Supia tapasztalatok

Cégek listái, hasznos linkek, jó és rossz tapasztalatok

Supia tapasztalatok

HozzászólásSzerző: lupurt » 2013.06.07. 12:07

Mit rendeltél? babát (Nael, NS, new body large bust + make-up) + kiegészítőket (hajat, szemet, ruhát, lábat magassarkúhoz)
Mikor rendelted? 2013. 04. 01
Milyen volt a kommunikáció, milyen gyorsan válaszoltak neked?
Nagyon készségesek, segítőkészek, és hihetetlenül kedvesek:)
A válaszok sebessége elég random. Ált. néhány naponta válaszolnak - Q and A-re érdemes írni, ott bizotsan válaszolnak. Bár van e-mailjük is, előfordult, hogy onnan nem kaptam választ.
Mennyire lehetett könnyen fizetni?Könnyen. Paypal-lal fizettem (bár láttam, hogy most már van bank trasnfer lehetőség is, ha külön kéri valaki)Tudni kell, hogy nem küldenek fizetési értesítés rendelés után - ne várjon rá senki:)
Mennyi idő alatt készült el a rendelésed? Kerek 2 hónap alatt
Véleményed szerint a minőség megfelelt az árnak? igen
Úgy nézett ki, mint a céges képeken?Sokkal szebb:)
Elégedett vagy a rendelt tárgyakkal? Nagyon!!:)
Ha nem voltál elégedett, mit tett a cég hogy ezt orvosolja? -
Rendelnél ettől a cégtől máskor is? tervezem:)
Másodkézből vennél ennek a cégnek a termékeiből? inkább tőlük
Szállításkor mekkora értéket írtak a csomagodra /kérted-e ezt tőlük?
28 USD-t kértem, annyit írtak rá - számlát nem raktak a dobozba (szerencsére, mert bontották a vámon a dobozt)
hozzá teszem, hogy nem írták rá, hogy USD,( csak azt, h 28) úh bárakármi is lehetne :P
Egyéb megjegyzések:
Azt tapasztaltam, hogy igyekeznek mindent megtenni amit az ember kér (és ami lehetséges), de nem igérnek meg semmit amit nem tudnak betartani. Bár elvileg random hajat és szemet adnak a babákhoz, amit kértem teljesítették - pontosan azt a hajat küldték amit kértem. Kinéztem egy nagyon sötét zöldes szemet is, de mondták, hogy az már nincs nekik de igyekeznek hasonlót küldeni - sikerült is :)
A gyári festés nagyon szép. Bár én nem kértem módosítást, de más fórumokon azt mondták, hogy aki kérte annak változtatták a make-upot is a kérés szerint.
lupurt

Vissza: Cégek és Linkek