Kapcsolati térkép

Csevegős és fotós játékok BJDkkel

Kapcsolati térkép

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.09.15. 19:08

Niu ötletén felbuzdulva indítanék egy ilyen játékot. :)

A játék lényege: a karaktereid viszonya egy képen ábrázolva.

Példa:

Kép

Ez a minimum információ, ami szerepeljen a képeden, tehát:
-Egy kép a babáról, amin jól látszik
-Neve, életkora
-faj/rassz
-babacég - modell

Ezek után pedig kösd össze a többi babáddal attól függően, hogy milyen kapcsolatban áll vele!
A határ a csillagos ég, lehet használni extra kapcsolattípusokat, egyéb megjelöléseket is!

További példák:

http://lajvio.deviantart.com/art/Charac ... -336614233

http://humon.deviantart.com/art/Niels-R ... -255437616

http://demachina.deviantart.com/art/Ao- ... -280066748

http://tooaya.deviantart.com/art/VS-Rel ... -196797322

http://achiru-et-al.deviantart.com/art/ ... -273542210

Továbbá felkerülhet a képedre olyan baba is, aki még nincs itthon, de a karaktere fontos szerepet játszik a történetedben! :) Ilyenkor használd a céges képet! NE más tulajképét!
Illetve ha a karakter már fix, de a babát még keresed hozzá, használhatsz rajzot, vagy egy rá jellemző arckifejezést is! :D

Kíváncsian várjuk a kapcsolati térképeiteket! :)
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

Re: Kapcsolati térkép

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.09.15. 19:30

jujj én már csinálom, csak valakiről azt is nehéz eldönteni hogy ő most épp micsoda XDDD
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.09.15. 19:41

^this :'D

Nekem nagyon nehéz dolgom van, lévén az itthon lévők közül csak kettőnek van közvetlenül is köze egymáshoz. :'c De sebaj, megoldjuk! :D
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
lilien

HozzászólásSzerző: Handy » 2013.09.15. 20:09

Én kész vagyok! :csill:

Kép

A sima vonalak kölcsönösséget mutatnak. :D
"A boldogság egyetlen akadálya a valóság."
Itthon *-* :Dorien (DIM - Ace) , Mayu (DIM - Jullis), Mimi (Luts HDF Lolly), Narcissa (Luts KDF Lolly)
Kép
Handy

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.09.15. 21:03

Ez ooolyan funky! Csak kéne normális kép mindenkiről, juj, juj! :facepalm:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Flittering » 2013.09.16. 10:42

Az első része :) Sajna nem fért ki egyre

Kép
Flittering

HozzászólásSzerző: Michiyo » 2013.09.16. 13:09

Itt a mienk is, kicsit kibővítettem, így belekerültek a tervezettek is, kort pedig nem írtam, mivel ez állandóan változik a történetükben. :)

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Michiyo 2013.09.23. 16:56-kor.
Kép
Itthon: Akira (CH LJ Mars), Hikari (Dikadoll Maria), Chenz (DollLeaves Sleeping Jax), Kousuke (Resinsoul Song)
Deviantart
Egy perc
Michiyo

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.09.16. 17:40

Ahh tök jó ezeket olvasni! :D Megvilágosultnak érzem magam!

Ez egy jó játék arra hogy ráébredjen az ember hogy fogalma sincs, ki kivel van és miért :'D
Még azt is puskáznom kellett hogy milyen babáim vannak itthon XD ( jójó, éjjel volt már, na)

sajnos egy-két kapcsolat kimaradt de már így is elég bonyolult.... Azért felrakom könnyű esti olvasmánynak, hátha valaki nehezen alszik el :'D
Az a baj hogy nálunk mindenki mindenkivel, keresztben és hosszában :D

Kép

Olvasható méretben:
http://farm8.staticflickr.com/7284/9773 ... 61ab_o.png

kis jelmagyarázat:
kénytelen voltam halmazos technikát alkalmazni. értelemszerűen akik metszésben vannak egy másik halmazzal, mindkettőbe sorolhatók. San pedig középen az összesbe...
A vastaggal szedett nyilak fontosabbak a történet szempontjából, a vékonyak nem annyira, plusz egyéb érzelmek is vannak velük feltüntetve.
Vera jogilag a párom babája, ezért nincs benne a történetben, de beleraktam mert ő is a többiekkel lakik és vannak kapcsolatai babaszinten.

Szerk: Ja és pár babát céges képről kellett vadásznom, mert még nincs róluk érdembeni kép, nincsenek egyben, vagy épp meg sem vevődtek még
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
NiuKy+

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.09.16. 20:44

Wheee dejó, hogy ennyien csináltatok képet! :) Tök jó őket nézegetni! *v*

Niu, ne heragudj, de néhány karaktereden nagyon kell röhögnöm. xD Főleg a napszemüvegmodell úrfin, és a gazdag munkakerülő Henry-n. :DDDDD

Már az enyém is készül, csak némi tecnikai malőr adódott abból a szempontból, hogy sehogy se férnek el. :I
lilien

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.09.16. 20:51

Awww XD Egyszer csak neked, lefotózom majd Ariant az Andokkal a háttérben, mint címlappasi :XD:

Én azon kacarásztam hogy nem férnek el *végignéz Lilien kívánságlistáján* sok sikert :'D :'D
Szerintem csinálj többet ha a világaid nem kapcsolódnak szorosan D:
Kép

NiuKy+

Következő

Vissza: Játékok