Vörös és Fekete (Yuri - Iplehouse Asa SID)

Leginspirálóbb képeink

Re: Vörös és Fekete (Yuri - Iplehouse Asa SID)

HozzászólásSzerző: sirin » 2011.07.11. 10:01

Basszus ez valami eszméletlen jó lett ez a ruha o.o o.o És annyira tökéletesen áll Yurinak~ Nagyon ügyes vagy!! Hatalmas gratula ezért! o.o :spark :love:
Itthon: Ambrose (DoD Luke) | Eris (Soom Breccia)
http://cascadia.gportal.hu/
Kép
sirin

HozzászólásSzerző: Smiley » 2011.07.11. 10:05

Huh, hát... szavakt sem találok, mennyire gyönyörű hölgyemény :fan: És a ruhája :O wooow, nem kis munka lehetett, de fantasztikus jól sikerült :spark Tényleg mintha valami elismert divatlap fotói lennének :love:
(Hironak lettek volna ötletei, de lelomboztam, hogy be kell érnie puszta nyálfolyatással, mert sok esélye nem lenne Yurinál X'D)
Kép
May I suggest that you consider moving to a hotel closer to the sea? Or preferably in it. Kép
Smiley

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2011.07.12. 09:51

Váháá, borzasztóan egyben van a csaj, annyira gyönyörű~ :fan: És hadd boruljak le a festése meg a csodás ruhája mellett az előtt a csodaszép tetkó előtt is, mert nyáá~ :spark
Azt hiszem, Yuri elégedett lehet a hatással, amit rám tett, ha máris vele álmodom. x'D :blush2:
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Aearunim » 2011.07.12. 12:03

Yuri köszöni a szép szavakat Mindenkinek! *puszit dob*

Külön szeretném megköszönni a ruha fanolást Mindenkinek, iszonyú sokat számít nekem. ^3^ :blush2:
Tényleg minden darabját én terveztem, én készítettem a szabásmintákat meg mindent, és nagyon sokat szenvedtem vele úgyhogy baromi jó érzés, hogy ennyire tetszik Nektek. :blush2:

Természetesen tudom, hogy teli van hibákkal (csak ügyesen fotóztam :'D ), és nagyon sokat kell még fejlődnöm.

Shinku: Köszönjük.^^

Riaber: Köszi! :spark

Amaterasu: Lol, felírlak a fangirl listára! :lol: Köszi, nagyon örülök, hogy tetszik a ruha. :blush2: Ugye milyen gyönyörű a tetkó? :spark Már ki is találtam egy másikat is, bár az csak egy kisebb valami lesz majd hátul a nyakánál.^^ Btw, Yuri pontos beszámolót kér az álomról. >:D :lol:

Asami: Köszi szépen. ^///^

Lywie: Hjaj nagyon köszi! :spark Annyira örülök, hogy ennyi mindenkinek tetszik a ruha. :blush2:

Michiyo: Köszönjük szépen! :fan: Pont valami divatmagazin címlapfotózásos fílinget szerettem volna összehozni, örülök, hogy -ezek szerint- sikerült.^^ Persze tudom, hogy ahhoz, hogy tökéletesek legyenek a képek még van hova fejlődni bőven, de tényleg nagyon örülök, hogy így is átment az érzés.^^

kibo: *hugz* ♥♥♥ Köszönöm az összes dicséretet amivel eddig elhalmoztál mindenhol. :D

Handy: Aham, én. :blush2: Nagyon szépen köszönöm, örülök, hogy ennyire tetszik! ^///^ Igen, hátulról nagyon smexy a fűzők miatt. :D

sirin: Jajj nagyon köszönöm! :T_T: Már totál meghatódtam a sok ruha dicsérettől. :lol:

Smiley: Köszönjüüük!!! Örülök, hogy neked is átment a divatlap érzés.^^ Valóban sokat szöttyögtem a ruhával mire elkészültem, ráadásul közbejött egy 3 napos problem is ami miatt nem tudtam vele haladni. De a lényeg, hogy már kész van!^^ Pusszantom a lelombozott Urat. :lol: Szegény (hetero) pasik, azért tényleg sajnálom őket, mekkora csalódás lehet, hogy egy ilyen (nagybetűs) Nő totál megkaparinthatatlan. :'D
Itthon: ♥Yuri♥ (Iplehouse Asa SID)
Aearunim

HozzászólásSzerző: karasu » 2011.07.12. 15:45

Aea, Yuri lenyűgöző. Tetőtől talpig meseszép, a ruhakölteménye pedig káprázatos. :spark
Gyönyörű díva lett, gratulálok hozzá.^///^
Kép
Lilica ♥ Luka ♥ Jack "Frost" Hunter ♥ Dyfan ♥ Jean-Claude ♥
Nathaniel Graison ♥ Hollyn Plantae ♥ Mika ♥ Ritsu ♥ Jin ♥ Karasu
karasu

HozzászólásSzerző: libachan » 2011.07.12. 16:16

Omfg!!!!
Megolsz engem itt berlinben x'D hat egyszeruen wunderschön a noszemely :fan: !!!!
Kép
libachan

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2011.07.12. 18:48

Hihi, Libachan, te már nagyon beleszoktál a berlini életbe, ha már wunderschönözöl. x"DD

Aea, az álmot leírtam a Csevegőben a Baba álmok részben, bár sajnálatos módon nagyrészt Jenőről szólt, nem Yuriról. x"DDD :lol: És szeretettel várjuk a másik tetkót is~ >:D :spark
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Aearunim » 2011.07.12. 21:03

karasu: Köszönjük szépen! :spark

libachan: Wunderschön lol! :'D Erre nem írhatok mást, csakis azt, hogy DANKE SHCÖN. x'DDD hiányzol *hug*

Amaterasu: Jáájj, nemtom, hogy siklottam el felette. Mindenesetre Yuri egy kicsit (nagyon) csalódott. :D A másik tetkó még csak terv, de remélem hamarosan felkerül majd a Hölgyre. >:D
Aearunim

HozzászólásSzerző: Asami » 2011.07.12. 23:01

Aztahű...! :O Nagyon jó ez a ruha! Az a sok fodor a szoknyán, meg az a szép nyakrész hátul... és Yuri...! :love: Gyönyörű! Odavagyok a tetkóért! :spark És a face-up... :fan: Hatalmas gratu még egyszer! :spark
Itthon: Maya /Soom- Syen/ ... "Csibe" Aiwë /Soom-Yrie/ ... Nathan /Migidoll Ryu/... Nikolaj 1+1 /DS Saint/ ...Dorian/Migidoll V.Ell/ ... "Sasha" /Elfdoll Vivien/
Asami

HozzászólásSzerző: Aearunim » 2011.07.12. 23:23

Köszönjük szépen Asami! :blush2:

A fodrokkal szerencsém volt mert alapvetően ilyen az anyag, szóval nem én varrtam fel őket. Akkor tuti, hogy még vagy 2 hétig nem készültem volna el. :'D Persze hamarosan eljön az idő (sajnos >.> :lol: ) amikor kénytelen leszek magam varrni az összes fodrot. xD

...és igen, én is annyira imádom a tetkóját. :spark Persze nyilván elfogult vagyok. ^^;
Aearunim

ElőzőKövetkező

Vissza: Galéria Plusz