Új Csapat

Az adminok és moderátorok itt üzennek az oldallal kapcsolatban

Új Csapat

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2011.10.01. 21:22

Kedves fórumozók!

Sajnos búcsúznunk kellett 3 adminisztrátor társunktól, Smaugtól, Sheilától és Aearunimtől, valamint hamarosan búcsúzunk Zi-chantól is.
Őszintén remélem hogy méltó utódaitok leszünk! ^^

Engem ért a megtiszteltetés hogy bemutathatom az új vezetőségi csapat tagjait:

Adminisztrátorok:
Freyja
moniee
NiuKy+

Moderátor:
so-fiii

Terveink között szerepel pár kisebb és nagyobb változtatás a fórumon, igyekszünk majd minden változásról pontosan tájékoztatni titeket.
Bármilyen kérdéssel, kéréssel forduljatok bátran a vezetőség bármely tagjához ^^

Jó fórumozást, további szép estét~
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

Re: Új Csapat

HozzászólásSzerző: milky-sensei » 2011.10.15. 12:05

Sziasztok,

Hát én annyira a régiek közül mindenkit nem ismerek, csak ismerkedem egyenlőre. De amit eddig láttam, és a most távozottak munkássága által jöhetett létre, azt hiszem jogosan megköszöntendő mindenki nevében.

Szóval ^3^

Köszönjük a rengeteg munkát mind annyitoknak! Persze ez nem csak a távozókra, hanem a most helyüket elfoglalóaknak is szól. Csak nekik előre...XD tudom nem a legjobban megszerkesztett bejegyzés ^^;

Én külön köszönöm mint friss zöld, hogy ezt a Fórumot müködtetitek, mert tényleg egy egész országot át fogó dologról van szó. És ez nagyon nagy szó. Tudom, mert én is szervezőő vagyok egy hasonló nagyságú szervezetben. :lol: :P ;)

További, és sok évi működést kívánok, és remélek a fórumnak :) !!!!!

bye, Milky ^///^
"Not the goal is important but the road that led you there." -life/Milky-sensei(c)
Itthon: Cannon Mutsuri(Crobidoll Nia fullset) Patan Himu (D.I.M. Yvaine buksi) Adeli
Tervben:Iplhouse Luna, Iplhouse Tania, Migidoll Shion
milky-sensei

Vissza: Bejelentések