Állati dolgok

Ami már végképp sehova se illik

Re: Állati dolgok

HozzászólásSzerző: CyDiamond » 2013.05.01. 17:40

Jaj de husi itt mindenki <3
Smaug: a vadászgörik annyira édesek *^* Gratulálok a cukisághoz <3

Ezzel a témával még nem is találkoztam. oo Nálunk jelenleg egy kutyus, három cica és egy mókus lakik. Képet csak a mókusomról, Mihályról (Misi... xd) találtam, így engedjétek meg, hogy bemutassam nektek :3

Kép
not enough dollies.
CyDiamond

HozzászólásSzerző: lupurt » 2013.05.06. 12:00

Zi: nálunk is tekik vannak, két görög - Mazsola és Tádé (bár állatorvos azt mondja mindkettő csaj)
Látom még tavaly postoltad, mekkorák most?

A mieink úgy nőttek az első nyár után, mint a gomba...Ki is kapunk mindig a dokitól, h teleltessük őket, mert túl nagyok már..
És szintén nagyon jók szökésben - a kb 15 cm magas falú ládából is úgy meglépnek...

Smaug: nagyon helyes ez a vadászgörény:) Gratula! Hogy telt az első 3 hét egy vadászgörénnyel? :)
lupurt

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.05.06. 19:25

Aw, Cy, annyira husi a mókusod! Milyen mókus ő - cukormókus? Vagy másféle? Nagyon édi :3

Lupurt - Köszi a dícséretet! Jól megvagyunk, kölcsönösen idomítjuk egymást XD Ha haragszik rám, akkor finoman érezteti azzal, hogy elmegy mellettem és csak úgy mellesleg fúj egyet. De ha kedvére teszek, akkor megfogja a kezem a kis mancsaival és összepuszilgat :csill:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: CyDiamond » 2013.05.06. 20:30

Köszi Smaug : DD Misike Chip és Dale hosszú farkú rokona.. :3 amcsi csíkos hátú mókuska.
not enough dollies.
CyDiamond

HozzászólásSzerző: Michiyo » 2013.05.06. 21:19

Smaug: akkor nem csak az én házim van úgy, hogy kifejezésre juttatja nem tetszését, bár a megátalkodott ebem, aki nem kevesebbnek hiszi magát, mint a világegyetem urának sokkal drasztikusabb eszközökhöz folyamodik, mint a fújtatás, ugyanis totálisan szobatiszta jószág, ha jóban vagyunk. Ha viszont úgy érzi vétettem ellene összepisili a padlóm, szóval a szőnyegeim még mindig egy eldugott sarokban várják, hogy lemeccseljem a falkavezér szerepét a kutyommal és van egy olyan érzéseim, hogy ezt még jó darabig várhatják, hiszen egy ritka önfejű, makacs példányt fogtam ki vele ^^; :XD: (bezzeg a tesója egy álom, okos és engedelmes és könnyű tanítani, Kuro ellenben mindennek ellenáll, akármit próbálok ki rajta. :T_T: Azt hiszem lassan kénytelen leszek elfogadni, hogy ő ilyen öntörvényű egyéniség. )
Kép
Itthon: Akira (CH LJ Mars), Hikari (Dikadoll Maria), Chenz (DollLeaves Sleeping Jax), Kousuke (Resinsoul Song)
Deviantart
Egy perc
Michiyo

HozzászólásSzerző: lupurt » 2013.05.09. 22:07

Smaug írta: Ha haragszik rám, akkor finoman érezteti azzal, hogy elmegy mellettem és csak úgy mellesleg fúj egyet. De ha kedvére teszek, akkor megfogja a kezem a kis mancsaival és összepuszilgat :csill:

De draga!! Kolyok meg? Nagyon birom amikor setaltatjak a gorenyeket - ahogy olyan kis "laposkuszasban" mennek es kozben szedik a kis labaikat :) nagyon helyesek!
lupurt

HozzászólásSzerző: Handy » 2013.05.10. 12:44

Jaj a mókuska és a göri is nagyon édik! :csill:
Jövök én is egy disznóval, Sziszivel. :P

Kép

Kép

Kép

Kép
(pont belemozdult :facepalm: )
"A boldogság egyetlen akadálya a valóság."
Itthon *-* :Dorien (DIM - Ace) , Mayu (DIM - Jullis), Mimi (Luts HDF Lolly), Narcissa (Luts KDF Lolly)
Kép
Handy

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2013.06.12. 11:36

Megint meglátogattam a kis tekiket :D szegénykék teljes letargiában vannak a költözés óta mert most nem tudnak szökni XD
Kép

Kép
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Michiyo » 2013.06.13. 16:03

Csakhogy megmutassam mekkorát nőtt a kedvenc démoni szőrgombócom. (Ne dőljetek be az ártatlan külsejének, ez maga a zördög személyesen. Egyetlen mákja, hogy a maga módján imdánivaló ördögfajzat, így senki nem tud haragudni rá. :csill: :'D )

Kép

Kép
Kép
Itthon: Akira (CH LJ Mars), Hikari (Dikadoll Maria), Chenz (DollLeaves Sleeping Jax), Kousuke (Resinsoul Song)
Deviantart
Egy perc
Michiyo

HozzászólásSzerző: GokYuuSa » 2013.06.15. 12:45

Jaj itt mindenki nagyon édes*-----*
Én is hoztam egy kis frisset XD

Először Patchi és Chiko <3
Kép

Mutattam ugyan már őket külön, de együtt is olyan cukik*-*

Aztán a tavaszi börzéről hazahozott Csoki*-----* azzal a hatalmas testévelXD
Kép

Zero megtalálta a tökéletes párnát <3
Kép

(holnap is lesz börze, az én szobám most nem bővül TT__TT igaz, elég sokan vannak XD de anya pitont fog venni, majd róla dobok :D)
Itthon: Asagi [Souldoll Chu]
Tervben: Hirai [SOOM Dia boy]
Kép
GokYuuSa

ElőzőKövetkező

Vissza: OFF a négyzeten