Kapcsolati térkép

Csevegős és fotós játékok BJDkkel

Re: Kapcsolati térkép

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.09.26. 00:44

Phew, csak sikerült összehozni egyet! :XD:

Én is Niu-hoz hasonló problémával szenvedek, vagyis mindenki mindenkivel...de miután az enyhén pókháló lett, így gyártottam egy butított változatot 8B A modern univerzumból. Mert ugyanezekkel a karakterekkel van egy kb. hasonló felállású western és egy fantasy univerzum is. Meg egy homo univerzum, amiben Li Pong nem is létezik....erm :facepalm:

Kép

Olvasható változatban: https://lh4.googleusercontent.com/-wMf2 ... _map00.jpg
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.09.29. 08:55

Wow Smaug, ez aztán a térkép! *v* Olyan jó volt végigbogarászni, hogy ki kinek a kije. :D Chris~;-; ♥

Jaj remélem ma már én is befejezem a sajátom... :'D
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

HozzászólásSzerző: Shinku » 2014.07.04. 22:30

Na, végre megcsináltam én is az enyémet. ^^

Kép

Kis kiegészítés:
-Illinois-nak van egy bátyja (belőle nem tudom, hogy lesz-e baba valamikor), Rennek pedig egy nővére (akit majd akarok babában is).
-Wayne-nek van egy riválisa akivel Illinois-ért küzd(ött).
-Fontos szereplő még Illinois apja, aki utálja Wayne-t. Rent viszont körberajongja, mert ő az egyik legjobb harcosa.
-Caro-nak van egy/vagy két lánytestvére, de még nem tisztázódtak a részletek. xD
-Wayne-nek van egy ex-barátnője, akit akartam régen babában is (MNF Ryeon lett volna, vörös hajjal, fiús ruhákkal - hát igen, ha összejött volna egyszer a fiús lányom, aki már olyan régóta tervben van xD).
-Wayne Sharakti-ért ölni tud és senki nem érhet az ő kicsi húgához.
-Lulu és Alvin gyerekkori barátok, akiket a szüleik egymásnak szántak, ezenkívül tetszenek is egymásnak.
-Az Il, Caro, Wayne, Ren négyesnél csak a legfőbb irányvonalak vannak ábrázolva, de igazából... nem állunk messze attól sem, hogy mindenki mindenkivel. x"D De ez az alap, amihez tartani szeretném magam és nem belevinni yaoit meg hasonlókat. xD
-Ezenkívül, Violet-nek lehet, hogy lesz egy ikertestvére.
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

Előző

Vissza: Játékok