Azok a félreérthető mondatok...

Csevegős és fotós játékok BJDkkel

Azok a félreérthető mondatok...

HozzászólásSzerző: Smaug » 2015.07.09. 16:18

Avagy ki milyen zavarbaejtő beszélgetésen esett át, ami a babahobbi nélkül meg sem történhetett volna?

:fog:

Nekem a két kedvencem munkahelyen esett meg, az egyik gyakorlati helyemen ugyanis a monitorok úgy voltak elhelyezve, hogy mindenki lássa őket. Jó nagy, szélesvásznú monitorokat kell elképzelni. Egy kórházban.

1. Szemeket nézegetek egy új babának, amikor az asszisztensnők csevegés közben rápillantanak a monitoromra:

A: Ó, mit nézegetsz?
Én: Szemeket. Új szemeket akarok venni.
A: Mármint kontaktlencsét?
Én: Nem, igazi szemeket.
A:.....

Aztán leesett hogy a esetleg el kéne magyarázni a babák és az üvegszemek kapcsolatát @_@

2. Granado Mikulásra meglepte a népet egy csokoládé színű babával, és természetesen munkaidőben kerültek fel a képek FB-re a hírfolyamomba. Pont mikor a meztelen, izmos férfitest jelent meg a monitoron (nagy....szélesvásznú), akkor sétált el mögöttem az egyetlen férfi felettesem, és elismerő hümmögéssel jelezte hogy látja amit én látok.

Gondoltam mentem a menthetőt, hogy csak a bőrszín miatt van itt ez a monitoromon és megjegyeztem hogy "csokoládé". Mire természetesen visszakérdezett, hogy ez akkor csokoládéból van?

Erm. Mondjuk hogy nem álltam neki elmagyarázni, hogy miért is nézegetek realisztikus csokoládébőrű férfiszobrokat, úgyhogy ő azóta is úgy tudja, hogy egy vicces csokoládéfigurát látott.... :blush2:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: Azok a félreérthető mondatok...

HozzászólásSzerző: Laguna » 2015.07.09. 20:52

ehm :XD:

Nekem volt egy mókás, pár éve, amikor még csak Rei volt itthon. Jött hozzánk egy öregebb néni, anyum ismerőse, és Rei lent volt a műhelyben, anyum meg épp egy friss anyukával beszélgetett, akinek ott volt a pici lánya is.
Addig én szóval tartottam a nénit, aki kérdezősködött mindenféléről, van e férjem, gyerekem, én meg persze rávágtam, hogy férjem nincs, de "gyerek" az van :D Persze egyből kérdezte h fiú, lány, mondom fiú, és majd szeretnék még egyet, ő kérdezte akkor lesz e már férjem, mondtam, hogy nem kell az nekem :lol:

Természetesen én végig az előttem lévő babáról beszéltem neki, ő meg azt hitte, hogy egy igazi gyerekről :D
pár nap múlva odament anyumhoz a gyülekezetben, és halkan megjegyezte neki, hogy nem akarja elpletykálni senkinek, de a lányával csinálnia kellene valamit, mert milyen dolog az már, hogy gyereke van, férje meg nincs. Anyum ekkor megkérdezte, hogy látta e a babát. Igen volt a válasz, erre anyum elmesélte neki, hogy én a babáról beszéltem, nem egy igazi gyerekről :D A néni ekkor megkönnyebbült, hogy nem vagyok céda :lol:
"Kalandozó az, aki túléli. Mindenki más ostoba szájhős csupán"
Itthon: Rei (IH EID Chase) Shion (IH EID EG Taregan) Teruya/alias Pinky, Toshiya ésTamiya Jefferson /alias Bogyóka /(IS Xiao Ji x 3)
Livejournal
Laguna

HozzászólásSzerző: Shinku » 2015.07.11. 21:41

A baba szóból nálunk is sokszor volt már félreértés, az egyik pl. így nézett ki:

Én: -Képzeld jön a baba!
Unokatestvérem: -Tényleg?! Tudtam, hogy megelőzöl! (Ő már régóta szeretne igazi gyereket...)

Amikor testrészeket rendelek, abból is szokott félreértés lenni:

Én: -Vettem egy testet! ^///^
Párom: -Miért, a mostani nem tetszik?

Varrótanfolyamon úgy alakult, hogy nálam volt a csomag, amiben két fej volt.

Kérdezik a többiek, hogy mi van a csomagban?
Én: -Babafejek.
Mindenki teljesen megdöbbent és morbidnak találták. xD :fog:

Nemrégen Jesanggal beszélgettünk és mondta, hogy az egyik ismerősünk babát vár. Én egyből BJD-re gondoltam, azt hittem sikerült "megfertőzni" a BJD mániával. xD Aztán kiderült, hogy igazi babát vár.
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: CyDiamond » 2015.07.13. 20:38

Vonatállomás, kedves legjobb barátommal beszélgettünk, ő érdeklődik:
- És akkor most hány fiad is van?
- Négy. De nemsoká érkezik az ötödik. Plusz a fejek.
Egy néni inkább arrébb húzódott tőlünk.

*

Szintén ennek a barátomnak örömködök:
- Képzeld, nemsoká megjön a fej!!!
- Naa, az szuper! owo Kié?
- *mondok egy nevet*. Alig várom, hogy testet is szerezhessek neki.
Egy másik néni mellettünk:
- :eek:

*

Mindennaposak ezek a kis szösszenetek, de hirtelen ennyi jut eszembe. :'D
Mondjuk az is elég ciki volt, amikor főiskolai felvételin majdnem úgy hivatkoztam a babáimra, mint "a fiaim". Nem biztos, hogy jó benyomást keltettem volna.
not enough dollies.
CyDiamond

HozzászólásSzerző: renibetti » 2015.07.13. 23:24

Mikor a méterárú boltban nagy anyagválogatás végén egy rakás kiválasztott anyaggal lepakolsz és mindből kérsz egy fél métert, "a család több tagjának is bőven elég annyi" felkiáltás mellett és az eladó óvatosan megkérdezi, hogy biztos vagy e ebben... X3

Azóta már egyből azzal fogadnak, hogy 1. mi készül a babáknak? 2. mikor visszük be őket ismét a boltba? :lol:
"Winter is coming!"
itthon: Nuada,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Nathaniel,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,BC
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

Vissza: Játékok