Off a köbön! XD

Ami már végképp sehova se illik

Off a köbön! XD

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.07.03. 14:16

Ide jöhet minden ami érdekes, vagy felkeltette a figyelmedet, vagy meghatott vagy egyszerűen csak szeretnél beszélni róla!

Mi mindenre kíváncsiak vagyunk :3
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: Iskola, Munka és egyéb 'fontos' dolgok^^

HozzászólásSzerző: Kala » 2009.07.03. 14:26

Ez a topik de kellett már Smaug :D
Ehhm itt vígan lehet mese mesézni, és nincs off. Mesézek is. A tegnapi napom futkosós volt és olyat láttam, amit nemsűrün lát az ember lánya. A sétáló utca közepén megállt egy néni, kék ruhában, és egy szemvillanás alatt megmutatta mi is van alatta. Mindent kiteregetett közszemlére, és egy jó darabig így is maradt. Szegényke biztosan nem volt teljesen tudatánál. Mikor lejátszódott a kis közjáték, elballagott és magába motyogott. Sokan döbbenten álltak mások nevettek, harmadik része az embereknek sajnálkozott. Én igyekeztem ügyet se venni a dologról, és menni a dolgomra.. Ilyenkor tényleg nem tudja az ember, hogy mi is a helyes reakció.
Lucius,Gilbert,Norio,Esca,Verran,Nube,Taen,Iku,Cho,Sophia
Kala

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2009.07.03. 16:30

lol nálunk is terjednek a magamutogatós nénik (olyan 70 és a koporsó között lehetett) mentem hazafele és lábkímélően villamosra szálltam, nem voltunk sokan rajta szal volt hely bőven szal leültem a 2. ajtónál. Pár megállóval később felszállt egy teltebb néni, hosszú nénis szoknyában, ingben kis kosárkával ahogy azt illik, kinézte magának az első ajtó mögötti széket és leült. naigen, leült, de úgy hogy a szoknyáját hátul felhúzta szinte a derekáig kivillantva az öreg néni kicsit sárguló vastag bugyit.előbb szálltam le mint ő és próbáltam nem bámulni, a többi ember vagy észre se vette vagy inkább nem foglalkozott vele.
Zi-chan

HozzászólásSzerző: renchu » 2009.07.03. 16:48

Jaj de jó! sikerült a hugomat is "megfertőznöm"! Ő is akar bjd-t, anyám meg már a falra mászik ^^ Hmm...képzeljétek anyu fejét, amikor meghallotta, hogy már nem egy, hanem két fronton kell harcolnia. Csak a hugomnak rosszabb, mivel ő augusztus 20.án lesz 16, szóval ő még nem diákmunkázhat...pláne nem nyárit...
renchu

HozzászólásSzerző: so-fiii » 2009.07.03. 18:02

hehe, nekem az öcséimet tuti nem sikerül majd megfertőzni :)
so-fiii

HozzászólásSzerző: Isobel » 2009.07.03. 18:53

Lehet kicsit lehangolónak tűnik, de nem annak szánom, szóval nah. Ma temetésen voltam és pont abban a pillanatban amikor az első marék földet rászórták az urnára, elkezdett esni az eső, nagyon megható volt, annyira lehetetlenül pontos volt az időzítés. Édesanyám szerint olyan volt, mintha az ég elkezdett volna sírni, és tényleg.
Itthon: V (Peak's Woods Wake-up Cue), Helena (Peak's Woods Segi fej)
Isobel

HozzászólásSzerző: moniee » 2009.07.03. 21:26

Óh az ilyen esetek olyan meghatóak tudnak lenni ;__; De azért ez valahol jól esik az ember lelkének..nem?

Nekem pont ma jött haza a ninjutsutáborból a barátnőm és mesélte, épp vettek különböző mozdulatokat (víz föld tűz levegő és világmindenség kulcsszó alatt :D) és mesélte akár hiszem akár nem mikor a vizet vették elkezdett csöpörögni, mikor a tüzet, elállt, a levegőnél erős szél fújt a világmindenségnél pedig egy hatalmasat villámlott...hát,... :D (földről nincs infó höhöhö)
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2009.07.03. 23:17

Hát én beszélgettem a boncmester barátnőmmel még múltkor és ilyet szól nekem, hogy nem akarok-e hullamosó lenni, mert az előző két delikvens, akik ezt végezték ki lettek rúgva, mert hát khmmmmmm...... csúnyálkodtak a testekkel és elkaptak valami cifra betegséget, mert nem védekeztek.

Na ettől az információtól rebootolni kellett az agyamat, mer erősen lefagyot a Microsoft Windows Niu...

(hú ez most kb egy témagyilkos beszólás XD)
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: moniee » 2009.07.03. 23:36

>______________>

Hátőőő.....
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.07.04. 21:20

NiuKy+ írta:Hát én beszélgettem a boncmester barátnőmmel még múltkor és ilyet szól nekem, hogy nem akarok-e hullamosó lenni, mert az előző két delikvens, akik ezt végezték ki lettek rúgva, mert hát khmmmmmm...... csúnyálkodtak a testekkel és elkaptak valami cifra betegséget, mert nem védekeztek.

Na ettől az információtól rebootolni kellett az agyamat, mer erősen lefagyot a Microsoft Windows Niu...

(hú ez most kb egy témagyilkos beszólás XD)

Blergh...nem is csodálom hogy lefagyott az oprendszered XD

De a hullamosás biztos nem fizet rosszul...és a boncmesterek úgyis olyan szépen összevarrják a halottakat úgyhogy nem is olyan undorító....

Hmm....ha nem vesznek fel rezidensnek, nem is vécésnéni leszek, hanem hullamosó! :lol:

Átneveztem a témát - így jobban tükrözi, hogy mindenféléről lehet beszélgetni benne :lol:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Következő

Vissza: OFF a négyzeten