April Story tapasztalatok

Cégek listái, hasznos linkek, jó és rossz tapasztalatok

April Story tapasztalatok

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.03.12. 21:52

Mit rendeltél?
babát

Mikor rendelted?
layaway volt
október 31-én rendeltem és fizettem az első részletet, aztán november elején a második, egyben utolsó részletet.

Milyen volt a kommunikáció, milyen gyorsan válaszoltak neked?
Gyorsak, segítőkészek, bármit kérdeztem kértem mondtam mindig mindenre érkezett válasz. hihetelen aranyosak
Általában egy nap kellett hogy választ kapjak, de olyan is volt hogy egy óra múlva várt az üzenet :D
egyetlenegyszer volt egy nagyobb hallgatásuk mert új válaszolós emberkét állítottak csatarendbe.

Mennyire lehetett könnyen fizetni?
Paypal 3-4 kattintás

Mennyi idő alatt készült el a rendelésed?
fuuu az a hivatalos hogy az utolsó előtti részlet befizetésekor kezdik csinálni. én 3 hónaposat kértem elővigyázatból és ők úgy számoltak hogy majd novembertől elkezdik csinálni és mire kifizetem az utolsó rész már küldhetik is.
Viszont én egyben fizettem a novemberi és decemberi részletet.
Plusz egy hónap után rájuk kérdeztem hogy haladnak, és ezeddig példátlan módon teljeskörű tájékoztatást kaptam arról hogy a rendelésemmel mi a baj, és mit csinálnak épp és nem tudják mikor lehet küldeni mert épp újraöntik a hibás darabokat.
Kéremszépen így kéne tájékoztatnia a vevőit minden egyes cégnek!

Végül január 21-én küldték el úgyhogy kereken 50 munkanapot vártam rá

Véleményed szerint a minőség megfelelt az árnak?
nagyon nagyon. Tan színt rendeltem. és állítom hogy még életemben nem láttam ennyire gyönyörűen megöntött babát. sehol egy karcolás! öntési vonal is alig. hihetetlenül odafigyeltek rá hogy ahol látszik sehol ne legyen egy árva felületi hiba se!
Az anyag minőségi, a szín gyönyörű. A test jól pózol semmi kivetnivalót nem tudtam találni bene.
(és ez kérem nagy szó!)

Úgy nézett ki, mint a céges képeken?
kicsit elcsépelt szöveg, de milliószor gyönyörűbb élőben * v *

Elégedett vagy a rendelt tárgyakkal?

De még mennyire!

Ha nem voltál elégedett, mit tett a cég hogy ezt orvosolja?
Egy picit megvárattak ami nem tetszett, viszont folyamatos tájékoztatást kaptam arról hogy mit csinálnak és miért és ne aggódjak.
úgyhogy ezt nem kell orvosolni :D

Rendelnél ettől a cégtől máskor is?
Igen még fogok is!!

Másodkézből vennél ennek a cégnek a termékeiből?
Természetesen!

Szállításkor mekkora értéket írtak a csomagodra /kérted-e ezt tőlük?
74.75$-t kértem és pontosan ennyit is írtak rá.

Egyéb megjegyzések:
Íme egy végtelenül boldog vevő még úgy is hogy egy hónapot csúsztak. Minden cég pédát vehetne az April Storyról,
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

Vissza: Cégek és Linkek