pár keresés-ismerkedés

Csevegős és fotós játékok BJDkkel

Re: pár keresés-ismerkedés

HozzászólásSzerző: Shinku » 2012.04.10. 19:50

Öhm, hát akkor én elkezdem... Clioval, mivel ő vágyik a legjobban levelezőtársra, de majd jönnek a többiek is. ^^

Kép

Kép

Saját neve: Clio

Teljes neve: Clio Middleford

Beceneve: Cli, Clio-chan, Cli-chan

Mérete: mini - MSD

Készítő, és modellnév: Fairyland - MNF Sleeping Rheia (Resinsoul testen, Dollzone kezekkel)

Neme:

Barátság vagy románc: lányokkal - barátság, fiúkkal - barátság és/vagy románc

Rövid élettörténet: Egy nemesi család lánya, akinek nincsenek emlékei a múltjáról. Egy igazán kedves, aranyos lány, aki szereti az elegáns ruhákat és mindent ami cuki. A rózsaszín mániája ellenére nem egy buta liba, nagyon művelt és minden embert értékesnek talál. Szeret társaságban lenni, igényli, hogy valaki mindig legyen mellette és "pátyolgassa."

Mit vár egy levelezőtárstól:
-online levelezés: e-mailben [címet püben küldök], vagy itt püben
-kölcsönös ajándékküldés esetenként
-idővel személyes találkozás/esetleg közös fotósztorik
-fotósorozatok a fórumon keresztül egymásnak

Egyéb megjegyzés, különleges kívánság: Előfordulhat, hogy lassan válaszolok (érettségi időszak miatt), de igyekszem szorgos lenni. ^^" Nem mondom, hogy csak komoly levelezőtársak írjanak, de szeretném, hogyha nem maradna annyiban a dolog 1-2 hét után. A lassú válaszolás nem gond, csak ne szűnjön meg a kommunikáció. Olyanoknak örülnék leginkább, akik később benne lennének személyes találkozóban/fotósztori "forgatásban" és nem gond az esetleges utazás. Ettől függetlenül mindenkinek válaszolok, vagyis Clio. ^^ Hogyha én nem válaszolok hosszabb ideig, nyugodtan meg lehet zargatni, lehet, hogy elkeveredett az üzenet, vagy nem kaptam meg stb.
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Shinku » 2013.05.17. 11:07

Nincs kedvetek feléleszteni ez a témát? :spark Bár még kezdő vagyok, de olyan szívesen szerepjátékoznék a babáimmal. :nap:
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.05.17. 18:40

Mujj én nagyon sokat agyaltam kit lehetne "indítani"

végül Vera mellett döntöttem mert ő olyan kis magányos egyszál emberi lényként a házban v . v

Kép

Saját neve: Vera
Teljes neve: Sághy Veronika
Beceneve: Vera, Verus
Mérete: SD
Készítő, és modellnév: Angelsdoll Ruby - AOD női test
Neme:
Barátság vagy románc: Barátság nemtől függetlenül :3

Rövid élettörténet:
Vera Sopronban született 4 gyermek közül a legidősebb és egyetlen lányként. 3 öccsével együtt 11 éves korától a nagymamájuk nevelte. Jelenleg 21 éves. Van barátja úgyhogy csak baráti társaságra vágyik~
Budapesten tanul az ELTE tanítóképzőjén. A jövőben szeretne továbblépni középiskolai tanárrá de egyelőre ez is megteszi ^^

Mit vár egy levelezőtárstól:
Méretben és korban hozá illő barátokat keres (magyarul SD méretű babákat :D )
online levelezés, időnként összejárogatás (akár fotósorozatok készítése is)

Egyéb megjegyzés, különleges kívánság: -
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

Előző

Vissza: Játékok