Lady Harvest (Oasisdoll Linglan)

Leginspirálóbb képeink

Re: Lady Harvest (Oasisdoll Linglan)

HozzászólásSzerző: Nyul » 2012.10.30. 20:56

Gyönyörű! Tényleg mint egy festmény. A háttér hol/miből van?
Megszűnt a cég :'(
Nyul

HozzászólásSzerző: Michiyo » 2012.10.30. 22:59

Fantasztikus képek, tényleg teljesen festményhatásuk van, engem teljesen lenyűgöztek. Ráadásul ez a gyönyörű hölgy igencsak illik a képek hangulatához. :spark
Kép
Itthon: Akira (CH LJ Mars), Hikari (Dikadoll Maria), Chenz (DollLeaves Sleeping Jax), Kousuke (Resinsoul Song)
Deviantart
Egy perc
Michiyo

HozzászólásSzerző: Handy » 2012.10.30. 23:01

Olyan kreatív vagy mindig! Li Pong nagyon szép lett (nem mintha eddig se lett volna csinos ^///^ )
"A boldogság egyetlen akadálya a valóság."
Itthon *-* :Dorien (DIM - Ace) , Mayu (DIM - Jullis), Mimi (Luts HDF Lolly), Narcissa (Luts KDF Lolly)
Kép
Handy

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.10.30. 23:49

Aww, örülök hogy tetszettek a képek! ^///^

Barabara - Huh, remélem nem a szemöldöke miatt! Mert akkor újrafestem Li Pongot ^^;

Jornorinn - Ááá, szeretjük mi az ilyen mélyértelmű velős hozászólásokat is :lol:

Zi-chan - Hát, nem tudom még én sem. A múltkori fehér virágos óta már nem olyan szögegyenes, mint volt, most meg apró tincsekbe van tekerve és azok egymásra tekerve...félek szétszedni ^^;

Sayuu - Aw, kösziii! Igyekeztem hozni azt a régies színvilágot^^

Lilien - Jól látod, valóban újrafestettem XD Nekiálltam kikísérlezetni a haját a sorozathoz és hirtelen rámjött a Muszáj-Újrafesteni-MOST roham. Szóval egy héttel meg is csúsztam emiatt a képekkel...

Libachan - Jáj, remélem nem ütötte meg magát nagyon az állad! XDDDD

Amaterasu - Igen, igen, új festés. Alapvetően nagyon hasonló az előzőhöz, csak abban már volt pár dolog, amivel elégedetlen voltam (khm...arcpír....khm)

Riaber - Hűűűű, hát elég sok időt igényelt. Kísérleteztem mindenféle drótozásos megoldással egy-két órát, aztán ezt fazonra tűzni szintén egy óra lehetett, meg feldíszíteni még egy. A fotózás befejeztével pedig Li Pong dobott egy hátast és egy másodperc alatt tönkre is tette. ^^;

Kala - Fúúúú, örülök hogy tetszenek! Jó móka volt megcsinálni őket ^///^

Nyul - A háttér egy nagy fekete kartonpapír (hobbi boltból) kicsit ívesen meghajlítva. A textúrája azért ilyen, mert irtó rosszak voltak a fények és elég sötét képek lettek, és ezért amikor világosítottam rajtuk, kijött a feketéből mindeféle zaj.

Michiyo - Awww, örülök hogy ennyire tetszettek a képek^^

Handy - Ó igen, szerintem is nagyon szép volt így feldíszítve és az új festés sokat dobott a pofiján :D
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Nishi » 2012.10.30. 23:53

Gyönyörű lett, hihetetlenül kreatív és szemet gyönyörködtető! :love:
Ji-woon (DIM) ° Élisande (DollAdore)° Virlomi (Flower Junior) ° Ender (Souldoll) ° Peregrine (Unoa)
Nishi

HozzászólásSzerző: Tifa » 2012.10.31. 21:10

Hú, szép a kompozíció, a baba is és jól is fotózol. :)
Tifa

HozzászólásSzerző: Aynea » 2012.10.31. 22:51

Csodálatosan szép!
Tökéletesen sikerült megkomponálnod a képeket, ( ezt nem fotós szemmel mondom, azt az irányt rád bízom), bár ezzel biztosan nem mondok újat. Ahogy ránéztem.. komolyan lélegezni is elfelejtettem, csak csodáltam. Minden a helyén van.. és minden gyönyörű.
Ha véletlen tényleg tönkrement volna is a haja, hát ezekért a képekért megérte volna.
Aynea

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2012.11.01. 13:21

OMG. Zseniális képsor lett, Smaug!! :O :love: Nem is tudom, hogy bírtad türelemmel ezt mind ráapplikálni...!
Azt hiszem már kijelenthetem hogy ez az eddigi kedvenc fotósorim tőled! Tényleg gyönyörű lett... :spark
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Nanako » 2012.11.01. 23:19

Elképesztően gyönyörű lett ez a képsorozat! :fan:
Eszméletlenül kreatív vagy, kevesen tudnak annyit kihozni a babájukból, mint te, hihetetlen érzékkel tudsz egy-egy témához hozzányúlni.
Nanako

HozzászólásSzerző: Dera » 2012.11.05. 18:55

Olyan gyönyörű ez a lány és annyira szépek ezek a képek. <3 ^///^ Hangulatuk van, érzek tőlük valamit és ez olyan jó. És le kalappal, hogy micsoda kompozíciókat tűzdelsz Li Pong hajába! :lol:

Smaug írta:PS.: Tönkre fogom tenni Li Pong haját, ezzel a sok felkontyolt, összecsavart, agyontűzdelt frizurával :urjoke

Lehet, hogy be kellene szerezned egy másik parókát is, hogy legyen egy extrém napokra, és egy a békeidőkre... :lol:
Dera

ElőzőKövetkező

Vissza: Galéria Plusz