probléma a DoA-val(nem hiszem, hogy jó helyre írtam)

Cégek listái, hasznos linkek, jó és rossz tapasztalatok

probléma a DoA-val(nem hiszem, hogy jó helyre írtam)

HozzászólásSzerző: rebi23 » 2010.06.26. 19:57

Sziasztok:(
Szerintem nem jó helyre írok, de ez tűnt a legideálisabbnak ^^;
A problémám az, hogy próbálok regizni DoA-re már másfél hete, de nem enged:( kiir egy ilyen szöveget:
Registration is currently closed. We have had a large influx of newbies and would like to give the community a chance to settle in for a few weeks. We anticipate reopening late February.

Addíg már eljutottam, hogy lefordíttassam, mert sajnos az angoltudásom egyenlő a nullával ^^;
De szoktam látni, hogy ti mind otthon vagytok az oldalon és ezért szeretném a segítségeteket kérni:)
Most mikor megláttam, a hatodik szülinapi-s témát evett a fene rendesen mert ha sikerült volna regizni szívesen jelentkeztem volna a szinte babás versenyre, de így most... :'( lemaradtam :'(
Nagyon megköszönném, ha tudna valaki segíteni :)
Ha rossz helyre írtam ne haragudjatok :)
Leander White (Resinsoul Lan)
Az álmaink valóra válnak;)
rebi23

Re: probléma a DoA-val(nem hiszem, hogy jó helyre írtam)

HozzászólásSzerző: Mirtusz » 2010.06.26. 20:52

Rebi, azt hiszem, hogy a DoA most egy ideig teljesen lezárta a regisztrációt.

Nekem az lenne a kérdésem, hogy meghívót se lehet most már küldeni? (mert én nem tudok)
Kép
Don't forget who's always our guide
It is the child in us.
Mirtusz

HozzászólásSzerző: rebi23 » 2010.06.26. 21:18

Köszönöm az informálást :)
ha valaki tud még valamit kérem szépen írja le:)
rebi23

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.06.26. 21:47

Igen, most zárva van a regisztrálás. Ez újabban a szokásuk - ha jön egy csapat újonc (ez ilyen...50 ember kb.), akkor utána lezárják a regisztrálást, hogy legyen idejük beleszokni a fórum menetébe, mert ha állandóan jönnek az újoncok akiknek gőzük sincs a fórum etikettjéről az nagyon sok fölösleges munkát ad a modoknak...így viszont már az előző csapat is tudja majd 'tanítani' az új csapatot, ha megint kinyitnak :)

Meghívás most tudtommal nincs - már jó ideje nincs, mert a lezárás előtt meg jó ideig szabad regisztráció volt már és nem kellett meghívó. Igazából a meghívós dolgot meg akkor szokták csinálni, amikor elég elfoglalt a lány, aki egyesével ellenőrzi az új regisztrációkat, és így kicsit könnyebb a dolga...amikor ráér, akkor szabad regisztrálással megy a fórum^^

Szerintem következőre majd csak Augusztus környékén nyitnak ki...de lehet hogy csak Szeptemberben, ha már lementek a szülinapi játékok....
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: rebi23 » 2010.06.26. 22:01

köszönöm szépen:)
hát most lemaradtam de sebaj ;) Mégegyszer köszönöm ^///^
rebi23

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.06.28. 00:05

Rebi!

Kijlentkeztem csak úgy poénból, és nekem úgy tűnik hogy újra megnyitották a regisztrálást! Legalábbis nekem elkezdte a regisztrálás-menetet, ha rákattintottam a "register" linkre! Első lépésben be fogja kérni a születési dátumodat...ha mégsem ez történne, hanem megint kiírja azt az üzenetet, akkor töröld ki a cookie-kat a böngésződben, mert megjegyezte az oldal egy korábbi változatát és azt tölti be ahelyett hogy a friss oldal jönne be ;)

Próbáld meg, működnie kell :)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: rebi23 » 2010.07.01. 21:20

egy istennő vagy, hogy szóltál :fan: hálám örökké üldözni fog, mindjárt kipróbálom ^3^
rebi23

HozzászólásSzerző: rebi23 » 2010.07.01. 21:26

nyüssz :'( nem jó azt irja, hogy :Sajnáljuk, a rendszer nem tudja regisztrálni ebben az időben.
ez nekem nem fog összejönni, ne mindegy egy próbát megért:)
azért köszönöm szépen ^///^
rebi23

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.07.01. 23:33

Kitörölted a cookie-kat a böngésződben? Nekem még mindig enged(né) a regisztrálást...nem akarom túl sokat próbálgatni, mert már így is állandóan megkapom az automata üzenetüket, hogy "hé, te már regelve vagy, mit próbálkozol, rosszban sántikálsz?!?!?!" (najó, nem ennyire durva, de nem akarom kihúzni a gyufát náluk^^)
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: rebi23 » 2010.08.19. 22:25

Na hát, most tudtam regisztrálni és akriváltam is, meg a kódizébizét is megadtam, de kijön egy ilyen szöveg:

rebi23, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

Most mi lehet a próbléma? ^^;

Bocsánat, hogy ezzel fárasztalak titeket még mindíg/már megint, de úgy megnézegetném a Szinte baba képeket :spark fúrdal a kíváncsiság ^///^ :blush2:
rebi23

Következő

Vissza: Cégek és Linkek