Honnan tudod, hogy BJD-függő vagy?

Csevegős és fotós játékok BJDkkel

Re: Honnan tudod, hogy BJD-függő vagy?

HozzászólásSzerző: IchiGo » 2013.04.15. 15:52

lianihikawa írta:Én meg rákattantam, hogy 17-én lesz Kiara névnapja. :'D

Júj, akkor meg kell ünnepelni. :-D
Itthon vannak: Kiara (Minifee Marcia), Willhelmina (Littlefee Luna), Dorothy (Dollzone Shoyo), Momiji (LUTS, 2009 Wintery Event head), Blain (Dream of Doll 01 Dream head)
Várjuk: Doll Legend Longyan *_*
IchiGo

HozzászólásSzerző: Nyul » 2013.04.15. 17:38

Engem meg ez a kép ihletett meg teljesen, valahogy kicsit furcsa elképzelni, hogy ez egy igazi gyerek. XD Nagyon megmodellkedték.
(Szóval át tudom érezni azokat, akik már emberekbe látnak bele babákat. :blush2: )
Megszűnt a cég :'(
Nyul

HozzászólásSzerző: IchiGo » 2013.04.23. 11:49

Olvasgattam vissza és az a tünet nálam is fennt áll, hogy öt évre előre be van osztva, hogy mikor melyik babára gyűjtök. :'D Bár lehet, hogy nem öt évre előre, de pár hónapra igen. :XD:
Itthon vannak: Kiara (Minifee Marcia), Willhelmina (Littlefee Luna), Dorothy (Dollzone Shoyo), Momiji (LUTS, 2009 Wintery Event head), Blain (Dream of Doll 01 Dream head)
Várjuk: Doll Legend Longyan *_*
IchiGo

HozzászólásSzerző: Rin-chan » 2013.07.29. 10:04

Nem aludtál egy percet sem, mert éjfél körül felléptél a fórumra meg egy babacég honlapjára eltöltöttél ott 2 percet aztán azt vetted észre, hogy 5 óra van, akkor meg már minek feküdj le, nézelődsz tovább.

Reggel fél 8kor hulla fáradtan azt számolgatod, hogy ha a szüleid hirtelen leszoknának akkor a következő havi cigipénzükből meg egy havi zsebpénzedből (amit anyád szeszélyétől függően vagy megkapsz vagy nem >.> ) meg tudnád venni ACBJD-ről az event-es 60cm-s DF-H babát amibe bele vagy zúgva. :spark >.>

Spanyol kötelezőben a "Tierra" (föld) szót lazán Terra-nak olvasod, majd röhögsz a saját hülyeségeden, becsukod a kötelezőt és inkább húzol vissza a DollDreams-re meg a DoA-ra ^^

Már rég megvan a karakter teljes élettörténete, magassága mindene, pedig még azt sem tudod, mikor tudod megvenni. Egyedül a személyisége kérdéses még, de hát az tőle függ, szóval amíg meg nem jön a kis drága nem is fogod tudni. ^///^

Az egész ruhatárad nem ér annyit, mint amennyit azok a cuccok, amiket hónapokra előre kinéztél a szépfiúnak.

A unokaöcséd megkérdezi, kérsz e parcsit (paradicsomot) te meg értetlenül nézel rá, hogy honnan tud a babákról... ^^;

Olvasgatod a topicot és rájössz, hogy hiába vagy újonc a témában és csak az első vételre készülsz nagyon sok minden igaz rád OwO :D

És megkéred a nagymamádat, akivel amúgy egyáltalán nem vagy jóban, hogy segítsen neked babaruhát varrni.

11 év szemüvegben való szenvedés után végre zöld utat kapsz a szemésztől a kontaklencsére, amiben évek óta reménykedsz és halogatod, mert a baba fontosabb...

Csodálkozol, hogy a Luca nevű osztálytársad neve miért nem ts-el van írva.

