Kapcsolati térkép

Csevegős és fotós játékok BJDkkel

Re: Kapcsolati térkép

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.09.16. 20:57

Ezt a képet tuti behajtom rajtad, szóval én vigyáznék a helyedben, hogy mit mondok. :C

Kapcsolódnak eléggé a világok, úgyhogy egy képen lesz valahogy.... nagyon tetszik a te megoldásod, hogy színekkel meg mintákkal választottad el, meg azok a körök. D: Tök jó lett! :D
Valahogy majd megoldom én is, csak nem ma, talán holnap vagy majd hétvégén... :"D De már legalább a céges képeket összeszedtem ahhoz a kilométeres kívánságlistához. :D
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2013.09.17. 09:50

Amennyire élveztem annyira utáltam ezt megcsinálni :'D

Kép
Tudtam volna még fokozni de leállíttottam magam. Párokat nem igazán írtam ki mert hát...ahogy halad a történet úgy változik, és másoktól meg nem raktam be ezért bebákat :D
Olvasható méret: http://farm4.staticflickr.com/3775/9782 ... 4402_o.jpg
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Riaber » 2013.09.17. 13:04

Ez egy nagyon jó kis játék, ha lesz időm és energiám, akkor én is alkotok egy térképet. :party:

Niu: Olyan jókat mosolyogtam miközben bogarásztam a srácaid közötti kapcsolatokat, komolyan feldobta a napom. :XD: Beszélő cici... :'D És wow, egy Lacrimosa. :spark
Riaber

HozzászólásSzerző: Laguna » 2013.09.17. 20:32

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Niu képén én is nagyon jól mulattam ;)

Mindenkié nagyon jó, és ötletes, majd 1x én is csinálok egyet, csak ahhoz kéne még itthonra pár hím egyed :D
"Kalandozó az, aki túléli. Mindenki más ostoba szájhős csupán"
Itthon: Rei (IH EID Chase) Shion (IH EID EG Taregan) Teruya/alias Pinky, Toshiya ésTamiya Jefferson /alias Bogyóka /(IS Xiao Ji x 3)
Livejournal
Laguna

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.09.17. 22:43

Ez hihetetlenül jó és édes ötlet! Szintén nagyon élveztem őket olvasni! <3

Niuky -- csak egyetlen egy komment: :'D Egek ura :'D

Annyira megjött a kedvem hogy én is csináljak egy ilyet de... melyik sztorit?! And how... @_@ Azt hiszem lehetetlen.
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.09.18. 00:18

Nnaaaaaaaa lecci legalabb probalja meg mindenki > <
Ugy szeretem nezegetni ezeket. Igy sokkal konnyebb fejben behatarolni a masik ember babajat hogy latom igy osszenyilazva. Es nem csak azt latom onnantol hogy Xnek van Y es Z babaja szemelyiseggel, hanem kicsit belelatni a ilagukba is es mar nem csak babak lesznek a szememben adott karakterrel, hanem egy kis csapat vagy epp csalad ^///^

TodaySzotyi: haha wow micsoda valtozas egy nap alatt! Ezt hogy sikerult? :D

Btw: orulok h tetszik nektek a kepem X3 nagykar hogy tenyleg nem fert mar ki tobb nyil. Ok egy (flugos) csapat es mindenkinek koze van a masikhoz. Majd egyszer csinalok nagyobbat ha Arian es Antares is itthon lesznek + mindenki testen.
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: TodaySzotyi » 2013.09.18. 02:55

Niu: hát a legelsőnél, csak azokat írtam föl akiket biztosan haza szeretnék hozni, de nézegettem a neten mások 'térképeit' és megnéztem a sajátom és kezdett egyre jobban nem tetszeni... ^^; és mikor Zi megmutatta az övét, eldöntöttem, hogy erőt veszek magamon és csinálok egy szebb-jobb-nagyobb térképet, minden olyan karakterrel akiknek lehetősége van arra, hogy haza hozom... :'D vettem ötletet innen-onnan-amonnan és ez született belőle... :P
TodaySzotyi

HozzászólásSzerző: Shinku » 2013.09.19. 16:49

Nekem is nagyon tetszik ez a térképes ötlet és ti térképeitek is! ^^ Majd én is csinálok, csak nem tudom, hogy hány babát vegyek bele. xD De azt hiszem, hogy nekem is rajta lesz mindegyikőjük, akinek kicsi esélye is van a hazajövetelre. :D
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2013.09.19. 21:49

Nagyon tetszik az ötlet, és mi is meg szeretnénk csinálni (ami késik, nem múlik xD), viszont tervezgetés közben megint teljesen elborultunk, ami abban nyilvánult meg, hogy továbbfejlesztettük a Lilien által posztolt minta-kapcsolathálót, és magunkévá tettük a Rómeó-família egy részét. :blush2: Úgyhogy ezúton kérdeznénk meg Lilient, hogy szabad volt-e? :'D Lilien, hozzájárulsz? x'D Egyébként eszközöltünk néhány módosítást pl. életkor tekintetében, és Drakulát is átkereszteltük Bélára. xD
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.09.19. 23:08

LOL Amaterasu, csak tessék, csak tessék! Kíváncsian várom, mi sül ki belőle. :'D

Shinku: nekem is rajta lesz mindenki, akit haza szerenék hozni, szerintem annyit pakoljatok rá, amennyit jól esik. :D Olyan jó bogarászni, hogy ki mit szeretne és mit hogyan talált ki~ *v*
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

ElőzőKövetkező

Vissza: Játékok