BJD kiegészítők világszerte

Cégek listái, hasznos linkek, jó és rossz tapasztalatok

BJD kiegészítők világszerte

HozzászólásSzerző: Smaug » 2008.09.30. 18:01

Ha bárki olyan linkre bukkan, ami még nem szerepel a listán, vagy olyan linket talál a listán, ami nem működik, csak válaszoljon ide a témába és máris frissítem a megfelelő helyen a listát :)

Igyekszem úgy listázni a boltokat, hogy akinek egy kiegészítő kifejezetten a specialitása, az oda kerüljön. És a nagyobb babacégek természetesen hiába árulnak kiegészítőket is, azért nem kerülnek ide (pl. Leekeworld-nek hiába specialitása a hajkészítés, mivel nagy babacég is, ezért nem listázom itt, míg Tinybear ugyan árul saját babákat, de a paróka-üzlete messze túlnövi a babáit.)

Adam Harris Pattern Company[/size] - http://www.adams-harris.com/
[szabásminták]
Affordable Designs[/size] - http://www.affordabledesigns.ca/
[szabásminták]
Ajumapama - http://www.ajumapama.com/
[ruhák, cipők]
Aka Sarushi - http://akasarushi.com/
[hajak, ruhák, cipők, kiegészítők]
Alice's Collections - http://www.alicescollections.com/
[ruhák, cipők, hajak, szemek, kiegészítők]
All the Way Down - http://www.allthewaydown.net/
[ideiglenesen zárva]
Angel Rose Couture - http://www.angelrosecouture.com/
[ruhák, kiegészítők]
Angelesque - http://www.angelesque.co.uk/zencart/
[ruhák, cipők, kiegészítők, hajak szemek]
Angelic Dreamz - http://www.angelicdreamz.com/
[hajak, ruhák]
Angels Cave - http://www.angels-cave.com/
[ruhák, cipők, hajak, szemek, kiegészítők, kellékek]
Antina's Doll Supply - http://dollsupply.com/shop/
[ruhák, cipők, hajak, szemek, kiegészítők]
Antique Lilac - http://www.antiquelilac.com/
[ruhák]
Arcadia Dolls - http://www.antiquelilac.com/
[ruhák]
Ardeur de l'amour - http://www.ardeurdelamour.com/
[ruhák, hajak, kiegészítők]
ArtistsDolls - http://www.artistsdolls.com/site/index.php
[készítők gyűjtőhelye]
Atelier GiGi - http://www.spanglefish.com/ateliergigi/
[cipők, ruhák]
Atelier SODA - http://www.atelier-soda.com/
[ruhák]
Auguste Designs - http://www.augustedesigns.com/
[ruhák]
Bad Witch - http://www.thebadwitch.com/
[ruhák]
Becoming BJD - http://www.becomingbjd.com/
[ruhák]
BJD clothes - http://bjdclothes.com/
[megnyitás alatt]
Boneka - http://letsplaydolls.com/cart/index.php
[hajak, szemek]
Boutique Doll - http://www.boutiquedoll.com/
[ruhák]
CA Dolls - http://www.contemporarydollshop.com/
[ruhák, szemek, cipők, hajak]
CanCan - Jseries[/size] - http://www.cancan-jseries.net/
[hajak, ruhák, cipők, szemek]
Chantal's Dolls Alley - http://www.dollsalley.nl/shop/
[ruhák, cipők, hajak, szemek, kiegészítők, kellékek]
Cheery Doll - http://www.cheerydoll.com/dollenglish/main.htm
[ruhák, cipők, hajak, kiegészítők]
Cindi's BJD Designs - http://www.bjddesigns.com/
[ruhák, szabásminták, hajak, kiegészítők]
Cool Cat Collection Shop - http://www.sk-coolcat.com/
[ruhák, cipők, hajak, szemek, kiegészítők]
Cream Soda Fashions - http://creamsodafashions.com
[ruhák, kiegészítők, szemek]
D77 Studio - http://www.d77studio.com
[bútorok]
