Újévi fogadalmak?

Csevegős és fotós játékok BJDkkel

Re: Újévi fogadalmak?

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2017.12.31. 02:34

Zi-chan írta:
Zi-chan írta:Idei évre is van pár előre eltervezett cél ^^
- Karinnak megpróbálok magassarkú lábakat és szebb kezeket szerezni. Karin új testet kapott szal ezért két pipa is jár :'D
- Ryou testét év végére beszorítani.Sajna nem jött össze, viszont Yakov kapott testet o3o
- Anyagiaktól függően egy plusz teljes babát tervezek max a köv évre.Ööööhm van plusz teljes babám, de az ajándék volt ^^;
- Többet akarok kint fotózni.Asszem megvolt :D
- Folytatni a fotósztorikat és képregényt~Ez is pipa, kialakúlt a megfelelő módszer is hozzá :D
(-BJD-ktől függetlenül zárójelesen szeretnék a jelenlegi egy darab EAH babám mellé még egyet :'D)Ez kicsit sztornó,
mert végül nem vonzott annyira :'D

És akkor a 2018as tervek :D
- Két tervezett baba Nicky és Damian képében, vagy két test Ryou és Elizabeth részére.
- Nem szorosan BJD de több rajzot készíteni a srácokról. :D
- Folytatása következik a fotósztorinak :D
- Fotósztorikhoz a diorama bővítése, kellékek gyártása.
- Varrós tutorialok
Zi-chan

Re: Újévi fogadalmak?

HozzászólásSzerző: CyDiamond » 2018.01.10. 17:17

CyDiamond írta:
1. Sokat fotózni Altról, Luizról és/vagy Noah-ról. - A "sok" elég relatív, de jóval többet fotóztam róluk, mint a többiekről, szóval szerintem erre megérdemlek egy pipát. :'D
2. Venni valakinek egy testet. (Probably Ezekielnek) - Hát ez olyan jól sikerült, hogy Ezekiel el is lett adva, és vissza is lett hozva MSD formában. Teste nincs, ellenben hazajött Noah öccse egyben, és egy csomó lebegő fejet eladtam. Egy fél pipát adok magamnak. xd
3. Tényleg összehozni egy dioráma-szerűséget. - Aha, még mindig nem.
4. Újrafesteni Iant, és megcsinálni az új parókáját. - :party: :party: :party: :party:
5. Komolyan átgondolni a babacsalád összetételét, és eldönteni, mi legyen azokkal, akikkel kapcsolatban kérdőjeleim vannak. - Sokan jöttek, sokan mentek, jelenleg nagyon is elégedett vagyok :D
6. Befejezni Garreth modjait, és lehetőleg ki is festeni. - Befejeztem, kifestettem, rájöttem hogy nem illik a karakterhez, eladtam. ^^; :facepalm: De imádtam dolgozni rajta.
7. Venni Luiznak egy csooomó aranyos dolgot, legfőképp egy mentaszínű plüss alpakát!!! - Az egész tavaszi conom arról szólt, hogy hogyan csesszük el az összes pénzünket miniatűr plüssökre Luiznak, köszönöm. Erre egy sokkal nagyobb pipát adnék, mint az összes többire. :'D

Egész jól teljesítettem 2017-ben. :D Habár sajnos a sok jó dolog mellett történtek olyanok is, amik egy kissé elvették a kedvem a csapat bővítésétől. Ennek van egy kis pozitív vonzata is. Idén az itthoniakra koncentrálok, és nem veszem tervbe egy új baba hazahozását sem.

1. Eldönteni, mi legyen Olivér és Kevin sorsa.
2. Venni a most már végleges Ezekielnek VAGY Revnek egy saját testet.
3. Eljutni egy meetre. :c
4. Csinálni legalább egy fotósztorit Noahról és Blairről.
5. Venni/varrni Blairnek olyan ruhákat, amik azt üvöltik, hogy TUMBLR TRASH. (yep)
6. Ha mégis arra vetemednék, hogy hazahozzak valakit, az végre Granado Enoch legyen.
7. Szobrászkodni. Végre valahára.

Kíváncsi leszek erre az évre. :'D
not enough dollies.
CyDiamond

Előző

Vissza: Játékok