Újévi fogadalmak?

Csevegős és fotós játékok BJDkkel

Re: Újévi fogadalmak?

HozzászólásSzerző: Mithril » 2016.01.02. 11:52

Mithril írta:1. Dmitrij vagy Julien vagy Elliot. De tényleg nem muszáj egyiknek se. Egyik se gyütt! Sőt, idén nem vettem babát.
2. Idén nem vásárolgatni szeretnék sokat, hanem inkább kötni/kreatívkodni (ebbe a fotózás is beletartozik). Ez nem sikerült, egy pólót varrtam Z-nek és kifújt. :(
3. Befejezem Mentát és Peppart. Yay!
4. Újrahúzok, megtisztítok, megragasztózok mindenkit, akit kell. Ezt nem tettem meg, de megvan rá az okom, mert az év második felét a babáimtól távol töltöttem, és inkább lazán hagytam őket.

2/4, hát... olyan közepes. :ded:

Mivel tavaly nagyon keveset foglalkoztam a babáimmal, (jelenleg a kötés a fő hobbim) idénre minimális céljaim vannak:
1. Hetente egyszer babázni legalább fél órát. Nem kell semmi kreatívat csinálnom, csak... játszani velük.
2. Alexszel ki kell békülnöm. Új haj? Új szem? Új faceup? Új stílus?
3. Elliotot hazahozom. Vagy Julient.
4. Kötni legalább egy ruhadarabot valakinek.
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

HozzászólásSzerző: renibetti » 2016.01.02. 20:23

[quote="renibetti"]/Betti része/

Nincs előzményem, így könnyű... :lol:

1. Elkészíteni Riku és Odette közös kis boltját ->februári kiállításunkra SOS-ben igaz, de kész lett :3
2. Gyakorolni a festést / varrást / egyéb kreatívságokat ->gyakoroltam töretlenül, hogy fejlődtem e az már más kérdés XD
3. Legalább egy tucat olyan képet készíteni amire büszke is leszek -> hmm számolni nem számoltam, de akad 1-2
4. Elkészíteni párat azokból az ötletekből amik a fejemben zsongnak. -> Szó-szó... a baj itt azzal van, hogy 1 ötlet kikerült a fejemből, de lett helyette másik :D
5. (avagy 4B) Saját kézzel készíteni egy babát -> T___________T
6. Tapani és Lesszi történetét befotózni (bár még teste sincs a feltalálómnak) -> megtestesült, belekezdtünk és Awwww
7. Megrajzolni az egész családot ^^ -> jó ideje nem is rajzoltam már :(

És akkor 2016-ra a kis lista:

1. Süni (soom feny) és Gackt sama (Bel Canto) beszerzése
2. Testek
3. Nendo(k) beszerzése, imádom a nendo+bjd fotókat
4. Továbbra is minden kreatívság kitalálása elkészítése
5. Miniatűrök, kiegészítők, diorama alapanyagok készítése, árusítása (home made bolt a Garden profilra)
6. További fotózások
7. Tavajról átmentve: Megrajzolni az egész családot...
"Winter is coming!"
itthon: Nuada,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Nathaniel,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,BC
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: Smaug » 2016.01.03. 20:34

WOW, lányok, de jó olvasni hogy mi minden összejött az elmúlt évben. Sok sikert az idei fogadalmakhoz is :D

Lássuk nálunk hogy alakult:

Smaug írta:1. Lecserélem azokat a testeket, és babákat amikkel nem vagyok elégedett - 75%-os siker, de a 100% sem rajtam múlt (avagy szeressen már valaki bele abba az EID testbe). Egy testtől megváltam, egy babát pedig csere helyett megmoddoltam *gasp* és így visszakerült a pixisbe :D
2. Megcsinálom a tervezett moddolásokat (felnőtt!Blair nyakához toldani kéne, Casey nyakából leszedni) - Blairnek megcsináltam, szuper mobilis toldás, nagyon elégedett vagyok magammal! Casey még vár. Viszont megmoddoltam JD-t, ami ugyan nem volt tervezett, de attól még moddolás :D
3. Csináltatok ruhákat azoknak, akiknek csináltatni kell - egy ruhaszett elkészült, máig nem tudok betelni vele, valami tökéletes, örök hálám érte Lagunának <3 A következőhöz már csak a pénz hiányzik, meg a bátorság hogy megszólítsam a kinézett alkotót ><
4. A lecseréléseken túl még max. egy babát szeretnék idén beszerezni. Najó, esetleg kettőt, anyagiaktól függően. - Hát egy babát vettem csak techninailag... (meg négy fejet, de pssszt).
5. Megcsinálom azokat a szobákat végre. Tapéták! Ülőalkalmatosságok!!! - Nope. És ez most jegelődik is egy időre.
6. Igyekszem kreatívabban fotózni, és többszereplős képeket is csinálni, nem csak szóló portrékat - Meg kell mondanom, hogy egészen elégedett vagyok a fotózási produktivitásommal, csináltam csoportképeket, egészalakos képeket, háttérvilágított képeket és külső helyszínes képeket is. JéJ!
7. Felnőtt!Jimnek haj???? - Az hajnak számít hogy permanensen elkobozta Chris haját, mert Chris kapott egy másik hajat?

