Állati dolgok

Ami már végképp sehova se illik

Állati dolgok

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2009.07.03. 23:55

Na jó mondok egy jobbat!

ugye mondtam, hogy imádom a tengericsocsákat, sajnos az egyik angóra malackám meghalt, úgyhogy nagyon szomorkodtam, de ma jött a barátom és MEGLEPETÉÉÉS! kaptam tőle egy másik malacot! olyan édi! A barátom azt mondta, hogy azért hozta ezt, mert ez volt a boltban a legeslegcsúnyább XD Tény, hogy elég sajátos fejszerkezete van... kb úgy néz ki, mint egy mini ló :lol:
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

Re: Iskola, Munka és egyéb 'fontos' dolgok^^

HozzászólásSzerző: moniee » 2009.07.04. 00:19

xDDDDDDD Édi lehet :D Képet mutatsz légyszi? Kíváncsi vagyok a lófejű tenreimalacra...(*elképzelte*...)
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2009.07.04. 07:11

loll lófejű malac ^^; És igenis a csúnyább állatok is szerető otthonra vágynak! :D Azért az aranyos volt hogy pont azt hozta el ^^
Zi-chan

HozzászólásSzerző: renchu » 2009.07.04. 11:22

Én is látni szeretném! Nekem is van tengericocám, de az sima fekete-fehér rövidszőrű... Nektek mennyi állatotok van? Nekünk kész állatkert van itthon: Egy pincsi, 2 macsek, 2 papagály (az egyik olyan 30cm-es), meg a tengeri coca, meg volt még 2 höri, csak ők már meghaltak.
renchu

HozzászólásSzerző: Kirasan » 2009.07.04. 11:30

Nálunk is tengerimalac uralom van, és volt. Volt hogy egyszerre 3-mal osztottam meg a szobámat, és elég sajátos neveket tudok adni :D volt: Bubu ő angóra volt :cry: , Neti és a kölyke :lol: Prümtyő , sajnos az anyja elpusztult :cry: . Anyukámat is megfertőztem, az övét Lucifernek hívják, tarajos a fején a szőr, és fekete a bundája, de az egyik szeme alatt van egy szőke csík. Én viccesen sebhelyesnek nézem. :lol:
itthon: Vergil (Pluto doll) April (MDR Merry)
Yumi (AptilStory Clover)Amber (AprilStory Ishlliya)
Kirasan

HozzászólásSzerző: Kirasan » 2009.07.04. 11:39

:D Ja és van egy bocitarka Basset-hound-unk, Calambó kutyája, Dezy, aki rendszeresen kitúr az ágyból, és ha nem ágyalok be, ő már sunyiba a párnámon alszik. :lol: De imádnivaló!!! És alig várom, hogy (Pluto doll) Vergillel és Ante-val (FairyLand Little Fee)
csináljak vele képet, mivel nagyon békés, biztos hogy nem bántja a BJD-ket, csak megszimatolja :D .

Kép

Kép
itthon: Vergil (Pluto doll) April (MDR Merry)
Yumi (AptilStory Clover)Amber (AprilStory Ishlliya)
Kirasan

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2009.07.04. 12:14

aawwwww jó tudni hogy ezt nem csak a mienk csinálta XD Nekünk egy Roti-dobberman keverékünk volt de már pár éve elpusztult szegény, és amíg anyuék nem galérián aludtak előszeretettel túrta ki őket. Viszont ha vihar volt hozzám mászott be és ketten féltünk a paplan alatt :D
Zi-chan

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2009.07.04. 14:05

Nekem van 1 vöri cicám, Linzer

Kép
Kép

És ők az én kis szőrös kondám XD

A barna-fekete-fehér abessin malac a Zokni
A Kék-fehér perui (szürke hosszú szőrű) a Mandula de inkább Nebáncsvirágnak kellett volna nevezni...
A másik ketrecben pedig az új disznó. Még nincs neve.

Kép
Kép

a kis malac:

Kép
Kép

A kicsinek nincs neve, de lehet, hogy Petrezselyemnek fogom hívni :D
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: so-fiii » 2009.07.04. 14:51

nagyon édi állatkák :D főleg Linzer cica :D
nálunk sajnos Nyuszi már jobblétre szenderült :( bár már kb 7 éves volt... De apukámnál van 2 nimfa papagáj(és tesóm reményei szerint hamarosan soksok papagájbébi fog születni :) ), 4 teki és két kutya Flótás(aki sintértelepről érkezett) és Tacsi (aki egyszercsak eldöntötte, hogy ott akar lakni- a kapu előtt ült és amikor kinyitottuk, úgy sétált be a kertbe, mintha csak az ő birodalma lenne :P ) régen azonban elég sokféle állatunk volt: hörcsög, törpehörcsög, egér, fehér patkány, degu, tengerimalac, cica, kutya(sok), nyuszik, sünik, rózsás törpepapagáj, hullámos papagáj és még egyszer egy siklónk is(bár ő eltűnt az emeleti fürdőszobából...:S)

más: olyan tökjó nyakláncot vettem ma magamnak: http://www.kreativekszer.hu/csm/img/neck/409Luca.html
ti ismeritek ezt a fajtát? mellesleg ha jól sikerül megcsinálnom, tervezem reprodukálni majd Mo méretében is... :lol:
so-fiii

HozzászólásSzerző: renchu » 2009.07.04. 15:19

Jaj de cukik! Főleg a cica (a cicák a kedvenceim^^), és a nyaklánc is tök jól néz ki! Az tök jó lenne, ha sikerülne "lekicsinyíteni" bjd méretűre :D
renchu

Következő

Vissza: OFF a négyzeten