BJD Kvíz - mert megtehetjük :3

Csevegős és fotós játékok BJDkkel

Re: BJD Kvíz - mert megtehetjük :3

HozzászólásSzerző: barabara » 2014.09.17. 22:19

Hujjj, ezt még nem töltöttem ki! 8B

Ki volt az első babád? Megvan még?

Egy Impl Eddy volt. Már nincs meg, elcseréltem Winnie-re. <3

Ki a kedvenc babád?

Mindenki nagyon a szívemhez nőtt különböző okokból, de a szívem csücske Kai. :blush2:

Milyen babát szeretnél vagy tervezel megvásárolni legközelebb?

Hát, ez még sajnos olyan sokára lesz, hogy ki tudja, mi lesz addigra, de már nagyon-nagyon szeretnék egy SD lányt. :T_T:

Gyorsan! Valaki hozzád vágott 800 dollárt és muszáj most rögtön babára költened, vagy örökké elvész! Kit választanál?

Na, hát ennek baromira örülnék. xD Megvenném az álomtestet Kainak, és vennék egy SD lányt (kis kiegészítéssel...). :fog:

Gyorsan! Most rögtön elég pénzed terem egy babára és azonnal el is kell költened mielőtt örökké elvész...de ezúttal valaki másnak vásárolsz! Kinek vennéd és milyen babát?

Huuu, nehééz kérdéés. @_@ Legszívesebben vennék egy Kelét Amaterasunak (és Kainak x'D), de mivel máig sem tudjuk, hogy kiből kéne megcsinálni, azt hiszem, végül vennék egy döglesztő sub-semét Lywie-nek Khalednak. :nosebleed:

Jelenleg vársz bármilyen babára, fejre, vagy testrészre?

Eszembe jutott egy csomó vicces hülye válasz, de inkább csak: nem. *sigh*

Van olyan babád aki annyira kedvel téged, hogy az már szinte szenvedélyes?

:ded:

Van olyan babád akiről úgy tűnik, mintha nem kedvelne, vagy éppen egyenesen utálna téged?

Nope.

Melyik jelenleg a legdrágább babád? (nem számítva az olyan kiegészítőket amiket utólag vásároltál hozzá)

Ööö, elég szoros a verseny, de pk-k nélkül + stb. Yun.

Melyik a legalacsonyabb árú babád?

Winnie.

Van anyagi határ, amit meghúzol, ha BJD vásárlásról van szó?

Van, persze... így konkrétan nem tudom, talán 8-900$ táján lehet a lélektani határ. :gondol:

Melyik babádra vártál a leghosszabb ideig?

Fogalmam sincs. Olyan extrémen hosszú nem volt szerintem egyiknél sem. :gondol:

Melyik babád érkezett hozzád a leggyorsabban?

Nem emlékszem. O_o

Melyik a legnagyobb babád?

Sebi.

Melyik a legkisebb babád?

Winnie baby~

Vannak lebegő fejeid? Ha igen, mekkora az esélye hogy a közeljövőben testet kapnak?

Vannak. Semmi. :urjoke:

Vannak lebegő testeid esetleg?

No.

Vannak-e extra szempárjaid? Ha igen, mennyi?

Ummm... Egy?

Vannak használaton kívüli hajaid? Ha igen, mennyi?

Ummm... Három, asszem.

Mondtad-e már valamire hogy "soha" a hobbiban, amire később beadtad a derekad?

Ummm... MSD, miután eladtam az elsőt. Most megint úgy vagyok vele, hogy egyszer akár még lehet, hogy szeretnék.

Vannak babáid, akik nem BJD-k?

Barbie-k, porcelán babák... :gondol:

Mi volt a legutóbbi BJD-vel kapcsolatos vásárlásod?

Egy kalap Kainak.

Milyen BJD-vel kapcsolatos dolgot tervezel legközelebb venni?

Most semmit...

Mi volt a legutóbbi babával kapcsolatos dolog, amit a postás hozott?

Kai kalapja.

Mi volt a legutóbbi babával kapcsolatos dolog, amit személyesen vásároltál? (úgy mint fizikai boltban, nem úgy hogy megnyomtad a "fizetés" gombot :lol: )

Azt hiszem, Kai kezei.

A lebegő fejeket és testeket és részletfizetés alatt levő babákat leszámítva (teljesen kifizetettek számítanak!) hány teljes babád van?

Három, aki csak az enyém. <3

Vége a kvíznek! Utolsó szavak? >:D

:fog:
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

Re: BJD Kvíz - mert megtehetjük :3

HozzászólásSzerző: talyblood » 2014.09.19. 04:01

Ki volt az első babád? Megvan még?
Ayu - Resinsoul Rong, és természetesen megvan. :love:

Ki a kedvenc babád?
Nincs, mindegyiket imádom. ^///^

Milyen babát szeretnél vagy tervezel megvásárolni legközelebb?
Clover Doll - Booth (Őt nagyon szeretném, de meglátjuk mi sül ki belőle.)