Össesítve adok magamnak 4.5-öt a 7-ből :geek:

És akkor idénre lássuk mik a tervek:

1. Szem, haj és arcfestés Snowyhare-nak. Anyagiaktól függően esetleg egy test is (és ha test, akkor ruha is)?
2. Rain-nek egy nem kölcsönhaj. Nathan-nek haj. Nightowl-nak még 2-3 haj.
3. Silverfox ruhája. Tervezéstől az elkészíttetésig!
4. A fotózási előrelépések folytatása! Soksok külső helyszín. A belső megvilágítás gyakorlása, fejlesztése.
5. A fentebbihez kapcsolódva 1-3 állvány beszerzése, mert elegem van hogy egyesek folyamatosan a földre vetik magukat és összekoszolják a rohadt értékes, egyedi commission ruhájukat *khm Nightowl, khm*.
6. Van még 4 baba a kívánságlistámon. Ha az anyagiak engedik, hazajöhet közülük tetszés szerinti mennyiség.
7. Felnőtt!Jimnek haj XDDDDD (ez a fogadalom szerintem a baba 10 éves évfordulóján még mindig itt lesz :D)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Mithril » 2017.01.02. 16:06

Mithril írta:Mivel tavaly nagyon keveset foglalkoztam a babáimmal, (jelenleg a kötés a fő hobbim) idénre minimális céljaim vannak:
1. Hetente egyszer babázni legalább fél órát. Nem kell semmi kreatívat csinálnom, csak... játszani velük.
2. Alexszel ki kell békülnöm. Új haj? Új szem? Új faceup? Új stílus?
3. Elliotot hazahozom. Vagy Julient.
4. Kötni legalább egy ruhadarabot valakinek.

Nopenopeyesnope. :D Elliotot megrendeltem... Az már számít. ;)

Idén egy fogadalmam van, hogy nem veszek több babát. Hamarosan véget ér a pénzesőm (ösztöndíj), és idén fontosabb dolgokra kell költenem (pl. esküvő :blush2: )
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2017.01.02. 16:53

Zi-chan írta:- Karintestet beszerezni. (Esetleg az egyik fiúét is) Hatalmas Pipa! Plusz megrendelve egy Yakov test is~
- Ruhashopban elkészíteni az alapokat, raktárkészletet gyártani azokból.Alakul, fele amit akartam kész de rengeteget dolgoztam vele ^^
- Összeöltözős fotózást csinálni Karinnal. Féligmeddig megvolt, a fail nem Karin hibája :'D
- Fotósztorik! Emlékeim szerint nem sok volt, talán egy vagy kettő....
- Még pár bútort szerkeszteni a fenti okból kifolyólag. Soooook sok kis apró részlet került beszerzésre ^^
- Babás sztorihoz elkezdeni a képregényeket. Pipa~

Idei évre is van pár előre eltervezett cél ^^
- Karinnak megpróbálok magassarkú lábakat és szebb kezeket szerezni.
- Ryou testét év végére beszorítani.
- Anyagiaktól függően egy plusz teljes babát tervezek max a köv évre.
- Többet akarok kint fotózni.
- Folytatni a fotósztorikat és képregényt~
(-BJD-ktől függetlenül zárójelesen szeretnék a jelenlegi egy darab EAH babám mellé még egyet :'D)
Zi-chan

HozzászólásSzerző: CyDiamond » 2017.01.03. 00:16

CyDiamond írta:1. Hazahozni Ian bátyját, vagy valamelyik killjoyomat. - Sok mindenki jött, ők persze nem. :ded:
2. Eldönteni, mi legyen Olivér fejével: eladjam-e, és vegyem meg SD-ben, vagy megtartsam MSD-ben, és szerezzek neki testet? - Eldöntöttem, eladtam, a karakter meg itt maradt egy másik fejjel :D De a fogadalom még az előzőre vonatkozott.
3. Kitalálni, mi legyen a PicotPrince fejekkel. - Kitalálva. :D
4. Többet fotózni, mint idén. - Már nem emlékszem, mennyit fotóztam 2015-ben, de 2016-ban egész szép lett a mennyiség. :'D
5. Cipőket és ruhákat venni. - Jóóóval többet költöttem ilyesmire idén, mint kellett volna. ._.
6. Sok-sok fotót készíteni Altról. <3 - Hát ez nem igazán jött össze, még mindig csak egy shoot van róla. :c
7. Nem hazahozni listán nem szereplő babát. (esélytelen) - Hát tényleg az volt. Bár hirtelen fellángolás nem történt, csak olyan régebbi karakterről derült ki, hogy mennyire fontos, akiről már el is felejtettem. :<

Nos... Több sikerült, mint amennyi nem. :'D
Idénre szintén nem merek sokkal hosszabb listát összehozni. Fő a realitás, vagy mi.

