pár keresés-ismerkedés

Csevegős és fotós játékok BJDkkel

pár keresés-ismerkedés

HozzászólásSzerző: milky-sensei » 2011.09.21. 22:57

Sziasztok,

Nos, nem régen sikerült belépnem ebbe a közösségbe,és be is lettem avatva mikor elmentem az első meetre. Én még javában gyüktök a babusomra. Aki egy Crobidoll Nia. --->Cannon Mutsuri (c)

Cannon a minap közölte, hogy szeretne ismerkedni barátot illetve majd társat szerezni, nos az identitásáról nemi vonatkozásban nyilatkozni nem tudok. Mind a hölgyek mind az urak érdeklik. ^^; :love: :L @_@

Remélem nem ciki, ilyesmit ide írni :gah: :XX: :O

Akit érdekel a dolog vagy bármilyen hozzászólni valója van azt megköszönöm. ;) :P ^///^

bye, Milky-sensei...
"Not the goal is important but the road that led you there." -life/Milky-sensei(c)
Itthon: Cannon Mutsuri(Crobidoll Nia fullset) Patan Himu (D.I.M. Yvaine buksi) Adeli
Tervben:Iplhouse Luna, Iplhouse Tania, Migidoll Shion
milky-sensei

Re: pár keresés-ismerkedés

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.09.21. 23:06

Ez tök jó ötlet lenne esetleg a Játékok részbe! Amolyan társkeresős, levelezőpartner-keresős vagy hasonló téma...lehetne képet, meg pár személyiségi jellemzőt, ki tudja mit még mellékelni, és aztán ki tudja mi alakul ki a "társkeresős" babák között ^///^

Sajna nálunk belterjes a populáció és maguk közül választanak párt ^^;
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

pár keresés-ismerkedés

HozzászólásSzerző: milky-sensei » 2011.09.21. 23:26

Sziasztok,

Nos, én Milky vagyok, egy teljesen új tagja ennek a remek fórumnak. ;)
Reményeim szerint nem sokára én is anyuka lehetek, és a fiam az évvégére hazajön. Sokat olvasok mostanában itt, hogy megismerjem jobban a közösséget, és nagyon nagy öröm olvasni, és látni az első képeket/bejegyzéseket a hazaérkezettekről.

Én egy Crobidoll Nia-t raktam bele a kosárkámba :L :spark ^///^
kép: http://crobidolls.com/shop/step1.php?number=813 :L :P ^///^
A neve Cannon Mutsuri.
Eleinte nem tudtam miért ragadott meg a első látásra, de gondoltam, hogy nem volt véletlen, aztán gondolkoztam, hogy talán valamit akar nekem üzenni. No de válasz nem jött elsőre. Nekem elsőnek képeket mutatott magáról amikor éppen egy kietlen poros régi szobában fekszik egy zongora széken a zongora mellett. Majd elkezdett beszélni is. Mesélni.

Azóta amit elmesélt magáról, hogy Ő egy zeneszerző, és mindennél jobban szereti a zenét.
Nagyon maximalista személyiség, és rühelli ha valami nem pontos, főleg a dallamban. Vagy akár az életében. A minap beszélgettünk, és említette, hogy szeretne ismerkedni. Barátokat, illetve párt szerezni.

Eddig ennyit mesélt, eléggé szűkszavú ^3^ ^///^ ...de én így szeretem.
Identitását még nem fedte fel előttem. De kifejtette, hogy nem számít milyen nemű az illető. Úgyhogy mindenki jelentkezését nagy szeretettel várjuk, és nem utasítunk el senkit semmiért.

Szóval amiatt nyitottam ezt a témát, hogy akkor aki szeretne, és akar az írjon, és mutassa be a babáját, illetve lehet levelezni, hátha megleli az egyik babus az álmai lovagját illetve hölgyét. :D ^3^

Remélem, hogy ha nem is a párotokat, de egy életre szóló barátot tudtok nyerni itt :D :spark :L :love: :fan: :P ^///^

Hajrá, és induljon az ismerkedés.

