Újévi fogadalmak?

Csevegős és fotós játékok BJDkkel

Re: Újévi fogadalmak?

HozzászólásSzerző: Hana-san » 2012.12.27. 21:15

Ez jó téma :3 Tisztában vagyok a képességeimmel, ezért csak négyre összpontosítok ^///^

1. Aktív fórumozóvá válni ^3^
2. Wyatt érkezése után csak ruhákra költök pénzt (kb. őszig)
3. Profi fotóssá válni :cool:
4. Fantáziadúsabb fotótémákat kitalálni
My lovelies:
Arvin Alice
River Wyatt Luna
Hana-san

HozzászólásSzerző: Michiyo » 2012.12.28. 00:50

Nem szoktam újévi fogadalmat tenni, de most megpróbálkozom vele, hátha ha leírom és nem csak elgondolom, akkor be tudom tartani. :'D
Tavaly egy fogadalmam volt, méghozzá az, hogy idén ilyenkorra már Kou is itt fog csücsülni Aki mellett, hát ez nem igazán jött össze, mert Hikari-chan jött, látott és áttrappolt minden tervemen, szóval 2013-ban

- végre haza kell hozni Kout, hogy Aki ne utáljon meg végérvényesen
- ki kell alakítani Kou stílusát, elintézni neki a festést, ruhákat, parókát (szeme már van)
- meg kell szereznem Hikari-chan testét, hogy végre igazán önmaga legyen és szegény ne egy méretétől kisebb, ráadásul elég nyeszlett fiútesten legyen kénytelen tengődni
- venni kell egy jobb fényképezőgépet
- és mindehhez meg kell gazdagodni $$

Így hirtelen ennyi lenne, jövő ilyenkor pedig meglátjuk, hatott - e valamit az írásban rögzítés (állítólag működik :spark )
Kép
Itthon: Akira (CH LJ Mars), Hikari (Dikadoll Maria), Chenz (DollLeaves Sleeping Jax), Kousuke (Resinsoul Song)
Deviantart
Egy perc
Michiyo

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.12.28. 12:24

No, lássuk hogyan alakult a tavalyi lista :D

Smaug írta:1) Casey kap testet - Megvan!
2) felnőtt!Blair kap fejet - Hűdemegvan!
3) Vin kap méregdrága, selymes új angórahajat - Bakker, ez is megvan!
4) végre összeszedem a bátorságom és rendelek Tinybear hajakat - nem Tinybear lett, hanem Bread17, de a lényege ugyanaz XD
5) A Jimek, Vin, Buck és Chris kapnak új szemeket. Uretánt. Vagy valami hasonlóan mélyet, rajzolatosat és gyönyörű színűt. Ja és felnőtt!Blair is kap szemeket. - öööö. A Jimek, Buck és felnőtt!Blair kaptak. Ezek közül csak felnőtt!Jimnek és Bucknak kell lecserélni amit kapott. :facepalm:
6) felnőtt!Jim kap hajat. Még nem tudom hogy, de kap. - nem kapott :T_T:
7) Aktivizálom magam fotózás terén, különösen ami az eltervezett fotósztorikat illeti. - fotózás pipa, fotósztori nem pipa
8) eladom Buck v.1.0. fejét és 08'bácsit, az összeget pedig visszaforgatom valami babásba. (ez tuti még több ruha lesz Ezrának) - buksik eladva, a pénz elköltve
9) Szervezek BJD talit! (ha én szervezem akkor csak elmegyek rá, nem? >:D ) - nem szerveztem, de voltam páron. Félpipa.
10) Szerzek jobb festéket, meg MSC-t és mééég több babát festek^^ - MSC lett, festés lett, de a festék még mindig a régi. Többnyire.

No összefoglalva 10-ből kb. 8 megint megvan (a részben teljesítetteket félnek vettem). JÉJ! :XD:

És akkor az idei kis lista:

1. felnőtt!Blair kap testet
2. felnőtt!Jim és Blair is kap hajat
3. rendelek szemeket Chrisnek, Vinnek és Casey-nek
4. befejezem Souldoll Walterem kinézetét ASAP!
5. bútorok! Idén szeretnék széket és asztalt szerezni nekik...meg esetleg egy kanapét.
6. 2013-ban még egy baba jöhet haza a kívánságlistáról
7. újratapétázom az alsó szobájukat és megjavítom a felsőn a szegélyeket
8. szentelek időt a fotósztoriknak is
9. szerzek apró kiegészítőket (főleg poharakat és édességeket, és műszaki cikkeket)
10. szerzek valahonnan Liquitex akrilt, kipróbálom a Vallejo matt spray-t, és gyakorlom a Citadelt is. Megpróbálok leállni az MSC-ről, mert tarthatatlan hogy nem lehet beszerezni, és aranyárban adják.

