Csipkerózsika kastélya [LUTS Senior Delf Howl x 2]

Leginspirálóbb képeink

Re: Csipkerózsika kastélya [LUTS Senior Delf Howl x 2]

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.11.15. 22:54

Hehe, nincs mit Island!

Igazából már egy ideje filozofáltam, hogy valahogy fel kéne futtatni a fotosztori részleget, mert mindenki inkább a galériába tett képeket, ez meg itt ácsorgott üresen. Szóval megragadtam az alkalmat és végigmásztam a galérián hogy átköltöztessem a történetes sorozatokat.

Mellesleg ez egy célzás, hogy várom a folytatást! >:D

Irtó hangulatos a hely, pont babafotózásra való! A fiúk egészen irigylik a ti fiaitokat hogy ilyen szép helyen járhattak :fan:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Shiri » 2010.08.25. 19:04

Ez gyönyörűű, meseszéép!!! :O Én is látni akarom!!! Szabadnak érezném magam, mintha visszamentem volna a múltba... :spark
Kedvem támadt most egy 100 éves vámpírlánykát alkotni, aki sokáig aludt egy kastélyban XD Majd egyszer, ha lesz egy lányom is, de előtte a fiam keeeelll!! >:D
Kép
Itthon: Wang Dong Jiro(André) (Resinsoul Song)
flickr-en
Shiri

HozzászólásSzerző: Ichii » 2010.08.26. 15:46

Imdátam! ^///^ A beállítások a képek szöveg minden! :fan: :spark Kiváncsian várom a végét! ^///^
Lionlel...egyszer úgy is hazajössz.... ^^♥♥♥♥
Ichii

HozzászólásSzerző: Zanqua » 2010.08.26. 18:37

Ide...el...kell....menni. :O Most...indulok...gyalog...*lekötözték* :spark Akarom tudni a végét!!! :T_T: Ez valami eszméletlen gyönyörű.Nekem is a párás ablakos rész a kedvencem. Ha nem néztem végig a töténetet vagy 20-szor, egyszer sem. :fan: A bőrszerkók meg szívfájdalom. :love:
Itthon: Mima Lacrett(Doll Love Anona Girl)
Zanqua

HozzászólásSzerző: Island » 2010.09.07. 00:45

Shiri: Varázslatos ez a hely. A szó szoros értelmében varázslatos. Kevés épület van, ami ennyire él, ennyire beszél az emberhez.

Ichii: Köszönjük. Biztos lesz még fotózás ebben a kastélyban, és ezt a történetet is igyekszünk majd folytatni.

Zanqua: Bizony, érdemes elmenni és megnézni, mert ez nemcsak egy kastély vagy műemlék. Egyetlen épület sem volt még rám ilyen hatással, pedig volt már néhány meghatározó "épületélményem" életemben.

Egyébként, ha tetszik, nézzétek meg a Holdhercegnő című filmet. Szinte az összes beltéri jelenetét ebben a kastélyban forgatták. Csodálatos, ahogy a berendezési tárgyakkal életre kel a kastély.
Itthon: Ichiru (LUTS SDF Howl), Asha (LUTS SDF Jude), Naya (LUTS 2009 Summery), Asher (Soom MA Sabik), Winter (Spiritdoll Insane)
Ametisztgyöngyök

Flickr
Island

HozzászólásSzerző: Serawond » 2010.09.07. 08:41

Jézusom.... nahát az a kecó nekem kell!! XD Egyszerűen... hát megértem, hogy szerelmes lettél... fufufu, ide nekem is el kell jutnom egyszer! ^^ Szuper helyszínválasztás volt, a babák is nagyon illettek oda és nagyon-nagyon nagy a sztori! :spark ^3^ Imádom, őszinte csodálatot érzek, mert zseniális az egész! ^///^ :spark
Gyűjtésben: Dollmore Model Doll F Ipsae Monahan
Tervben: DZ Brant, IH J.I.D I és IH E.I.D. Jessica
Egyszer úgyis: Angelheim Elder Heim Zion "The Elf"
Serawond

HozzászólásSzerző: Freyja » 2010.09.07. 09:44

És tényleg! o.o Akkor ezért volt olyan ismerős. *magától rá nem jött volna*
Úgye szóltok, ha megint arra vennétek az irányt? :spark

A lányok boldogan jelentkeznek Csipkerózsika, a Gonosz mostoha, Tündérkeresztanya vagy akár statiszta szerepre. Adam vállalja az egyszarvú vagy egy harcos szerepét, Ragnor saját bevallása szerint kiváló farkas lenne... szóval vannak jelentkezők. xD
Freyja