Hercig napot, Milky...
"Not the goal is important but the road that led you there." -life/Milky-sensei(c)
Itthon: Cannon Mutsuri(Crobidoll Nia fullset) Patan Himu (D.I.M. Yvaine buksi) Adeli
milky-sensei

HozzászólásSzerző: Shinku » 2011.09.22. 15:10

Ez egy tök jó ötlet! :D
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Jesang » 2011.12.10. 15:20

*Csápol* Mi is, mi is! DoA-n láttam itt-ott hasonló topicokat, és tök jó ötlet! Csinálni kéne egy ilyen mini kérdőívet, mint pl. név, kor, faj, barátot keres vagy párt, szexuális beállítottság, mit keres a másikban stb. Ezt tutira el kéne indítanunk, mert itt nem sokára olyan szívszakadások lesznek, hogy ihaj-csuhaj (Egen, ha Ashiaa hazafárad, Dexikém részéről vége a szép világnak, ezek itt megölik egymást a sarokban merő barátságból O.O)
Itthon: Seven [RS Bao], Dextera [RS Mai], Belmore [DF-H Rain], Ashiaa [DF-H RongXuan buci], Oliver [SE Tiny Zack light tan], Vhaleio [Ninodoll Woo. U mod.], Élsi [RS Mei]
blogom: Dark Moon Dorm
Jesang

HozzászólásSzerző: milky-sensei » 2011.12.12. 20:37

Tyűha, micsoda drámai hírek. Nem gondoltam volna.
Hát mondjuk azt sem, hogy valakit érdekel majd a Topic..XD, mert nem nagyon reagált bele sok ember.
De akkor tök jó lenne elkezdeni.

Mondjuk kell módosítani, mert közben Cannonnak is meg lett a párja :D

Jesang írta:*Csápol* Mi is, mi is! DoA-n láttam itt-ott hasonló topicokat, és tök jó ötlet! Csinálni kéne egy ilyen mini kérdőívet, mint pl. név, kor, faj, barátot keres vagy párt, szexuális beállítottság, mit keres a másikban stb. Ezt tutira el kéne indítanunk, mert itt nem sokára olyan szívszakadások lesznek, hogy ihaj-csuhaj (Egen, ha Ashiaa hazafárad, Dexikém részéről vége a szép világnak, ezek itt megölik egymást a sarokban merő barátságból O.O)
milky-sensei

HozzászólásSzerző: Shinku » 2012.03.18. 11:09

Mi lenne, hogyha ennek a DoÁ-s játéknak a mintájára csinálnánk meg? http://www.denofangels.com/forums/showt ... ht=penpals
Aki esetleg nincs DoÁra regizve: röviden annyi amit Jesang írt,
"Dolls Name:

Dolls Gender:

Looking for Friend or Romance?:

Quick Bio:

Interests in A Penpal:

Size and Make:

Anything else:

PIC:"
(természetesen mind magyarul)
ezeket az adatokat ki lehetne tölteni a levelezőtárs kereső babáknak és indulhatna is. ^^ Mit szóltok hozzá?
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: ·٠•Silence•٠· » 2012.03.18. 12:28

Szerintem ez nagyon jó ötlet. :D
·٠•Silence•٠·

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.03.18. 12:38

Szerintem is jó kicsit szabályosabb formát adni a megadandó infóknak - úgy biztos nem marad le semmi fontos ;) Ha a Modok jónak találják, akár be is szerkeszthetik a legelső üzenetbe, mert azért lassan már fél oldalnyi felesleges csevej összegyűlt ^^;

A babád

Mérete: nagy (>55cm); mini (35cm-55cm); pici (<35cm)

Készítő, és modellnév:

Saját neve:

Neme: férfi/nő/egyéb

Barátság vagy románc:

Rövid élettörténet: (max. 5 sor)

Mit vár egy levelezőtárstól: online levelezés/postai levelezés/kölcsönös ajándékküldés esetenként/idővel személyes találkozás/egyéb...

Egyéb megjegyzés, különleges kívánság:

KÉP: (max. 2db)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Jesang » 2012.03.19. 14:48

Kiráááály :D Szabad jelentkezni? *lökdösik hátulról a srácok, mert Belmo túlszociális, Dex meg megsértődött, amiért Ashiaa mással fog kamatyolni és egyébként is hol a bátyja XD Seven meg csak szimplán mindenben benne akar lenni*
Itthon: Seven [RS Bao], Dextera [RS Mai], Belmore [DF-H Rain], Ashiaa [DF-H RongXuan buci], Oliver [SE Tiny Zack light tan], Vhaleio [Ninodoll Woo. U mod.], Élsi [RS Mei]
blogom: Dark Moon Dorm
Jesang

Következő

Vissza: Játékok