Újévi fogadalmak?

Csevegős és fotós játékok BJDkkel

Re: Újévi fogadalmak?

HozzászólásSzerző: lilien » 2014.01.15. 11:18

Ajjaj. :"D Na akkor lássuk, mit tartottam be, (kihúzom, amit sikerült):

lilien írta:
1) Idén csak a Diám van tervben, maximum karácsonyi akcióban vagyok hajlandó babát venni.
2) Most aztán már TÉNYLEG nekiállok varrni tanulni.
3) Teljesmértékben az ékszerkészítésre fókuszálok.
4) NINCS TÖBB KARAKTERRRRRRR.

SEMMIT. OTL
Komolyan semmit nem tartottam be, ez hihetetlen. :"D

Jó, akkor idei fogadalmak (ennek fényében.. :morzsi: ):

1) Veszek egy Spiritdoll Proud pasitestet.
2) Hazahozom az első lány fejét.
3) Készítek sok-sok-sok ékszert. ^^

Wheee, évről-évre kevesebbet próbálok megfogadni. :D
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2014.01.15. 22:17

1: Megalkotom Terra eredeti halálangyal kinézetét ruhával, szárnyakkal meg mindennel A ruha megvan! Szárnyakra nem volt idő : <
2: Végre eldöntöm milyen testet akarok Rennek, és meg is veszem. eldöntöttem, megvettem, nem tetszett, veszek másikat XD
3: Minden babámnak saját szemet csinálok kivéve akiknek Dollshe van. ez is pipa! :D
4: Megpróbálok minél több kiegészítőt és bútort készíteni/venni. hááááááááááát ennek egy felet adok mert nem sikerült tökéletesen
5: Megvenni/ megcsinálni Antarest, (legalább a fejét) aki Terra után a második legbonyolultabb karakterem. Soom nem adta ki nekem SOban a dög!
6: Berni jósnőjét kézbe kaparintani Pipa
7: Nem Szabad több babát vennem, csak akik be vannak tervezve! ez egy hatalmasnagy piros iksz XD

Szerk:

8: a nyolcadik pont tiszteletére fogadom hogy jövőre 8 babát fogok lefotózni a karácsonyfa alatt teljes pompájukban :3 Most négynél tartok.... itt konkrétan nem a fotóra gondoltam hanem arra hogy nyolc teljesen kész babám legyen karácsonyra! *számol* megvan! épp nyolc :D

Erre az évre csak egyetlenegy kívánságom van! de az titok, nem mondom el babonából, de egy nagyon nagyon fontos dolog! X3
Úgyhogy megfogadom hogy mindent megteszek érte ebben az évben, még akkor is ha idén nem sikerül, de mindent bele fogok adni hogy közelebb hozzam a megvalósulását! ez a fogadalmam, mindent beleadni!
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Shinku » 2014.12.30. 21:41

Na, nézzük mi sikerült? :D

Shinku írta:A fogadalmaim az idei évre:
-Ruhák! Most már tényleg... Mindenkinek veszek/csinálok ruhákat! - Most már mindenkinek van legalább 1 szett karakter hű és vállalható, nem csak otthonra való ruhája. Van akinek csak 1, de van. :D

-Talán veszek egy testet Antének. De mivel tudja használni a másik két lány testét is, így ez nem sürgős. - Ante, vagyis Lulu megtartotta a testet, amit Sieannak szántam. Siean pedig elbúcsúzott tőlünk, szóval ez pipa, mert van teste. :)
-Veszek még egy/több (ahogy sikerül) Fairyland babát. - Ren teljes egészében itthon van, plusz gazdagabb lettem egy MNF Kyle fejjel. ^^

Mielőtt ránéztem erre a listára, tök nagy sikertelenségnek könyveltem el ezt az évet, de a babás terveim mind megvalósultak! :spark

A következő évre a tervem:
-Hazahozni MNF Miyut, vagy legalább a fejét

(ha nagyobb kihívásra vágynék):-Megvenni mindent Miyunak, 100%-osra összerakni (haj, szem, festés, ruha, stb.)
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Mithril » 2014.12.31. 09:30

Na, nézzük csak...

1. Idén vagy Julien (ha találok piacon JDF testet), vagy Dmitrij jön haza. De ha egyikük sem, az sem gond. Akkor ez most nem sikerült. Hazajött Peppar, Orion alvós feje, Marron emberlába meg egy pára keze, meg vettem egy Mentát meg kezeket Marronnak meg Znek. :D
2. Megtanulok horgolni. Tényleg. LOL nope. Igazából ha nagyon akarnék, lehet, hogy sikerülne, de amikor időm van kézimunkával foglalkozni, inkább haladok a kötős projektjeimmel...
3. Orionnak veszek öltönyt. A legjobb Sadol lenne, de M3-ban is kiegyezünk. Sadol öltöny, weee! Ráadásul pár hónappal utána leszedték az oldalról, úgyhogy dupla win...
4. Alexnek kell face-up. Jó, ez elég egyszerű volt...
5. Még ruhákat beszerezni, csinosat Alexnek (ezzel szerintem nem lesz gond), cukit Marronnak (minél többet, mert el van hanyagolva szegénykém), és menőt Z-nek. Hű, mennyit költöttem babaruhákra idén. Bele sem akarok gondolni.
+1. Minden babaruha után veszek magamnak is egy ruhát. Hű, mennyit költöttem emberruhákra idén. Bele sem akarok gondolni.