1. Sokat fotózni Altról, Luizról és/vagy Noah-ról.
2. Venni valakinek egy testet. (Probably Ezekielnek)
3. Tényleg összehozni egy dioráma-szerűséget.
4. Újrafesteni Iant, és megcsinálni az új parókáját.
5. Komolyan átgondolni a babacsalád összetételét, és eldönteni, mi legyen azokkal, akikkel kapcsolatban kérdőjeleim vannak.
6. Befejezni Garreth modjait, és lehetőleg ki is festeni.
7. Venni Luiznak egy csooomó aranyos dolgot, legfőképp egy mentaszínű plüss alpakát!!!
not enough dollies.
CyDiamond

HozzászólásSzerző: renibetti » 2017.01.03. 15:56

És akkor 2016-ra a kis lista:

1. Süni (soom feny) és Gackt sama (Bel Canto) beszerzése -meglettek, sőt még Paca is
2. Testek -Paca meglett, ha ez számít X3
3. Nendo(k) beszerzése, imádom a nendo+bjd fotókat -Már az év elején kipipáltam ezt
4. Továbbra is minden kreatívság kitalálása elkészítése - ööö, ja sikerült pár dolgot kivarázsolnom a fejemből és valóságossá tenni
5. Miniatűrök, kiegészítők, diorama alapanyagok készítése, árusítása (home made bolt a Garden profilra) - bár nem épp a profilra, de azért történt ezaz
6. További fotózások - :3
7. Tavajról átmentve: Megrajzolni az egész családot... - úgy fest ezt viszem tovább

És akkor 17-re:

1. Bel Cantonak nyak és test az álla alá :D
2. Eva hazahozása, hogy meglegyen a dilis trióm
3. A sok-sok fotózási ötlet kivitelezése a trióval és a párocskákkal is
4. Nendokkal fotózni
5. Ember vs. BJD képek
6. Bjds tali szervezés / részvétel
7. már 2 éves mentés: megrajzolni az egész családot X3
"Winter is coming!"
itthon: Nuada,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Nathaniel,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,BC
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: Jigoku-chan » 2017.01.04. 16:13

Húha, nekem sok éve nincs listám, de az idei évre írok egyet. ˇˇ

1. Kicsit visszaszocializálódni a hobbiba - avagy aktívabbnak lenni itt, facebookon, meg eljárni talikra.
2. Megtanulni olyan szinten varrni, hogy el tudjam készíteni Ninának a neki tervezett ruhákat.
3. Nina történetét elkezdeni rendesen írni.
4. Elkészíteni a "Félresikerült küldetés"-fotósztorit.
5. Kicsit gyakorolni a face-up készítést.
6. Megmoddolni Nina karjait (vagy legalább a moddolást elkezdeni gyakorolni x,D).
Itthon: Nina, Igor~
Jigoku-chan

HozzászólásSzerző: Ashuradark » 2017.06.28. 15:42

Zi-chan írta:
Idei évre is van pár előre eltervezett cél ^^
- Karinnak megpróbálok magassarkú lábakat és szebb kezeket szerezni.
- Ryou testét év végére beszorítani.
- Anyagiaktól függően egy plusz teljes babát tervezek max a köv évre.
- Többet akarok kint fotózni.
- Folytatni a fotósztorikat és képregényt~
(-BJD-ktől függetlenül zárójelesen szeretnék a jelenlegi egy darab EAH babám mellé még egyet :'D)

úgy látom az 1. pont gyakorlatilag mindjárt megvalósul.
A kinn fotózásban, fotósztorizáshoz helpet tudok adni bármikor :D egy szavadba kerül és megyeeeek :D
EAH-nak pedig akkor szurkolok az év végére a tudjukkitől... :D

idei terveim:
-Kravcs test + izületes kezek
-önálló festés, tehát nem toporogni Zi nyakán hogy jajj nem merem jajajajjj, hanem némi sziszegve szurkolás kiséretében megcsinálni magamnak a faceupot is... szempillástól szemöldököstül. :D
-szükséges ecsetek és festékek beszerzése (ez kb 90%-ban megvan, de szupersoknullás ecsetet bezzeg mostanában nem látok a lelőhelyen)
-elkészíteni a fegyvertokokat a dobótőröknek és a szablyának mielőtt a hátamba állítják a kis hegyesfülű férjeim :)
-többet varrni

ennyi XD
Ashuradark

Előző

Vissza: Játékok