Rosen Lied tapasztalatok

Cégek listái, hasznos linkek, jó és rossz tapasztalatok

Rosen Lied tapasztalatok

HozzászólásSzerző: Gigi Holy » 2013.06.03. 11:11

Mit rendeltél? Egy YOSD méretű cipőt és két Monday child méretű ruhát.
Mikor rendelted? 2013.05.28.
Milyen volt a kommunikáció, milyen gyorsan válaszoltak neked? Nem kellett válaszolni.
Mennyire lehetett könnyen fizetni? Paypallal azonnal
Mennyi idő alatt készült el a rendelésed? 1 nap
Véleményed szerint a minőség megfelelt az árnak? abszolút
Úgy nézett ki, mint a céges képeken?igen, nagyon igényes munka
Elégedett vagy a rendelt tárgyakkal? igen
Ha nem voltál elégedett, mit tett a cég hogy ezt orvosolja? -
Rendelnél ettől a cégtől máskor is? igen!
Másodkézből vennél ennek a cégnek a termékeiből? vettem már, de vennék még
Szállításkor mekkora értéket írtak a csomagodra /kérted-e ezt tőlük? 15 dollárt kértem, 10 dollárt írtak
Egyéb megjegyzések: Sokat kerestem Tillynek YOSD méretű, krém színű cipőt. A nagy cégeknél nem is találtam színben megfelelőt. Amikor megtaláltam a Rosen Lied oldalán sokat gondolkoztam hogy megvegyem-e most, de mivel féltem hogy elfogy, így megvettem 28-án. 29-én feladták (pedig az egyik ruhához 6-7 nap van írva elkészítési időnek), és 1-én már itt is volt a postásbácsi kocsijában. Sajnos szombaton nem szállítanak ki, de ha munkanap lett volna, akkor a rendeléstől számítva 4 napon belül itt lett volna. Sajnos a számla benne van a dobozban, annyi a jó, hogy koreaiul van, és nincs rajta dollár jelzés, csak a szám. Viszont amit én írtam nekik angol üzenetet, hogy "please declare the package value as 15 USD", na az rajta van. Mivel nem nyitották ki, így nem volt ezzel gond. Kevés példányszámban dolgoznak, az egyik ruha és a cipő is azonnal SOLD OUT lett a rendelésem után.
Gigi Holy

Vissza: Cégek és Linkek