4/6! Szerintem ez tökjó. Nézzük az idei listát:

1. Dmitrij vagy Julien vagy Elliot. De tényleg nem muszáj egyiknek se.
2. Idén nem vásárolgatni szeretnék sokat, hanem inkább kötni/kreatívkodni (ebbe a fotózás is beletartozik).
3. Befejezem Mentát és Peppart.
4. Újrahúzok, megtisztítok, megragasztózok mindenkit, akit kell.
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2014.12.31. 10:30

Zi-chan írta:
Zi-chan írta:- Najó, Karinnak legalább a feje, év végére... Nos...nem Karin buksi jöt haza mert IoS keresztbetett, de van egy új buksink itthon ^^; Erre adok magamnak egy fél pontot...
- Yakovnak testet szerezni, különben ez életem utolsó éve. Yakovval kieggyeztünk, hogy előzékenyen előre engedi a lányokat, hisz ő maga még gondolkodik milyen testet is szeretne >3>;
- Folytatni a fotósztorikat és az írást. Mintha lett volna idén pár fotósztorim :P És a Karakterlapok is megvannak, meg idénhez könyvelhető az előszó ^^;
- Ennél kevesebbet sose fotózni mint az előző év! Megvót!
- Kell az a varrógép...de ha nem akkor legalább a kis kézzel varrot ruhák boltját megnyitni. Varrógép pipa, bolt pipa ^3^
- SD ruhák! Dunát lehetne velük rekeszteni >.>
- Bababútorok készítése. *Oldalra sandít a félkész kanapéra*
- Lesz*rni mennyire tart bárki is hülyének amikor kint fotózok. Sajna nem sokat voltunk kinn eleve ^^;

5/8 a szigorú vagyok magamhoz :D

- Karinra gyűjtünk, már csak azért is mert minden mása itthon van.
- Diorama készítés
- Folytatni a fotósztorikat, írást, varrást.
- Megtanulok legalább alapszinten kötni
- Idén legyen má'n hava képünk! >.<
Zi-chan

HozzászólásSzerző: CyDiamond » 2015.01.03. 02:29

Előre félek újraolvasni.

CyDiamond írta:
1. Hazahozni Hamletet. Tényleg.
2. Hazahozni egy lány babát.
3. Sok ruhát készíteni/venni Emmerichnek és Iannek. (Meg azért a többieknek sem ártana.)
4. Beszerezni Skyler színes hajait.
5. Testet venni legalább az egyik lebegő fejemnek.
6. Nem beleszeretni még több babába, míg a kívánságlistások nincsenek itthon.
7. Kifesteni Raint.
8. Elkészíteni végre egy normális fotózási helyszínt Iannek.

KETTŐ SIKERÜLT! :'D Meg a ruhás dolog félig. Legalább Iannek lett pár cucca. xd
Hamlet nincs. Valószínűleg nem is lesz... xd Megváltoztak a terveim. Skyler már itthon sincs, és nem hogy test nincs a fejeknek, eggyel több lebegő van. ._.

A kívánságlista változott, de végül is többen nem lettek, inkább cserélődtek.
Akkor... inkább nézem a 2015-ös évet.

1. Testet venni legalább az egyik fejnek (valószínűleg Rooto lesz az)
2. Hazahozni Ian bátyját ééés Mindcrackert vagy Kevint.
3. Készíteni egy diorámát (úgyseleszmeg)
4. Megcsinálni Iannek a mikrofonját
5. Sok, SOK fotó. Nagyon sok.
6. Nincs új karakter, nincs új terv.

Kíváncsi leszek... :'D De valamiért úgy érzem, nem sok jó lesz babás téren ebben az évemben. xd
not enough dollies.
CyDiamond

HozzászólásSzerző: renibetti » 2015.01.04. 00:54

/Betti része/

Nincs előzményem, így könnyű... :lol:

1. Elkészíteni Riku és Odette közös kis boltját
2. Gyakorolni a festést / varrást / egyéb kreatívságokat
3. Legalább egy tucat olyan képet készíteni amire büszke is leszek
4. Elkészíteni párat azokból az ötletekből amik a fejemben zsongnak.
5. (avagy 4B) Saját kézzel készíteni egy babát
6. Tapani és Lesszi történetét befotózni (bár még teste sincs a feltalálómnak)
7. Megrajzolni az egész családot ^^;
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: Smaug » 2015.01.04. 22:29

Upsz, tavaly nem csináltam ilyet! Node lássuk akkor, hogy mi sikerült a 2013-as tervekből!