Gyorsan! Valaki hozzád vágott 800 dollárt és muszáj most rögtön babára költened, vagy örökké elvész! Kit választanál?
Luts Zuzu Delf Rumi (azt hiszem ő örökre álom marad...)

Gyorsan! Most rögtön elég pénzed terem egy babára és azonnal el is kell költened mielőtt örökké elvész...de ezúttal valaki másnak vásárolsz! Kinek vennéd és milyen babát?
Jessnek Fried'-et. :morzsi: (Persze a saját örömömre is. :'D )

Jelenleg vársz bármilyen babára, fejre, vagy testrészre?
Sevim (Doll Family-H Moon) fejére.

Van olyan babád aki annyira kedvel téged, hogy az már szinte szenvedélyes?
Szenvedélyesnek talán nem mondanám, de tudom, hogy mindannyian szeretnek, Ayu néha rejtegeti az érzelmeit, de vannak gyengébb pillanatai is, amikor színt vall.

Van olyan babád akiről úgy tűnik, mintha nem kedvelne, vagy éppen egyenesen utálna téged?
Néha Rito-nál inogok meg... mert vele mindig közbe jön valami... gond volt az öntésével, a festésével, a hajával... és még egy pár dologgal amit nem részleteznék... ez nem jelenti persze azt, hogy utál, de tény, hogy valami a jelenlegi állapotban nem stimmel, így dizájnváltás lesz.

Melyik jelenleg a legdrágább babád? (nem számítva az olyan kiegészítőket amiket utólag vásároltál hozzá)
Yue (Unidoll - Pring)

Melyik a legalacsonyabb árú babád?
Rito (Onlydoll - Qian Dong)

Van anyagi határ, amit meghúzol, ha BJD vásárlásról van szó?
Van, a drága babákról nem is álmodozom, és mérettől függő, hogy mennyit adnék ki rájuk.

Melyik babádra vártál a leghosszabb ideig?
Sevimre várok már 2 hónapja... gyere haza T_T

Melyik babád érkezett hozzád a leggyorsabban?
Rito, 27 nap alatt itt volt, bele számítva a postát is.

Melyik a legnagyobb babád?
Jelenleg Ayu (42 cm), de Sevim 65-70 cm-es apróság lesz... (ha majd egyszer kap testet.)

Melyik a legkisebb babád?
Rito, aki 28 cm.

Vannak lebegő fejeid? Ha igen, mekkora az esélye hogy a közeljövőben testet kapnak?
Lesz, méghozzá Sevim uraság személyében, és elég távolinak tűnik, hogy valaha testet kap.

Vannak lebegő testeid esetleg?
Nincsenek.

Vannak-e extra szempárjaid? Ha igen, mennyi?
1 pár, még ajándékként kaptuk az Alice's Collections-tól, de még gazdát nem talált magának, valószínűleg el fogom adni.

Vannak használaton kívüli hajaid? Ha igen, mennyi?
1 db, méghozzá Ayu előző haja, nem volt szívem eladni, vagy kidobni, így megtartottam.

Mondtad-e már valamire hogy "soha" a hobbiban, amire később beadtad a derekad?
Hát nemrég cáfoltam meg egy csomó ilyen kijelentésemet, például, hogy nekem csak normal pink babáim lesznek (Yue sárga), hogy csak double jointos babóim lesznek (Yue single), hogy nem lesz félig nyitott/csukott szemű babám (megint csak Yue... :D), sose lesz SD-m (Sevim), sose lesz lebegő fejem (Sevim), de legalább megtanultam, hogy többé soha nem mondom azt, hogy soha... :O

Vannak babáid, akik nem BJD-k?
Nincsenek.

Mi volt a legutóbbi BJD-vel kapcsolatos vásárlásod?
1 új haj Ritonak.

Milyen BJD-vel kapcsolatos dolgot tervezel legközelebb venni?
1 pár új szemet Ayunak és Yuenak.

Mi volt a legutóbbi babával kapcsolatos dolog, amit a postás hozott?
Egy hajacska Sevimnek.

Mi volt a legutóbbi babával kapcsolatos dolog, amit személyesen vásároltál? (úgy mint fizikai boltban, nem úgy hogy megnyomtad a "fizetés" gombot :lol: )
Ruhákhoz anyag. ^3^

A lebegő fejeket és testeket és részletfizetés alatt levő babákat leszámítva (teljesen kifizetettek számítanak!) hány teljes babád van?
Három :fan:

Vége a kvíznek! Utolsó szavak? >:D
:zzz:
"Nevezz kutyának, és farkassá válok."
talyblood

Előző

Vissza: Játékok