HozzászólásSzerző: Kirasan » 2010.09.07. 10:45

Gyönyörű ez a kastély :O o.o ! Tudom, hogy már ősz van és hideg, de olyan jó lenne ezen a mesebeli helyen egy Baba-tali :spark
Na meg nekünk is egy élmény lehetne *reménykedik*
itthon: Vergil (Pluto doll) April (MDR Merry)
Yumi (AptilStory Clover)Amber (AprilStory Ishlliya)
Kirasan

HozzászólásSzerző: Island » 2010.09.07. 13:08

Kirasan: A képek tavaly november elején készültek, úgyhogy a hideg aztán végképp nem riaszt el minket egy kis kastélylátogatástól. Fotóhelyszínnek ideális, mert kevesen látogatják, viszont elég bajos oda babatalit szervezni - főleg fotózással egybekötve, mert hivatalosan, ha fotóhelyszínnek használod, akkor 5000 Ft a belépő (és nem sikerült kiszedni belőlük, hogy egybe a fotózás ennyi vagy ha fotózol, akkor fejeként). A "magán" fotózás persze nem kerül pénzbe, turistaként nyugodtan kattintgathatsz, csak nekünk már két babával nem hitték el, hogy nem magazinba vagy katalógusba vagy valami ilyesmibe lesznek a képek, és az már ugye hivatásosnak számít. Ráadásul néhány divatfotós már próbálta őket így átverni, ezért érzékenyek a témára. Végül meggyőztük a gondnok bácsit, hogy hobbiból fotózzuk a babákat, de ha engem kérdezel, nem hitte el. Ezért nem mertünk azóta oda fotótúrát szervezni.

Freyja: Én magam elég gyakran járok arra - félévente biztos lelátogatom babákkal vagy nélkülük - úgyhogy alkalom biztos lesz rá. ;) Vannak fotótúra helyszínek, ahová spotán odaszoktunk. Egyszer elmentünk babákat fotózni, aztán azóta visszajárunk gyönyörködni. Ilyen ez a kastély, ilyen a martonvásári kastély és a parkja, és az alcsúti arborétum is.

Ragnor saját bevallása szerint kiváló farkas lenne..

Hát, tudod mit, Ragnornak ezt látatlanban elhiszem. :lol: :lol: :lol:
Ha van olyan környezet, ami tökéletes háttér a fantasy babáknak, akkor az ez.

Serawond: Pontosan ugyanezt mondtam én is, amikor megláttam. Illetve nem is azt, hogy nekem kell, hanem, hogy meg akarom menteni így ahogy van, kastélynak. Jelenleg nagyon rendezetlenek a tulajdonviszonyai. Folyton felmerülnek hírek, hogy szállodakomplexumot csinálnak belőle, meg felújítják, aztán csak odáig jut a dolog újra és újra felmerülnek ugyanezek a hírek. Az lenne a legjobb - mint minden műemlék esetében - ha az önkormi visszavásárolná és gondoskodna NEM a felújításáról, hanem a eredeti állapot visszaállításáról, tehát a szó NEM XXI. századi, hanem hagyományos értelemben vett jelentésében a restaurálásáról, de erre a jelenlegi rendszerben esély sincs. Ennek a helynek szelleme van. Amint belépsz oda, megszólít, megérint. Nem akarom hagyni, hogy elűzzék onnan. Tehát a klasszikus kérdésre, hogy "mit csinálnál egy hárommilliárdos lottónyereménnyel" nekem az lenne a válaszom, hogy megvenném és restauráltatnám a turai kastélyt. (Ha elég lenne rá. Ha nem, akkor előbb befektetném, hogy fialjon annyit, amennyi már elég rá.) Na jó, azért lehet, hogy vennék néhány babát is... Aztán berendeznénk nekik ott egy külön lakosztályt. :D
Itthon: Ichiru (LUTS SDF Howl), Asha (LUTS SDF Jude), Naya (LUTS 2009 Summery), Asher (Soom MA Sabik), Winter (Spiritdoll Insane)
Ametisztgyöngyök

Flickr
Island

HozzászólásSzerző: nanami8 » 2012.08.22. 13:11

Így a semmiből idetévedve, lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet, de hol van ez a mesekastély? :)
Gyönyörű helyszín, gyönyörű képek!
nanami8

Előző

Vissza: Galéria Plusz