No, azt hittem hogy idén nem lesz meg a 10, de csak összeszedtem annyit :XD:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Chidori úrnő » 2012.12.28. 15:54

Oké, eddig egyetlen egyszer tettem újévi fogadalmakat, arra voltak jók, hogy év végén rájöjjek, már megint nem csináltam semmit. Szóval pár lájtos elvárás magamtól nekem:

1. Nem félek megszólalni, aktívabb leszek a fórumon.
2. Megtanulok végre normálisan varrni! >:(
3. Nincs. Könyv. Antikvár. Se.
4. Dolgozok (dolgozom?) a karaktereken. Komolyan.
5. Szerzek egy normális fényképezőgépet.
6. Összeismerkedek valakivel, vagy legalább írok egy PÜ-t.
my girl, my girl, don’t lie to me
tell me where did you sleep last night
in the pines, in the pines, where the sun don’t ever shine
I would shiver the whole night through
Chidori úrnő

HozzászólásSzerző: Shinku » 2012.12.31. 12:18

Nézzük nekem mi sikerült:
Shinku írta:
Ideiek:

Hát őhm...
-Sok ruhát, kiegészítőt venni/varrni - ez pipa, idén jóval több dolgot vettem nekik, mint ezelőtt. ^///^
-Számítógépezés helyett délután varrni xD - fél pipa, ez hol összejött, hol nem. ^^;
-Csak olyan babákat hazahozni, akiket igazán akarok, és meg van a helyük a családban! - ez sikerült, nincs olyan babám, akinek ne lenne szilárd (LOL) karaktere. ^3^ És ellenálltam a lebegő fejek csábításainak is! *büszke*
-Befejezni mindenkit (Lettit és "Shaunt")! - sikerült! sőt, még Illinois-t is befejeztem. :party:

Szerk.:
Még egy...
-Még ha nem is több, de jobb képek készítése - hát... sikerült 1-2 amivel elégedett is vagyok, de sok random is lett, úgyhogy fél pipa.

5-ből 4, ha a feleket összeadom. :D

Tisztában vagyok a képességeimmel és a lustaságommal, úgyhogy idén sem lesz sok:

-Ez az év a ruháké és a fejlesztgetéseké: Mindenkinek varrni legalább 1 szett új ruhát.
-Maximum 1 baba jön még haza 2013-ban (de annak kiélvezem minden pillanatát xD).
-Spórolok, nem fogom szórni a pénzt, nem engedek a csábításoknak (nem csak BJD téren).
-Kitalálok valami bizniszt és próbálom csak az ebből befolyt pénzt a babákra fordítani.
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Michiyo » 2013.12.28. 16:31

Michiyo írta:Nem szoktam újévi fogadalmat tenni, de most megpróbálkozom vele, hátha ha leírom és nem csak elgondolom, akkor be tudom tartani. :'D
Tavaly egy fogadalmam volt, méghozzá az, hogy idén ilyenkorra már Kou is itt fog csücsülni Aki mellett, hát ez nem igazán jött össze, mert Hikari-chan jött, látott és áttrappolt minden tervemen, szóval 2013-ban

- végre haza kell hozni Kout, hogy Aki ne utáljon meg végérvényesen - sikerült, Kou itthon és még Aki sem utál - annyira :XD:
- ki kell alakítani Kou stílusát, elintézni neki a festést, ruhákat, parókát (szeme már van) - ruhákból erőst hiányt szenved, de a festés és a paróka ok.
- meg kell szereznem Hikari-chan testét, hogy végre igazán önmaga legyen és szegény ne egy méretétől kisebb, ráadásul elég nyeszlett fiútesten legyen kénytelen tengődni - Ez is teljesítve.
- venni kell egy jobb fényképezőgépet - Nikon-nii itt ül az asztalon
- és mindehhez meg kell gazdagodni $$ - hát gazdag továbbra sem vagyok, de ennél rosszabb sose legyen ^3^

Így hirtelen ennyi lenne, jövő ilyenkor pedig meglátjuk, hatott - e valamit az írásban rögzítés (állítólag működik :spark )

- Plusz gyarapodtunk Chenz úrral, úgyhogy még túl is teljesítettem a családbővítést :csill:

És tényleg működött, mert azért javarészt sikerült teljesíteni a kitűzött célokat. Úgy látszik, nekem írnom kell :'D
Jövőre sok babás tervem nincs igazából, most már a meglévők stílusát akarom még csiszolni kicsit, ruhák és kiegészítők szintjén, illetve ha SOOM kiadja újra NS-ben Acet valamilyen event formában, akkor rá le szeretnék csapni,hogy végre Hii-chan is kapjon párt, de 2014-ben sokat nem akarok már ugrálni. Acen kívül még egy kívánságlistásom van, de nála csak a szobor tetszik, szóval se személyiség, se történet, így mivel nem limitált, bőven ráér még, ezért őt még nem veszem bele a jövő évi terveimbe. :XD:
Kép
Itthon: Akira (CH LJ Mars), Hikari (Dikadoll Maria), Chenz (DollLeaves Sleeping Jax), Kousuke (Resinsoul Song)
Deviantart
Egy perc
Michiyo

HozzászólásSzerző: CyDiamond » 2013.12.28. 20:31

1. Hazahozni és kiengesztelni Rémit minden egyes vámon töltött sanyarú nap emlékére - hát, azt hiszem, sikerült :3
2. Sok fotósztorit készíteni Emmerichről és a kishúgáról, Hannéról :D - umm... nem. egy közös fotósztorijuk sincs...
3. Testet szerezni és faceupot csinál(tat)ni Iannek - Ian kapott egy teljesen új babát a karakterének, szóval siker xd
4. Megcsinálni életem első festését Zerón - már nincs Zero, de kifestettem három babát is :3
5. Hazahozni Hamletet - no comment... szegénykém még mindig nincs itthon.
6. Az itthon lévő srácokat elhalmozni mindenféle földi jóval, főleg ruhákkal és kiegészítőkkel - nem igazán jött össze^^"
7. Szerezni legalább egy bababútort ._. - Niel kapott egy egész bútorszettet, szóval örülök :3
8. NINCS TÖBB ÚJ SZERELEM, a max babaszám itthon 5 lesz - haha... hahaha... xd öt baba plusz két fej...
9. (+1 saját buksi, neki egy pocket fairy test, de ez előreláthatóan nem valósul meg 2013-ban.) - ezt hagyjuk. nem is lesz ilyen sosem. xd
10. Hamletnek egy teljes fekete mágus szett beszerzése - ömm... mivel nincs Hamlet, ez se jött össze, de már van pár ruhája legalább.
11. Erichnek pedig egy fehér kis hercegi szett - nemmm igazán valósult meg ez sem...
12. Megcsinálni a Kis Herceg fotósztorikat :perv: ... a rókával :perv: - kettő meglett :3

Kérdéses, hány lesz meg ezekből :'D De remélem, legalább négy.

Huh... xd hát, jó volt végignézni a listán. Szegény Hamlet még mindig nincs itthon... de öt pontot sikerült teljesítenem. Nagyjából... szóval most új célok kellenek 2014-re.

1. Hazahozni Hamletet. Tényleg.
2. Hazahozni egy lány babát.
3. Sok ruhát készíteni/venni Emmerichnek és Iannek. (Meg azért a többieknek sem ártana.)
4. Beszerezni Skyler színes hajait.
5. Testet venni legalább az egyik lebegő fejemnek.
6. Nem beleszeretni még több babába, míg a kívánságlistások nincsenek itthon.
7. Kifesteni Raint.
8. Elkészíteni végre egy normális fotózási helyszínt Iannek.

Kevesebb pont, mint a tavalyi, ezért remélem, többet sikerül betartanom ^^;
not enough dollies.
CyDiamond

HozzászólásSzerző: Mithril » 2013.12.28. 21:12

Mithril írta:Na, mivel lassan itt az újév, nem árt előbányászni ezt a topikot.
Én tavaly még nem csináltam ilyet, de idénre összeszedtem egy-kettőt, hogy majd jövőre nevethessek magamon. :D

