*Through frozen land* ( Soom Heliot & Euclase)

Leginspirálóbb képeink

Re: *Through frozen land* ( Soom Heliot & Euclase)

HozzászólásSzerző: Michiyo » 2010.12.28. 18:27

Ó szerintem is remek ötlet volt egy képre tenni ezt a két szépséget, ugyanis én is imádom az erős kontrasztokat, úgyhogy a közös képeik elvarázsoltak, nagyon szépek lettek. Anhur hajával kapcsolatban csak ismételni tudom a többieket, jól áll neki a rövid haj (is). Mindazonáltal nekem a kedvenc képeim az Erdő Istenség elhaladóban fedőnevet viselő három fotó lett, van benne valami, ami miatt tényleg elhiszem, hogy a hóban egy örök ifjú Erdő Istenség sétál és ellenőrzi, birodalmában minden rendben van-e. :spark
Kép
Itthon: Akira (CH LJ Mars), Hikari (Dikadoll Maria), Chenz (DollLeaves Sleeping Jax), Kousuke (Resinsoul Song)
Deviantart
Egy perc
Michiyo

HozzászólásSzerző: Asami » 2010.12.28. 19:06

Oh hát tényleg nagyon szépek a srácok *.* Illenének egymáshoz :P És.. valakinek új haja vaaann :P Vagy csak én látom rövidebbnek? xD
Itthon: Maya /Soom- Syen/ ... "Csibe" Aiwë /Soom-Yrie/ ... Nathan /Migidoll Ryu/... Nikolaj 1+1 /DS Saint/ ...Dorian/Migidoll V.Ell/ ... "Sasha" /Elfdoll Vivien/
Asami

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2010.12.28. 23:08

Nagyon szépen köszönjük mindenkinek!! Örülök hogy tetszettek a képek! :spark

Látom a rövid haj nem maradt észrevétlenül! XD Ezért megjegyzésként; ez nem a mi hajunk, hanem Sheila egyik lánykájáé akitől míg festés alatt van orvul elszedtem és rápróbáltam Anhurra...
nyugtázva hogy jól áll neki. lol
Nomeg eredeti terv szerint Anhurnak tényleg rövid haja van! :P
Csak nem ilyen fazonú... de majd ha végre sikerül a project úgyis bemutatjuk. :D

moniee~haha, köszi szépen! XD
Hype nem fagy meg...sőt, hidegben érzi magát kifejezetten jól. :lol: Révén hogy nem egy szokásos ''hús vér' értelemben vett létezés (méégha hús és vérből is van részben lol) hanem egy erdő szellem/Isten szerű dolog ő.
Eleinte én is gondolkodtam hogy az emberibb vagy érzelemmentesebb Istenség irányába menjek e ( ide tartozik a téli ruha is XDD ) de végül ez a 'halandó világ'tól távolabb álló, rideg karaktere nyert. :D
A kamera... hát nem tudom... hidd el, azért kell vele cselezni elég rendesen hogy jó képek jöjjenek ki, szóval szerintem simán szerválhatnál valami jobbat is! XDD
És igen, valóban tök jó hogy ilyen tereink vannak itt... csak ne fagynék le már a kilépés gondolatától is XD;. Ez a sorozat nekem is a kertben készült :lol: ... ráaádsul szintén az őrületbe kergetett mert nálam is mindig belógott valami... ;>_>

Amaerasu~ Köszönjüük!! *^* Szerintem is abszolút jól áll neki a rövidebb haj! Arról nem is beszélve hogy jóval férfiasabb benne! :lol: ( szerintem..)

Kibo~Hát ha te hülye kommenteket írsz hidd el, átérzem a problémád! XDD Abszolút fogalmazás és kifejezésképtelen vagyok szóval szerintem ne csüggedj emiatt. XDDD

Riaber~ Köszönjük!! <3 És örülök hogy így látod! Hyperiont vallóban olyan fagyosan, lenézően (és szexin ) előkelőnek terveztem! :D

Michiyo~ Köszönjük szépen! :spark És valóban, szerintem tényleg titkon ellenőrizte nem háborgatják e tökéletesen fehér kis világát! :lol:

Asami~ Köszi~ És hahh! Ha Hyperionra gondolsz nem, nem te látod rosszul! Tényleg lett egy rövid haja (is).
Ennek szimpla oka hogy a másikat szerintem max 3 hónap alatt dropára vágtam volna ha az marad rajta, annyira gubancolódós. T__T És mivel szerelmes vagyok annak a hajnak a hosszába, nem akarom hogy ideje korán tönkremenjen. XDD ( nomeg belezúgtam ebbe a darabba is usagihimenél.. a baki csak az volt hogy a képeiken ( szerintem...) nem látszott hogy ez hátul rövid, nem ilyen elvékonyodó de hosszú mint elöl a két tincs... >__> Ráadásul nem túl jó a minősége sem így usagi most végleg elvágta magát nálam. T3T
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: barabara » 2010.12.29. 00:06

Meseszépek mindketten! :spark Nekem is nagyon tetszik Anhur rövid hajjal, kíváncsi vagyok, milyen lesz majd neki. Hyperion "ruhája" is nagy hatást tett rám. :D
Szintén a narancsos-fás-bokeh-s hátterű képek a kedvenceim, de mind nagyon szép. ^///^
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.07.29. 18:33

WoW, nagyon mesebeli hangulata van ezeknek a képeknek...ahogy a hófehér egyszarvú sétál az érintetlen, szűz hóban...a naplementés képek a kedvenceim!
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Előző

Vissza: Galéria Plusz