Dale Rae Desings - http://www.dalerae.com/
[ruhák, cipők, kiegészítők]
Dazzling Treasures - http://www.dazzling-treasures.eu/
[ruhák, kiegészítők, kellékek]
Denise's Dollfie Jewelry - http://deniserenee39.webs.com/index.htm
[ékszerek]
Denver Doll Emporium - http://www.denverdoll.com/index.php
[ruhák, cipők, hajak, szemek]
Die Puppenscheiderei - http://die-puppenschneiderei.de/
[ruhák, hajak]
Dolk - http://dolkworld.com/index.php
[ruhák, cipők, hajak, szemek, kiegészítők, kellékek]
Doll Gallery - http://www.doll-gallery.com/
[ruhák]
DollHearts - http://www.dollheart.com/
[ruhák, cipők, hajak, szemek, kiegészítők]
Doll Mansion - http://www.dollmansion.net/
[ruhák, cipők, hajak, bútorok, kiegészítők, kellékek]
Doll Market - http://www.dollmarket.com/
[ruhák, cipők, szemek, hajak, bútorok]
Doll Reddlar - http://www.dollpeddlar.com/
[ruhák, cipők, kiegészítők]
Doll West Designs - http://www.dollswestdesigns.com/
[szabásminták]
Dollb - http://www.dollb.com/
[ruhák, cipők, kiegészítők, kellékek]
DollHearts - http://dollheart.com/
[ruhák, cipők, hajak, kiegészítők]
DollinStyle - http://www.dollinstyle.com
[ruhák]
Dollitie House - http://www.dollitiehouse.com
[kiegészítők]
Dolls Department 25 - http://www.dollsdepartment25.nl/nl/
[ruhák, hajak, kiegészítők]
Dolls of Mine - http://dollsofmine.com/Default.aspx
[ruhák, cipők, kiegészítők, hajak]
DollWhy - http://www.dollwhy.com/
[ruhák, cipők, szemek, hajak, kiegészítők, kellékek]
Dvirusshop - http://dvirusshop.com/
[ruhák]
Eggangel - anikru.tumblr.com
[ruhák Bishounen house-ra]
Eleanore's Cabinet - http://www.eleanorescabinet.com
[ruhák, kiegészítők]
Enchanted Doll Eyes - http://e-d.lil.to/
[szemek]
Entirely Emma - http://www.zolala.nl/Emma/boutique.html
[ruhák]
Ersa Flora - http://www.ersaflora.com
[szemek]
Ethernal Angels Eye Candies - http://www.etherealangels.com/
[szemek]
Ever Purple - http://www.everpurple.com
[szemek]
Eyeco - http://www.eyecoltd.com/
[szemek]
Facets by Marcia - http://www.facetsbymarcia.com/
[ékszerek, kellékek]
Fairy Tales - http://thefairys.net/main.htm
[ruhák]
FeatherFall - http://www.featherfall.ca/store/
[ruhák, cipők, szemek, kiegészítők, hajak, kellékek]
FM-Anime - http://www.fm-anime.com/
[ruhák (cosplay)]
For my doll - http://www.formydoll.com/
[hajak]
Forever Virginia - http://forevervirginia.wordpress.com/category/for-sale/
[ruhák, szabásminták, kiegészítők]
Freedom Teller - http://www.freedomteller.net/
[ruhák]
G. Schoepfer Inc. - http://www.schoepferseyes.com/
[szemek]
Glass Eye Silver - http://glasseyesilver.hide-yoshi.net/index.htm
[szemek (üveg)]
Gracefaerie desings - http://www.gracefaerie.com/
[szabásminták]
Grave Designs - http://www.astridyrigollen.com/a/splash.html
[ruhák]
Harts & Souls BJD - http://shinydollbjd.com/
[ruhák]
Her Delicate Strength - http://www.brennil.com/herteesandtank.htm
[ruhák]
Indollgence - http://www.indollgence.com/
[ruhák, kiegészítők] (ideiglenesen zárva)
Jasmine's Cottage - http://www.jasminescottage.com/
[kellékek]
Julienne's Hats - http://juliennes.com/