Smaug írta:És akkor az idei kis lista:

1. felnőtt!Blair kap testet - kapott!
2. felnőtt!Jim és Blair is kap hajat - Blair kapott, Jim nem. Szerintem Jimnek soha nem lesz haja...
3. rendelek szemeket Chrisnek, Vinnek és Casey-nek - pipa, pipa, pipa
4. befejezem Souldoll Walterem kinézetét ASAP! - az új faceup az befejezésnek számít? Nem, mi?
5. bútorok! Idén szeretnék széket és asztalt szerezni nekik...meg esetleg egy kanapét. - ja, nem...
6. 2013-ban még egy baba jöhet haza a kívánságlistáról - öööö, nemtudom???
7. újratapétázom az alsó szobájukat és megjavítom a felsőn a szegélyeket - még mindig nem T___T
8. szentelek időt a fotósztoriknak is - fotó...sztori nélkül...
9. szerzek apró kiegészítőket (főleg poharakat és édességeket, és műszaki cikkeket) - neeeeem
10. szerzek valahonnan Liquitex akrilt, kipróbálom a Vallejo matt spray-t, és gyakorlom a Citadelt is. Megpróbálok leállni az MSC-ről, mert tarthatatlan hogy nem lehet beszerezni, és aranyárban adják. - Liquitex helyett Revell lett, a Vallejoról azóta olvastam kevéssé biztatót is, de a Citadel szépen bevált. Azért még mindig az MSC a kiskedvenc WS/NS babáknál, de most már kb. azonos szinten bírom űzni Citadellel is a festést

Hát, ez így kb. 3 a 10-ből két év alatt ^^; Eléggé gyengusz :'D

No, lássuk idénre mit fogadok!

1. Lecserélem azokat a testeket, és babákat amikkel nem vagyok elégedett
2. Megcsinálom a tervezett moddolásokat (felnőtt!Blair nyakához toldani kéne, Casey nyakából leszedni)
3. Csináltatok ruhákat azoknak, akiknek csináltatni kell
4. A lecseréléseken túl még max. egy babát szeretnék idén beszerezni. Najó, esetleg kettőt, anyagiaktól függően.
5. Megcsinálom azokat a szobákat végre. Tapéták! Ülőalkalmatosságok!!!
6. Igyekszem kreatívabban fotózni, és többszereplős képeket is csinálni, nem csak szóló portrékat
7. Felnőtt!Jimnek haj????

Hát, asszem idénre ennyi, csak kis szerényen :)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: CyDiamond » 2015.12.31. 18:02

1. Testet venni legalább az egyik fejnek (valószínűleg Rooto lesz az) - Nem ő lett az, de idén három testet is vettem buksiknak ^^ Igaz, ettől még nem lett kevesebb a lebegő fej...
2. Hazahozni Ian bátyját ééés Mindcrackert vagy Kevint. - Megadnám azt a pipát, mert bár Cancer nincs, Mindcracker és Kevin igen. :3
3. Készíteni egy diorámát (úgyseleszmeg) - Tényleg nem.
4. Megcsinálni Iannek a mikrofonját. - Vagy mégse.
5. Sok, SOK fotó. Nagyon sok. - Nem lett Sok, SOK, Nagyon sok, de azért fotózgattam becsülettel. :3
6. Nincs új karakter, nincs új terv. - Ezt én sem hittem el, amikor év elején leírtam.

Hát... végülis lehetett volna rosszabb is. :'D
De a 2016-os listát próbálom a realitás talaján maradva megírni.

1. Hazahozni Ian bátyját, vagy valamelyik killjoyomat.
2. Eldönteni, mi legyen Olivér fejével: eladjam-e, és vegyem meg SD-ben, vagy megtartsam MSD-ben, és szerezzek neki testet?
3. Kitalálni, mi legyen a PicotPrince fejekkel.
4. Többet fotózni, mint idén.
5. Cipőket és ruhákat venni.
6. Sok-sok fotót készíteni Altról. <3
7. Nem hazahozni listán nem szereplő babát. (esélytelen)

Azért én reménykedem. :D
not enough dollies.
CyDiamond

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2015.12.31. 19:29

]
- Karinra gyűjtünk, már csak azért is mert minden mása itthon van. Buksi hazaérkezett még idén, a testnek pedig már a fele összejött :'D
- Diorama készítésPipa~ Külön fotósarok és babasarok.
- Folytatni a fotósztorikat, írást, varrást.Egykét oldalban kimerült a sztori de a varrás nagy pipát kap~
- Megtanulok legalább alapszinten kötnipipa, bár nem sokat dolgoztam ezzel a tudással.
- Idén legyen má'n havas képünk! >.<Sajnos nem volt rá lehetőség ^^; Ha számít az év eleji hó a háttérben akkor egy kép van D:

Hörr hörr :'D 5ből megadom magamnak a 4et :'D

- Karintestet beszerezni. (Esetleg az egyik fiúét is)
- Ruhashopban elkészíteni az alapokat, raktárkészletet gyártani azokból.
- Összeöltözős fotózást csinálni Karinnal.
- Fotósztorik!
- Még pár bútort szerkeszteni a fenti okból kifolyólag.
- Babás sztorihoz elkezdeni a képregényeket.
Zi-chan

ElőzőKövetkező

Vissza: Játékok