stb).

Mindezt előrebocsájtva... it blew me away!!! *hiperaktív kislányos vinyákolás*
Igen, még mindig Amerikai és pózer volt de ezen a részen egy percig sem unatkoztam és egy percre sem estem ki a hatása alól. Határozottan sokkal karakter központúbb ez a rész mint az előző, így ha az ember szereti ezeket a karaktereket (vagy itt megszerette) gyakorlatilag végigizgulja ezt a két és nem tudom hány órát esetemben szája elé szorított kézzel úgy hogy néha legszívesebben nyöszörögne már. Az sem segített, hogy Benedict egy ilyen szerepben hát... legyen annyi elég hogy nagyon, nagyon distracting volt...! Úgy vigyorogtunk a székeinkben mint a dilis kisiskolások (és nem azért mert nevetséges volt, mint hittem hogy lesz)... alig bírtunk koncentrálni amikor a vásznon volt ami nagyon zavarba ejtő tény. lol

Ebbe persze az is belejátszik, (most hogy aludtam fangirl érzelmeimre egyet ) hogy Ben valóban dominálja a képernyőt és beszívja az ember teljes figyelmét ahogy megjelenik egy jelenetben. Főleg az elején. Nagyon intenzíven játszotta a karakterét akinek a veszélyessége és dominanciája még akkor is átjött amikor csak ült és kvázi nem csinált semmit.

Hűha... mit lehet spoiler mentesen mondani róla? ^^;
A film dinamikája, vágása és zenéi is érezhetően jobbak voltak (vagy csak az én ízlésemnek jöttek be jobban ami könnyen meglehet) mindenesetre, néha ténylegesen megálltam gondolatban és megdicsértem, mennyire jó volt ez vagy az a váltás... <3 A látványvilág, mint az várható volt spotless, gyönyörű és wow wow ... és Ben szemei is HD-ben ahogy hidegen merednek és ruthlessly lesújt és *lenyomja a fangirlt* ...

Plusz pirospont a film számára (legalábbis nálam de tőlem tényleg egy hatalmas nagy <3 ) hogy végre nem kiszámítható! Mármint persze... mindenki gondolja hogy ez vagy az lesz és ez egy ideig be is jön de aztán... meglepnek azzal hogy elbizonytalanítanak. Volt hogy már a néző sem tudta mit és kinek is higgyen... és ez tetszett. Számomra emiatt volt 2x annyira izgalmas néha. xD

Nézzük mit tudok még koherensen mondani... öhm. Benedict és fekete bőrcuccok és Benedict and fight and growling and perfect arms and blood and ... Benedict?? :nosebleed: :perv: <3

Kirk kapitányunk is hozta a tündéri valóját azokkal a csak rajzolt embereknek megengedett ajak formákkal és Spock.. oh Spock. SPOILER: Akinek végre láthattuk könnyeit... /SPOILER Tetszett, amit belőlük láttunk... végre egy kicsit több. Több interakció, több álláspont megmutatása és nagyobb (vagy mondjuk úgy végre észlelhető?) léptek a barátságuk felé. Ez a rész mind a két karaktertől megkövetelte (de főleg Pinetól, így első ízben xD ) hogy kicsit árnyaltabb, cizelláltabb legyen a játékuk (néha...)

OH. És a fanok szerint, végre több utalás és homage volt benne az eredeti sorozat felé. ^///^

Hmm... Emlékszem hogy volt még valami amit le akartam írni de sajna nem emlékszem... egyáltalán. (Lehet mert mindjárt hajnali 5??) Mindenesetre, és mindent összefoglalva... csak ilyen csalódások érjenek engem az életben, komolyan. Nagyon tetszett a film! Popcorn mozi volt, persze, és ezért nem is állítottam szembe mindenféle irreális elvárással - de a popcorn mozikon belül mindenképpen a felső körökben mozog. <3

Ide jegyezném fel még azt is hogy végre láttam Will Smith új filmjének a bemutatóját (After Earth) amiben a saját, tényleges fiával játszik és meg kell hogy mondjam, felkeltette az érdeklődésem! xD A film abszolút semmi extra és 100% videojáték, eyecandy + Avatar rip off.. (legalábbis a bemutató alapján) mégis úgy érzem látnom kell. Érdekel a téma és a látvány világa :csill: .

A végére pedig egy kis Star Trek Into Darkness - Benedict karaktere- SPOILER szóval aki nem szeretne spoilert, ne olvassa!!
>> Spoiler: Tudtam hogy a pasas feje, ha jó a rendező és a terv, tökéletesen alkalmas egy super villain eljátszására... mégsem számítottam rá hogy ennny~ire (csodásan) kijátsszák majd az összes ilyen vonását.
Igazán lehengerlő, sokrétegű és olykor hirtelen riasztóba átcsapó szuper gonosz lett.

A hűvös és éles tekintete a szemalakjával, az arca a sápadtsága plusz alakja ... mindez pedig vegyítve a karakter agressziójával, fizikai erejével, ridegségével, intelligenciájával és kegyetlenségével együtt -- habnak a tortán az alien és 'csodaszer' szerű, feketés vérével -- egy olyan összképet adott ami... hát mondjuk csak azt hogy ha eddig is Ben fangirl volt valaki, ezen a filmen elégett a bugyija. LOL
Gond nélkül hozta a genetikailag super human karaktert. Az elején gyakorlatilag azt gyanítottam hogy valami droid.
Az egyetlen ami (engem) zavart a játékában az az volt, ahogy a száját mozgatta. Persze, az volt a második gyanús dolog (azok után hogy puszta kézzel nyírbált ki Klingon tömegeket és hajókat a földről xD ) afelé hogy nem ember és valami részben artifikális... de nem bírtam rendesen napirendi pontra térni hogy egy idő után milyen zavaró. Senki nem mozgatja így a száját! >< Max egy android... de végül nem az, hanem ember. Még ha genetikailag szupermenné tett is.
/Spoiler off...

Sorry, ez már csak rambling volt. :P :fog:
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Tifa » 2013.05.09. 17:45

Hűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű, köszöni a véleményezést és spoilert is! :) - én kifejezetten szeretem a spoilereket XD -
Már én is alig várom, hogy megnézzük a többiekkel! :) Spooooooooooock!!!!!! XD - hm... már Rengéről is ő jut eszembe, most, hogy várom a filmet, pedig nem is hasonlít rá. XD Csak hogy nem emberi füle van, és egyenes, felfelé álló a szemöldöke -
Azért én elviselnék egy olyan új részt is, ami róla szól és a vulcaniakról.
Tifa

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.05.09. 19:16

Awwww, remélem azért nekem is tetszeni fog, mert én meg az első film miatt szerettem bele a ST univerzumba (oké, igazából KCS zseniális írásai miatt, ő meg a sorozat rajongója, de írt a 2009-es filmből is és természetesen muszáj volt elolvasnom)

A spoilereket nem olvastam el (általában szeretem őket, de most ki akarom élvezni az egészet), de annyira jó hallani, hogy kezd kibontakozni a nagy Kirk-Spock szimbiózis :csill: Mondd csak, Bones is szerepet kapott a triumvirátusban, vagy egyelőre még csak a két főkolompos barátságát mélyítették?
Kép
Smaug

ElőzőKövetkező

Vissza: OFF a négyzeten