[sapkák]
Junkyspot - http://junkyspot.com/
[ruhák, hajak, szemek, kellékek]
Just Shining - http://justshining.com.au/
[ruhák]
Kame House BJD - http://www.kamehousebjd.com/
[ruhák]
Kanis-Augenn - http://kanisaugen.de/starte.htm
[szemek]
Katz Meow Designs - http://www.katz-meow-designs.com/
[ruhák]
Kemper Dolls - http://www.kemperdolls.com/
[kellékek]
King Willim Miniatures - http://www.kingwilliamminiatures.us/
[bútorok]
KiraKira - http://www.flowersunion.com/eng/
[ruhák, hajak szemek]
Kon'D - http://kondoll.com/
[ruhák, hajak, kiegészítők]
Lady Hamilton - http://www.zolala.nl/LadyHamilton/
[ruhák]
Laurie Lenz Doll Studion - http://www.laurielenzdollstudio.com/
[ruhák, hajak, bútorok]
Lavender Kiss - http://dollfieville.com/lavenderkiss/
[ruhák]
Let's Play Dolls - http://letsplaydolls.com/
[ruhák, hajak, szemek]
Luxour Academy - http://www.luxour-academy.com/
[ruhák, cipők, szemek, hajak, kiegészítők, bútorok, szabásminták]
LVNVDolls - http://www.lvnvdolls.com/mystore/index.cfm
[ékszerek, zoknik]
m3 studio - http://www.m3bjd.com/
[ruhák]
Mai Little Alien - http://mailittlealien.com/
[ruhák]
Makoeyes - http://makoeyes.com/index.php
[szemek]
Marbled Halls - http://www.marbledhalls.com/
[ruhák]
Masterpiece Eyes - http://www.softglasseyes.com/
[szemek]
Maverick - http://maverickproject.com/
[ruhák, kiegészítők]
Melancholy Kitties - http://www.melancholykitties.com/
[ruhák]
MHD Designs - http://www.dolloutfits.com/
[ruhák, szabásminták, kellékek]
Michele Hardy Desings for dolls - http://www.thedollpage.com/marketplace/ ... gin=mhardy
[ruhák, hajak]
Mimiwoo - http://www.mimiwoo.com/
[hajak, szemek]
Mind on Card - http://www.mintoncardinc.com/dolls/index.php
[ruhák, cipők, szemek, hajak, kellékek]
MoneDesign - http://www.moonueng.com/
[ékszerek]
Monstro Desings - http://www.monstrodesignsshop.com/
[ruhák, kiegészítők]
Moonlight Doll - http://www.moonlightdoll.com/
[ruhák, kiegészítők]
My Doll Wardrobe - http://www.mydollwardrobe.com/index.html
[ruhák, cipők, hajak, szemek, kiegészítők]
My Favorite Doll - http://www.mfd.net/
[cipők, kiegészítők]
My Own Little World - http://stores.molwtoo.com/StoreFront.bok
[ruhák, szabásminták, kiegészítők]
MyChildren - http://www.mychildren.biz/
[bútorok, kellékek, kiegészítők]
Mystic Eyes - http://dollyst.com/
[szemek]
Nightfall Punk Clothing - http://nightfallwalker.web.fc2.com/
[ruhák, hajak, kiegészítők]
Nightswood - http://www.nightswood.com/
[szárnyak]
Ningyotan BJD Ausztralia - http://www.ningyotanbjd.com/
[ruhák]
Oobie Doll - http://www.oobiedoll.com/shop/
[ruhák, hajak, sapkák]
Our Sweet Creations - http://www.oursweetcreations.com/
[ruhák]
Palaces Garden - http://palacesgarden1.home.pl/
[ruhák, kiegészítők]
Parabox - http://parabox.jp/eng/
[obitsu kellékek]
Patchwork Pansy - http://www.patchworkpansy.com/
[szabásminták]
Period Threads - http://home.comcast.net/~krwittenberg/periodthreads.htm
[ruhák]
Petite Precieuse - http://www.petiteprecieuse.com/
[ruhák]
Pink Grapefruit - http://www.pinkgrapefruitfashions.com/