Végignézed youtubeon, ahogy mások olyan babákat bontanak ki, amilyet te is venni fogsz, majd jön a tumblr, flickr, deviantart (közben megállapítod, hogy rohadt mazoista vagy) aztán simán csak a google... ^3^ :rolleye:

Azt veszed észre, hogy a kedvenc könyvsorozatod főszereplőit hasonlítgatod össze a babákkal és megtalálod Cortezt (Szent Johanna Gimi) *---* :love: :fan: :love: :fan: :love:

Azt mondod, hogy csak egy lesz. Neked kell az a DF-H szépség és kész, ennyi, nincs tovább. Aztán észre veszed, hogy már 90%-ig biztos vagy benne milyen baba lesz a seméje. Aztán lesz egy lánykád akinek már tudod milyen stílusa lesz. *---* Meg rájössz, hogy kell majd egy vámpír, hiszen évek óta komoly vámpírmániában szenvedsz. És csak jönnek a tervek, pénz meg nincs... :/

Anyukád pedig már ki van akadva tőled, mert napok óta mmást sem hall, csak baba-baba-baba meg a hisztit, hogy sould out a paróka ami kéne :D

Asszem elmondhatom, hogy függő vagyok^^" nem kicsit ^3^
Itthon: Nao (Doll Family-H Xiangyi), Ame (Illusion Spirit SuXiaodan girl), Akira (Immortality of Soul M, Impldoll Star body)
Rin-chan

HozzászólásSzerző: karasu » 2013.07.30. 22:58

Többek között onnan is, hogy a Pacific Rim( <3) közben, a Jaegerek "jointjait" lesve, az jut eszembe, mennyire szeretnék egy Souloidot... SD-ben is. :'D
Kép
Lilica ♥ Luka ♥ Jack "Frost" Hunter ♥ Dyfan ♥ Jean-Claude ♥
Nathaniel Graison ♥ Hollyn Plantae ♥ Mika ♥ Ritsu ♥ Jin ♥ Karasu
karasu

HozzászólásSzerző: Eviebunny » 2014.01.18. 14:24

Többek közt onnan is, hogy amikor még csak tervezed, hogy hazahozol egy (vagy több... :csill: ) babót, már kész mapparendszered van ingyenes szabásmintákból, lementegetett lehetséges haza-szeretném-hozniii babókból és egyebekből. :D

Illetve a jelöltekre rákeresel, hátha van fent róluk dobozbontás videó...és megnézed, hogy mások hogy örülnek nekik... :spark

Ami a kedvencem: még nincs itthon senki (azaz még nincs itthon egy babó sem), de egy éjszaka leírsz egy fotósztori forgatókönyvet 3 karakterrel (konkrét babókkal)... :'D
Eviebunny

HozzászólásSzerző: Jume » 2014.02.02. 01:14

Nagyon találó dolgokat írtatok le! Jókat nevettem rajtuk. :'D

Rám is igaz a legtöbb, pedig még csak két hónapja kaptam fel a fejem a témára.
Kicsit szeretnék is lenyugodni, mert már éjszakai is bjd testekkel meg fejekkel álmodok… :XX:
Itthon: Estel - Dragon Doll Ying Ying,
Damasa - IOS Anarmonia head + Dollits D.A.D. body
Milo - Elfdoll Wu head + Doll Zone 62 boy body
Misha - LUTS 2014 even head + DF-A 62 cm boy body 3 ver.
Jume

HozzászólásSzerző: Tristen » 2014.02.02. 21:12

Tegnap láttam valakit egy rendezvényen, aki teljesen úgy nézett ki, mint az egyik leg-leg álombabám...hát, nem tehetek róla, de párszor sikerült rábámulnom. Szegény :) lehet, hogy zavarba is jött, de az tuti, hogy el sem képzelné, hogy azért néztem meg annyira, mert egy BABÁRA !!! hasonlít!!! :lol:
Tristen

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2014.04.20. 11:21

Amikor harmadjára tolod a varrótűt a körmöd alá de nem állsz le hajnali 3kor se mert "Olyan szépen fog mutatni az a felső rajta." :facepalm:
Zi-chan

Előző

Vissza: Játékok