1. Az idei év a kiegészítőké. Tavaly hazahoztam két babát, most őket csinosítgatom. Főleg ruhák meg kellenek Z-nek. Hát, ez nem sikerült. Mármint vettem ruhákat, meg kötöttem is, de még mindig úgy érzem, hogy nagyon kevés cucca van az újaknak.
2. Megtanulok kontinentálisan kötni, hogy tudjak sok-sok sapit meg pulcsit kötni a srácoknak. Ez sikerült! ;)
3. A varrókészségemmel is kéne kezdeni valamit. Esetleg elvinni javítóhoz a varrógépet, vagy ha menthetetlen, akkor venni újat. Annyit alkottam, hogy a varrógépet kiraktam az asztalomra. Varrni még nem sikerült. LOL
4. Megtanulni rendesen fotózni. Esetleg beszerezni valamilyen derítőt, hogy a szobában is tudjak fotózni. Sosem fotóztam ilyen keveset, mint idén szerintem.
5. Szocializálódni, talikra eljutni. Fogjuk rá. Voltam egy pár talin idén.
6. Nincs idén új baba. Maximum egy tiny, vagy Orion alvós feje. LOL. Hát lett egy MSD fej, aztán befutott még a teste is idén (plusz két fej még, de őket el szeretném adni, úgyhogy nem számolom.)

Hát, hatból kettő. A semminél jobb. :'D Nézzük az idei listát!

1. Idén vagy Julien (ha találok piacon JDF testet), vagy Dmitrij jön haza. De ha egyikük sem, az sem gond.
2. Megtanulok horgolni. Tényleg.
3. Orionnak veszek öltönyt. A legjobb Sadol lenne, de M3-ban is kiegyezünk.
4. Alexnek kell face-up.
5. Még ruhákat beszerezni, csinosat Alexnek (ezzel szerintem nem lesz gond), cukit Marronnak (minél többet, mert el van hanyagolva szegénykém), és menőt Z-nek.
+1. Minden babaruha után veszek magamnak is egy ruhát.
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2014.01.01. 22:28

Zi-chan írta:
oh eléggé büszkülök mert a legtöbb dolgot sikerült betartanom
- Aiji és Isao kényeztetése kiegészítőkkel, ruhákkal.
- Megint csak több és jobb fotók.
- fentihez tartozik a saját tükörreflexes gépem beszerzése.
- Karin buksiját hazahozni, feltételesen a testét is az év végére.
- Elkezdeni a fotósztorikat megcsinálni.
- Felkutatni hol lehet jó kis mintás anyagokat beszerezni.

Remélem következő évben is sikerül legalább a felét betartanom, bár sok olyan körülmény lesz már januárban is ami szabotálhatja, de igyekszem szem előtt tartani ezen céljaimat is. <3 ^///^

Egyre több kitűzött dolgot teljesítek és szerencsére még annál is többet :D De még így is vannak hiányosságok >.<;

- Najó, Karinnak legalább a feje, év végére...
- Yakovnak testet szerezni, különben ez életem utolsó éve.
- Folytatni a fotósztorikat és az írást.
- Ennél kevesebbet sose fotózni mint az előző év!
- Kell az a varrógép...de ha nem akkor legalább a kis kézzel varrot ruhák boltját megnyitni.
- SD ruhák!
- Bababútorok készítése.
- Lesz*rni mennyire tart bárki is hülyének amikor kint fotózok.
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Shinku » 2014.01.03. 16:53

Shinku írta:
-Ez az év a ruháké és a fejlesztgetéseké: Mindenkinek varrni legalább 1 szett új ruhát. - Hát őőő... Letti kapott így év végére egy új ruhaszettet, a többiek... nem tudom? Nem emlékszem, hogy tavaly vagy azelőtt kapták-e a ruháikat, de azt tudom, hogy még most is kevés van mindegyikőjüknek! :urjoke:
-Maximum 1 baba jön még haza 2013-ban (de annak kiélvezem minden pillanatát xD). - 2013.-ban egy babát és egy fejet vettem, de még egyik sem ért ide. :'D Úgyhogy ez nem tudom... xD
-Spórolok, nem fogom szórni a pénzt, nem engedek a csábításoknak (nem csak BJD téren). - A hirtelen felindulásból elkövetett (BJD) vásárlásnak ellenálltam! ^^
-Kitalálok valami bizniszt és próbálom csak az ebből befolyt pénzt a babákra fordítani. - Ez nem valósult meg, de hamarosan nekiállok. ^^

Hát, annyira nem tartottam be a fogadalmaimat, de ettől függetlenül elégedett vagyok a mostani BJD-s helyzetemmel. xD :D

A fogadalmaim az idei évre:
-Ruhák! Most már tényleg... Mindenkinek veszek/csinálok ruhákat!

-Talán veszek egy testet Antének. De mivel tudja használni a másik két lány testét is, így ez nem sürgős.
-Veszek még egy/több (ahogy sikerül) Fairyland babát.
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

ElőzőKövetkező

Vissza: Játékok