[ruhák]
Pretty Petals - http://prettypetaldesigns.daportfolio.com/
[steampunk ruhák, kiegészítők]
Princess Doll - http://princess-doll.co.kr/
[ruhák, hajak, kiegészítők]
Princess Tapi - http://www.princesstapi.com/
[ruhák]
Promise of the World - http://www.promiseotw.com/
[ruhák, cipők, hajak, szemek, kiegészítők]
Pupa-paradise - http://www.pupapa.com/shop/
[ruhák, cipők, hajak, szemek, kiegészítők, kellékek]
Purple Dream - http://purpledream.co.kr/shop/main.php
[ruhák, hajak, kiegészítők]
Rapunzel Wigs - http://rapunzel-wigs.webs.com/
[hajak]
Raw-kiss - http://www.raw-kiss.com/
[ruhák]
Retro Dolls - http://www.retrodollsus.com/
[hajak]
Retro Shoppe - http://stores.retroshoppe.net/StoreFront.bok
[ruhák, szabásminták, kiegészítők]
Rockyn Resinoids - http://www.rockynresinoyds.com/
[ruhák, kiegészítők]
rRabit Shop - http://www.rrabit.com/rrabitshop/
[ruhák, kiegészítők]
Ruby Red BJD - http://www.rubyredbjd.com/
[ruhák, kellékek]
Safrin Doll - http://www.safrindoll.com/
[szemek]
Sayoko http://www.etsy.com/shop/ilovesayoko
[ruhák, cipők]
Secret Loft Designs - http://www.secretloftdesigns.com/
[ruhák, SD lovak]
Shin-z0's clothing cornucopia - http://shinzostudio.webs.com/apps/webstore/
[ruhák]
Simply J - http://simplyj8.multiply.com/
[ruhák, cipők, kiegészítők, bútorok]
Sophie's Attic - http://www.zolala.nl/Sophie/shop.html
[ruhák]
Spampy Stuff - http://spampy.eaph.com/spampystuff.htm
[ruhák]
Sunny's Wonderful World - http://swdoll.com/
[ruhák, cipők, hajak, szemek, kiegészítők, kellékek]
Sweet'n Honey - http://www.sweetnhoney.com/catalog/
[ruhák, kiegészítők]
Sweet Creations - http://www.oursweetcreations.com/
[ruhák]
Sweethreads - http://www.sweethreads.com/
[ruhák]
Tableau Vivant - http://www.deardeers.com/shop/
[ruhák]
Tata's Paradise - http://www.tatabjd.com/en/
[ruhák, cipők, hajak, szemek, kiegészítők, kellékek]
The Duchess Studio - http://teem.webs.com/
[ruhák]
The Lemonade Stand - http://www.thelemonstand.net/
[ruhák, kiegészítők]
The Monkey that Sees - http://themonkeythatsees.com/
[ruhák]
The Trinket Box - http://www.bjdoutfitsthetrinketbox.com/ ... tfits.html
[hajak]
The Wee Wardrobe - http://www.thedollpage.com/marketplace/ ... in=weegale
[ruhák]
Trentsations - http://www.marshatrent.com/
[ruhák, szabásminták]
Truely Talented Young Artisan - http://www.ttyadoll.com/
[ruhák]
TTYA http://www.ttya.com/
[ruhák]
Usagihime - http://www.bjdwig.com/
[hajak]
Victorian Woodshop - http://victorianwoodshop.com/
[bútorok]
Vitta Vera - http://www.samuraifiles.com/tsumi/samur ... etics.html
[ruhák]
Wicked Stitchery - http://www.wickedstitchery.com/
[ruhák]
Wildflower Desings Unlimited - http://www.picturetrail.com/penstemon52
[ruhák]
Wind Dolls - http://winddoll.creezvotreboutique.com/ ... anguage=en
[ruhák, cipők, hajak, szemek, kiegészítők, kellékek]
Zipper that Doll - http://www.zipperthatdoll.com/
[kellékek]
Zolala - http://www.zolala.nl/
[ruhák]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Smaug 2008.09.30. 18:08-kor.
Avatar
Smaug
 
Hozzászólások: 5574
Csatlakozott: 2008.09.30. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest


Re: BJD kiegészítők világszerte

HozzászólásSzerző: barabara » 2010.09.24. 22:59

Nálam a hajaknál az Angel’s Dream és a Reve en Poupée linkje nem működött. ^^
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
Avatar
barabara
 
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.03.15. 15:12

Re: BJD kiegészítők világszerte

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.10.04. 17:58

Köszi az infót! Sajnos úgy tűnik, hogy ők megszűntek...:(

De feltettem jó sok új linket, mindegyik részleghez :D
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Avatar
Smaug
 
Hozzászólások: 5574
Csatlakozott: 2008.09.30. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BJD kiegészítők világszerte

HozzászólásSzerző: barabara » 2010.12.10. 23:02

A Vegyes részlegben a Hollywood Bakery, a PupaParadise és a Sesame Snap linkje nem műxik, a St. Lunatic linkje pedig a Sesame Snaphez vezet. ^^
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
Avatar
barabara
 
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.03.15. 15:12

Re: BJD kiegészítők világszerte

HozzászólásSzerző: zakuro » 2010.12.10. 23:23

Én (remélem jól láttam és nincs kiírva) mio shopot írnám. Nagyon édes dolgokat csinálnak főként ruhák és kiegészítők.
http://m2kdolls.com/mio_shop.htm

^^ ^///^
*Web* *Da* *Youtube*
+Angelus+Kanena+Panama
_______________________
Avatar
zakuro
 
Hozzászólások: 364
Csatlakozott: 2010.10.29. 13:34

Re: BJD kiegészítők világszerte

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.12.12. 11:54

Óh igen...nos Mio shop nem véletlenül nincs kinn a linkek között ^^;

Légyszi, légyszi véletlenül se vásároljatok tőle, mert kb. két éve eltűnt a föld színéről rengeteg vásárlója többezer dollárjával. :'( Azóta is várják a megrendelt ruháikat, Mio pedig mélyen hallgat. És még a honlapját sem szedte le - bár azt hiszem rendelni legalább nem lehet róla.

Pedig régen nagyon tehetséges ruhakészítő volt. Én is akartam tőle rendelni majd valamikor :(

Hollywood Bakery és Sesame Snap sajnos úgy tűnik megszűntek, úgyhogy leszedtem a linkeket...St. Lunaticot meg kijavítottam, így már tényleg saját magára mutat a linkje ^^; És Pupapa szintén újra használható^^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Avatar
Smaug
 
Hozzászólások: 5574
Csatlakozott: 2008.09.30. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BJD kiegészítők világszerte

HozzászólásSzerző: zakuro » 2010.12.12. 12:22

Oh o.o Hát akkor rendben... Bár nemértem miért a legszebb ruhákkal foglalkozó cég lett ilyen svindler :gah: akkor rendben ^_^
*Web* *Da* *Youtube*
+Angelus+Kanena+Panama
_______________________
Avatar
zakuro
 
Hozzászólások: 364
Csatlakozott: 2010.10.29. 13:34

Re: BJD kiegészítők világszerte

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.12.12. 13:26

Valószínűleg valami családi problémával kezdődött - akkor még adott hírt magáról néha. Meg túlvállalta a rendeléseket...és végül ki tudja miért, egyszerűen csak eltűnt.

Szomorú história :'(
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Avatar
Smaug
 
Hozzászólások: 5574
Csatlakozott: 2008.09.30. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BJD kiegészítők világszerte

HozzászólásSzerző: Aearunim » 2011.04.07. 22:34

Marsh Pants már lekerülhet a listáról... :'( :T_T:
Itthon: ♥Yuri♥ (Iplehouse Asa SID)
Avatar
Aearunim
 
Hozzászólások: 589
Csatlakozott: 2010.04.27. 17:21
Tartózkodási hely: London

Következő

Vissza: Cégek és Linkek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron